H1B-salarisgegevens

Home › Werkgevers › Fulfil Solutions, Inc.

Fulfil Solutions, Inc.: H-1B-salarissen en sponsoring

Fulfil Solutions, Inc. heeft 11 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 11. Mediaan aangeboden salaris: $128.690.

Aanvragen (LCA's)11
Gecertificeerd11
Adres werkgeverMountain View, CA
H-1B-afhankelijke werkgeverNee
Mediaan aangeboden salaris$128.690
Middelste helft van salarissen$96.200–$144.716
10e–90e percentiel$88.296–$172.931

Sponsort Fulfil Solutions, Inc. H-1B-visa?

Fulfil Solutions, Inc. heeft 11 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 1 mei 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.

Green card (PERM) aanvragen bij Fulfil Solutions, Inc.: 3 →

Salarissen per functietitel

FunctietitelLCAsMediaan salaris
Electrical Engineer2$115.232
Mechanical Engineer1$88.296
NPI Engineer1$88.296
Senior Industrial Engineer1$125.778
Test Engineer1$92.955
Sr. Software Engineer1$172.931
Sr. Robotics Engineer1$181.397
Manufacturing Engineer1$128.690
Staff Electrical Engineer1$158.413
Sr. NPI Engineer1$128.690

Aanvragen per boekjaar

BoekjaarLCAsMediaan salaris
FY20232$88.296
FY20244$112.612
FY20254$143.552
FY20261$131.019

Heersende loonniveaus

Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.

Waar de banen zijn

Beroepen

Laatste aanvragen

FunctietitelBasissalarisLocatieIngediendStartdatumStatus
Electrical Engineer$131.019–$159.890
Niveau I
Mountain View, CA1 mei 202627 okt. 2026Gecertificeerd
Staff Electrical Engineer$158.413–$170.000
Niveau IV
Chelmsford, MA13 jun. 202523 jun. 2025Gecertificeerd
Sr. NPI Engineer$128.690–$155.042
Niveau II
Mountain View, CA6 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
Sr. Robotics Engineer$181.397–$185.000
Niveau IV
Mountain View, CA30 dec. 202420 jan. 2025Gecertificeerd
Manufacturing Engineer$128.690–$140.000
Niveau II
Mountain View, CA23 dec. 20246 jan. 2025Gecertificeerd
Sr. Software Engineer$172.931–$185.000
Niveau II
Mountain View, CA1 aug. 202410 aug. 2024Gecertificeerd
Test Engineer$92.955–$93.600
Niveau I
Mountain View, CA8 mei 20241 okt. 2024Gecertificeerd
Senior Industrial Engineer$125.778–$135.000
Niveau III
Mountain View, CA4 jan. 202410 jan. 2024Gecertificeerd
Electrical Engineer$99.445–$125.000
Niveau I
Mountain View, CA20 okt. 202327 okt. 2023Gecertificeerd
NPI Engineer$88.296–$90.000
Niveau I
Mountain View, CA11 mei 202311 mei 2023Gecertificeerd
Mechanical Engineer$88.296–$101.000
Niveau I
Mountain View, CA11 mei 202311 mei 2023Gecertificeerd

Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).