Home › Werkgevers › GlobalLogic Inc. › Senior Software Engineer
Senior Software Engineer bij GlobalLogic Inc.: H-1B-salarissen
213 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Senior Software Engineer bij GlobalLogic Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $115.336; middenhelft $105.997–$127.338.
Aanvragen (LCA's)213
Mediaan aangeboden salaris$115.336
Middelste helft van salarissen$105.997–$127.338
10e–90e percentiel$98.184–$136.889
Per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 45 | $118.685 |
| FY2024 | 57 | $120.328 |
| FY2025 | 36 | $110.968 |
| FY2026 | 75 | $113.547 |
Aanvragen
| Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|
| $121.867–$126.867 Niveau III | Bedminster, NJ | 15 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $98.301–$103.301 Niveau II | Bedminster, NJ | 6 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $115.336–$120.336 Niveau III | Overland Park, KS | 2 jun. 2026 | 22 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $135.408–$140.408 Niveau III | Cary, NC | 27 mei 2026 | 22 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $114.754–$119.754 Niveau II | Frisco, TX | 21 mei 2026 | 17 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $134.971–$139.971 Niveau III | Fort Worth, TX | 20 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $134.971–$139.971 Niveau III | Dallas, TX | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $98.946–$103.946 Niveau III | Dallas, TX | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $157.123–$162.123 Niveau III | Northridge, CA | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $134.971–$139.971 Niveau III | Dallas, TX | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $134.971–$139.971 Niveau III | Dallas, TX | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $134.971–$139.971 Niveau III | Dallas, TX | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $134.971–$139.971 Niveau III | Dallas, TX | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $134.971–$139.971 Niveau III | Dallas, TX | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $120.120–$125.120 Niveau III | Boston, MA | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $158.850–$163.850 Niveau III | San Jose, CA | 12 mei 2026 | 30 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $158.850–$163.850 Niveau III | San Jose, CA | 12 mei 2026 | 25 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $115.336–$120.336 Niveau III | Overland Park, KS | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $158.850–$163.850 Niveau III | San Jose, CA | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $108.826–$113.826 Niveau III | College Station, TX | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $121.867–$126.867 Niveau III | Jersey City, NJ | 8 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $130.707–$135.707 Niveau III | Alpharetta, GA | 7 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $109.283–$114.283 Niveau II | Alpharetta, GA | 2 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $112.424–$117.424 Niveau II | Charlotte, NC | 2 mei 2026 | 18 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $112.923–$117.923 Niveau II | Dallas, TX | 1 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $98.301–$103.301 Niveau II | Jersey City, NJ | 1 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $129.667–$134.667 Niveau II | Northridge, CA | 29 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $102.814–$107.814 Niveau II | Boston, MA | 28 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $112.923–$117.923 Niveau II | Dallas, TX | 28 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $112.923–$117.923 Niveau II | Dallas, TX | 28 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $95.701–$100.701 Niveau II | Overland Park, KS | 27 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $112.923–$117.923 Niveau II | Dallas, TX | 27 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $112.923–$117.923 Niveau II | Dallas, TX | 27 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $112.923–$117.923 Niveau II | Dallas, TX | 27 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $77.418–$82.418 Niveau II | Dallas, TX | 27 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $109.283–$114.283 Niveau II | Alpharetta, GA | 24 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $130.853–$135.853 Niveau II | San Jose, CA | 24 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $90.002–$95.002 Niveau II | College Station, TX | 24 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $181.293–$186.293 Niveau III | Palo Alto, CA | 23 apr. 2026 | 6 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $112.923–$117.923 