Home › Werkgevers › Globalgate IT Solutions, LLC
Globalgate IT Solutions, LLC: H-1B-salarissen en sponsoring
Globalgate IT Solutions, LLC heeft 27 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 27. Mediaan aangeboden salaris: $107.000.
Een H-1B-afhankelijke werkgever heeft een groot aandeel H-1B-werknemers (bijvoorbeeld 15% of meer van een personeelsbestand van 51 of meer) en moet extra regels volgen tegen het verdringen van Amerikaanse werknemers.
Sponsort Globalgate IT Solutions, LLC H-1B-visa?
Globalgate IT Solutions, LLC heeft 27 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 11 jun. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Globalgate IT Solutions, LLC: 3 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Developer | 16 | $109.500 |
| Software (java) Developer | 2 | $89.000 |
| Sr. Systems Administrator | 2 | $101.042 |
| Computer Programmer | 2 | $91.808 |
| Software Engineer | 1 | $99.000 |
| Software (tibco) Developer/technical Specialist | 1 | $116.000 |
| Systems Engineer/Administrator | 1 | $132.600 |
| VMware Administrator | 1 | $85.000 |
| Software Application Developer | 1 | $120.000 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 11 | $110.000 |
| FY2024 | 5 | $103.000 |
| FY2025 | 6 | $107.250 |
| FY2026 | 5 | $104.083 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Mechanicsburg, PA5
- Baltimore, MD4
- Boston, MA2
- Washington, DC2
- Waukegan, IL2
- Middletown, DE2
- Sandy, UT1
- Chantilly, VA1
- Plano, TX1
- Harrisburg, PA1
- San Jose, CA1
- Pineville, NC1
- Phoenix, AZ1
- Dallas, TX1
- Richmond, TX1
- O'Fallon, MO1
Beroepen
- Software Developers21
- Network and Computer Systems Administrators2
- Computer Programmers2
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Database Administrators1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr. Systems Administrator | $104.083–$124.000 Niveau II | Washington, DC | 11 jun. 2026 | 11 dec. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Application Developer | $120.000–$140.000 Niveau III | O'Fallon, MO | 8 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Computer Programmer | $97.115–$115.000 Niveau III | Middletown, DE | 13 jan. 2026 | 13 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| Computer Programmer | $86.500–$106.000 Niveau II | Middletown, DE | 9 jan. 2026 | 12 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $106.000–$126.000 Niveau II | Richmond, TX | 11 nov. 2025 | 18 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $132.000–$152.000 Niveau II | Boston, MA | 22 sep. 2025 | 18 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $107.000–$127.000 Niveau II | Waukegan, IL | 16 jun. 2025 | 7 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $107.500–$125.000 Niveau II | Mechanicsburg, PA | 2 jan. 2025 | 16 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $113.000–$123.000 Niveau II | Pineville, NC | 4 dec. 2024 | 28 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| VMware Administrator | $85.000–$105.000 Niveau II | Phoenix, AZ | 19 nov. 2024 | 2 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $106.000–$126.000 Niveau II | Dallas, TX | 15 nov. 2024 | 28 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software (java) Developer | $93.000–$113.000 Niveau II | Mechanicsburg, PA | 3 sep. 2024 | 3 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| Systems Engineer/Administrator | $132.600–$152.000 Niveau II | San Jose, CA | 8 jul. 2024 | 8 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $103.000–$123.000 Niveau II | Waukegan, IL | 28 mei 2024 | 28 mei 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $115.000–$135.000 Niveau II | Baltimore, MD | 15 nov. 2023 | 27 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $91.000–$111.000 Niveau II | Harrisburg, PA | 29 sep. 2023 | 29 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $115.000–$135.000 Niveau II | Baltimore, MD | 31 aug. 2023 | 2 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software (tibco) Developer/technical Specialist | $116.000–$136.000 Niveau II | Plano, TX | 4 aug. 2023 | 4 jan. 2024 | Gecertificeerd |
| Sr. Systems Administrator | $98.000–$118.000 Niveau II | Washington, DC | 19 jul. 2023 | 11 dec. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $111.000–$141.000 Niveau II | Baltimore, MD | 13 apr. 2023 | 17 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $111.000–$141.000 Niveau II | Chantilly, VA | 28 mrt. 2023 | 17 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $111.000–$141.000 Niveau II | Baltimore, MD | 8 mrt. 2023 | 3 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $99.000–$119.000 Niveau II | Sandy, UT | 28 feb. 2023 | 28 feb. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $109.000–$129.000 Niveau II | Boston, MA | 21 feb. 2023 | 21 feb. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $110.000–$130.000 Niveau II | Mechanicsburg, PA | 3 feb. 2023 | 16 feb. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $90.000–$110.000 Niveau II | Mechanicsburg, PA | 26 jan. 2023 | 16 feb. 2023 | Gecertificeerd |
| Software (java) Developer | $85.000–$105.000 Niveau II | Mechanicsburg, PA | 8 dec. 2022 | 8 dec. 2022 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).