Home › Werkgevers › Fortanix Inc
Fortanix Inc: H-1B-salarissen en sponsoring
Fortanix Inc heeft 19 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 19. Mediaan aangeboden salaris: $150.000.
Sponsort Fortanix Inc H-1B-visa?
Fortanix Inc heeft 19 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 1 apr. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Product Support Engineer | 2 | $116.300 |
| Software Engineer | 2 | $132.476 |
| Software Engineer III | 2 | $150.000 |
| Senior Engineering Manager | 2 | $225.139 |
| Senior Product Manager | 2 | $189.820 |
| Engineering Manager | 1 | $200.000 |
| Senior Manager, Financial Planning and Analysis | 1 | $165.000 |
| Customer Success Engineer | 1 | $120.000 |
| Senior Software Engineer | 1 | $175.000 |
| DevOps Manager | 1 | $206.835 |
| Senior Network Engineer | 1 | $143.325 |
| Scrum Master | 1 | $150.000 |
| Director of Human Resources | 1 | $164.748 |
| Project Manager | 1 | $143.000 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $142.500 |
| FY2024 | 2 | $175.080 |
| FY2025 | 8 | $177.284 |
| FY2026 | 3 | $149.365 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)26%
- Niveau II (gekwalificeerd)42%
- Niveau III (ervaren)21%
- Niveau IV (volledig bekwaam)11%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
Beroepen
- Software Developers7
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Network and Computer Systems Administrators3
- Computer and Information Systems Managers2
- Financial Managers1
- Computer Network Architects1
- Human Resources Managers1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $149.365 Niveau I | Santa Clara, CA | 1 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Project Manager | $143.000 Niveau II | Santa Clara, CA | 2 dec. 2025 | 15 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Engineering Manager | $224.828 Niveau II | San Ramon, CA | 15 sep. 2025 | 3 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Product Manager | $189.820 Niveau III | Santa Clara, CA | 24 jun. 2025 | 12 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| Scrum Master | $150.000–$160.000 Niveau II | Santa Clara, CA | 5 jun. 2025 | 1 jul. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Director of Human Resources | $164.748–$170.000 Niveau II | Boston, MA | 2 jun. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Product Manager | $189.820 Niveau III | Santa Clara, CA | 29 mei 2025 | 12 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Engineer III | $150.000–$200.000 Niveau I | Santa Clara, CA | 18 mrt. 2025 | 18 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Product Support Engineer | $132.600 Niveau IV | Louisville, KY | 14 feb. 2025 | 28 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Engineering Manager | $225.450 Niveau III | Santa Clara, CA | 27 jan. 2025 | 15 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Engineer III | $150.000–$200.000 Niveau I | Santa Clara, CA | 11 okt. 2024 | 17 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Senior Network Engineer | $143.325 Niveau I | Santa Clara, CA | 17 sep. 2024 | 17 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| DevOps Manager | $206.835 Niveau II | San Ramon, CA | 11 okt. 2023 | 11 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $115.586 Niveau I | Santa Clara, CA | 15 jun. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Software Engineer | $175.000 Niveau III | Santa Clara, CA | 10 mei 2023 | 22 mei 2023 | Gecertificeerd |
| Customer Success Engineer | $120.000–$140.000 Niveau II | Santa Clara, CA | 11 jan. 2023 | 11 jan. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Engineering Manager | $200.000 Niveau II | San Ramon, CA | 9 dec. 2022 | 11 dec. 2022 | Gecertificeerd |
| Product Support Engineer | $100.000 Niveau IV | Louisville, KY | 10 nov. 2022 | 11 nov. 2022 | Gecertificeerd |
| Senior Manager, Financial Planning and Analysis | $165.000 Niveau II | San Francisco, CA | 27 sep. 2022 | 1 okt. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).