Niveau II | Dallas, TX | 21 apr. 2026 | 30 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $112.923–$117.923 Niveau II | Dallas, TX | 21 apr. 2026 | 21 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $130.270–$135.270 Niveau III | Dublin, CA | 20 apr. 2026 | 30 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $113.547–$118.547 Niveau II | Charlotte, NC | 16 apr. 2026 | 29 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $112.923–$117.923 Niveau II | Irving, TX | 16 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $112.923–$117.923 Niveau II | Fort Worth, TX | 16 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $148.866–$153.866 Niveau IV | San Antonio, TX | 10 apr. 2026 | 21 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $103.334–$108.334 Niveau II | Nashville, TN | 9 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $85.592–$90.592 Niveau II | New Bedford, MA | 9 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $130.853–$135.853 Niveau II | San Jose, CA | 7 apr. 2026 | 30 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $95.701–$100.701 Niveau II | Overland Park, KS | 1 apr. 2026 | 11 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $94.827–$99.827 Niveau II | Folsom, CA | 31 mrt. 2026 | 30 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $107.203–$112.203 Niveau II | Dublin, CA | 31 mrt. 2026 | 30 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $109.283–$114.283 Niveau II | Alpharetta, GA | 9 mrt. 2026 | 1 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $130.187–$135.187 Niveau II | Carlsbad, CA | 9 mrt. 2026 | 26 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $95.202–$100.202 Niveau II | Carmel, IN | 6 mrt. 2026 | 20 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $127.733–$132.733 Niveau III | San Antonio, TX | 4 mrt. 2026 | 21 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $113.547–$118.547 Niveau II | Morrisville, NC | 4 mrt. 2026 | 1 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $116.709–$121.709 Niveau II | Durham, NC | 4 mrt. 2026 | 1 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $116.709–$121.709 Niveau II | Chapel Hill, NC | 3 mrt. 2026 | 1 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $108.077–$113.077 Niveau II | Deerfield, IL | 27 feb. 2026 | 13 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $130.853–$135.853 Niveau II | Cupertino, CA | 3 feb. 2026 | 2 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $95.701–$100.701 Niveau II | Overland Park, KS | 27 jan. 2026 | 26 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $134.971–$139.971 Niveau III | Irving, TX | 23 jan. 2026 | 14 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $112.923–$117.923 Niveau II | Irving, TX | 22 jan. 2026 | 4 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $119.475–$124.475 Niveau III | Jeannette, PA | 21 jan. 2026 | 14 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $120.536–$125.536 Niveau II | Denver, CO | 21 jan. 2026 | 2 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $130.853–$135.853 Niveau II | Cupertino, CA | 14 jan. 2026 | 14 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $111.550–$116.550 Niveau II | Bellevue, WA | 17 dec. 2025 | 6 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $112.923–$117.923 Niveau II | Irving, TX | 1 dec. 2025 | 25 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $126.090–$131.090 Niveau II | Monett, MO | 20 nov. 2025 | 4 dec. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $114.754–$119.754 Niveau II | Austin, TX | 3 nov. 2025 | 30 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $112.923–$117.923 Niveau II | Dallas, TX | 1 nov. 2025 | 17 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $112.923–$117.923 Niveau II | Irving, TX | 18 sep. 2025 | 9 okt. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $114.754–$119.754 Niveau II | Irving, TX | 11 sep. 2025 | 29 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $119.475–$124.475 Niveau III | Jeannette, PA | 5 sep. 2025 | 15 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $119.475–$124.475 Niveau III | Jeannette, PA | 3 sep. 2025 | 14 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $130.853–$135.853 Niveau II | San Jose, CA | 23 jul. 2025 | 28 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $127.878–$132.878 Niveau III | Irving, TX | 9 jun. 2025 | 30 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $124.758–$129.758 Niveau III | Manchester, CT | 6 jun. 2025 | 24 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $122.970–$127.970 Niveau II | Waltham, MA | 4 jun. 2025 | 23 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $124.758–$129.758 Niveau III | Manchester, CT | 3 jun. 2025 | 24 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $112.674–$117.674 Niveau III | Liberty Hill, TX | 2 jun. 2025 | 15 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $123.656–$128.656 Niveau II | Bedminster, NJ | 21 mei 2025 | 16 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $108.826–$113.826 Niveau II | Austin, TX | 19 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $99.965–$104.965 Niveau II | San Antonio, TX | 30 apr. 2025 | 12 mei 2025 | Gecertificeerd |
| $105.997–$110.997 Niveau II | Irving, TX | 28 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $108.826–$113.826 Niveau II | Georgetown, TX | 25 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $105.997–$110.997 Niveau II | Irving, TX | 25 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $105.997–$110.997 Niveau II | Irving, TX | 18 apr. 2025 | 16 mei 2025 | Gecertificeerd |
| $105.997–$110.997 Niveau II | Irving, TX | 14 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $126.942–$131.942 Niveau II | Irvine, CA | 8 apr. 2025 | 22 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| $105.997–$110.997 Niveau II | Dallas, TX | 1 apr. 2025 | 29 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| $105.997–$110.997 Niveau II | Irving, TX | 1 apr. 2025 | 30 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $105.997–$110.997 Niveau II | Dallas, TX | 30 mrt. 2025 | 28 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| $152.131–$157.131 Niveau III | San Jose, CA | 26 mrt. 2025 | 17 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $108.826–$113.826 Niveau II | Austin, TX | 3 mrt. 2025 | 24 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $126.589–$131.589 Niveau III | Cypress, TX | 26 feb. 2025 | 26 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $126.693–$131.693 Niveau II | San Jose, CA | 26 feb. 2025 | 24 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $126.693–$131.693 Niveau II | San Jose, CA | 24 feb. 2025 | 24 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $105.997–$110.997 Niveau II | Dallas, TX | 21 feb. 2025 | 17 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $105.997–$110.997 Niveau II | Dallas, TX | 21 feb. 2025 | 24 mrt. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $126.942–$131.942 Niveau II | Irvine, CA | 13 feb. 2025 | 10 mrt. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $105.997–$110.997 Niveau II | Irving, TX | 12 feb. 2025 | 12 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $109.262–$114.262 Niveau II | Apex, NC | 11 feb. 2025 | 3 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $105.997–$110.997 Niveau II | Irving, TX | 10 jan. 2025 | 3 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| $115.502–$120.502 Niveau III | Boston, MA | 7 jan. 2025 | 28 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $127.878–$132.878 Niveau III | Irving, TX | 20 dec. 2024 | 5 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $106.662–$111.662 Niveau II | Bedminster, NJ | 9 dec. 2024 | 6 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $137.259–$142.259 Niveau II | Bellevue, WA | 26 nov. 2024 | 3 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $108.826–$113.826 Niveau II | Allen, TX | 14 nov. 2024 | 16 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| $137.259–$142.259 Niveau II | Seattle, WA | 29 aug. 2024 | 8 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| $126.693–$131.693 Niveau II | San Jose, CA | 21 aug. 2024 | 3 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $94.370–$99.370 Niveau II | Temple Terrace, FL | 12 aug. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $105.997–$110.997 Niveau II | Irving, TX | 9 aug. 2024 | 26 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $105.019–$110.019 Niveau II | Jersey City, NJ | 7 aug. 2024 | 22 aug. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $100.630–$105.630 Niveau II | Boston, MA | 5 aug. 2024 | 31 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $126.693–$131.693 Niveau II | Sunnyvale, CA | 17 jul. 2024 | 30 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $105.997–$110.997 Niveau II | Dallas, TX | 15 jul. 2024 | 12 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $122.970–$127.970 Niveau II | Boston, MA | 12 jul. 2024 | 29 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $105.997–$110.997 Niveau II | Irving, TX | 8 jul. 2024 | 22 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $127.878–$132.878 Niveau III | Alpharetta, GA | 3 jul. 2024 | 7 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| $101.192–$106.192 Niveau II | Irving, TX | 28 jun. 2024 | 11 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $122.450–$127.450 Niveau III | Alpharetta, GA | 10 jun. 2024 | 10 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $113.422–$118.422 Niveau III | San Antonio, TX | 16 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $101.192–$106.192 Niveau II | Irving, TX | 9 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $101.192–$106.192 Niveau II | Dallas, TX | 2 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $113.422–$118.422 Niveau III | San Antonio, TX | 1 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $122.450–$127.450 Niveau III | Alpharetta, GA | 30 apr. 2024 | 3 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| $122.450–$127.450 Niveau III | Alpharetta, GA | 30 apr. 2024 | 3 jun. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $122.450–$127.450 Niveau III | Alpharetta, GA | 29 apr. 2024 | 3 jun. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $104.125–$109.125 Niveau II | Overland Park, KS | 25 apr. 2024 | 23 mei 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $115.918–$120.918 Niveau II | North Brunswick, NJ | 19 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $98.155–$103.155 Niveau II | Cromwell, CT | 19 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $121.597–$126.597 Niveau II | San Diego, CA | 18 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $101.192–$106.192 Niveau II | Dallas, TX | 18 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $101.192–$106.192 Niveau II | Irving, TX | 18 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $81.411–$86.411 Niveau II | Alpharetta, GA | 15 apr. 2024 | 10 mei 2024 | Gecertificeerd |
| $120.328–$125.328 Niveau III | Irving, TX | 11 apr. 2024 | 29 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| $130.416–$135.416 Niveau III | Kennesaw, GA | 15 mrt. 2024 | 8 apr. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $146.661–$151.661 Niveau III | San Jose, CA | 1 mrt. 2024 | 25 mrt. 2024 | Gecertificeerd |
| $101.192–$106.192 Niveau II | Dallas, TX | 26 feb. 2024 | 14 mrt. 2024 | Gecertificeerd |
| $112.986–$117.986 Niveau II | Dallas, TX | 13 feb. 2024 | 28 feb. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $139.464–$144.464 Niveau IV | Austin, TX | 24 jan. 2024 | 4 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $123.781–$128.781 Niveau II | Milpitas, CA | 19 jan. 2024 | 26 feb. 2024 | Gecertificeerd |
| $122.450–$127.450 Niveau III | Alpharetta, GA | 5 jan. 2024 | 22 jan. 2024 | Gecertificeerd |
| $128.502–$133.502 Niveau II | Seattle, WA | 15 dec. 2023 | 11 jan. 2024 | Gecertificeerd |
| $120.328–$125.328 Niveau III | Irving, TX | 15 nov. 2023 | 30 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $120.349–$125.349 Niveau III | Iselin, NJ | 13 nov. 2023 | 28 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $142.563–$147.563 Niveau III | Basking Ridge, NJ | 2 nov. 2023 | 16 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $142.563–$147.563 Niveau III | Basking Ridge, NJ | 24 okt. 2023 | 20 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $120.328–$125.328 Niveau III | Irving, TX | 9 okt. 2023 | 6 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $120.328–$125.328 Niveau III | Irving, TX | 6 okt. 2023 | 15 dec. 2023 | Gecertificeerd |
| $96.866–$101.866 Niveau II | Austin, TX | 4 okt. 2023 | 30 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $123.781–$128.781 Niveau II | Santa Clara, CA | 19 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $120.328–$125.328 Niveau III | Dallas, TX | 18 sep. 2023 | 9 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $96.866–$101.866 Niveau II | South Portland, ME | 18 sep. 2023 | 16 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $112.986–$117.986 Niveau II | Boston, MA | 18 sep. 2023 | 28 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $123.781–$128.781 Niveau II | San Jose, CA | 13 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $123.781–$128.781 Niveau II | Mountain View, CA | 13 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $114.358–$119.358 Niveau II | Carmel, IN | 11 sep. 2023 | 25 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $112.986–$117.986 Niveau II | Boston, MA | 2 sep. 2023 | 28 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $146.661–$151.661 Niveau III | San Jose, CA | 1 sep. 2023 | 28 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $123.781–$128.781 Niveau II | San Jose, CA | 29 aug. 2023 | 4 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $87.402–$92.402 Niveau II | Overland Park, KS | 23 aug. 2023 | 12 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $149.469–$154.469 Niveau IV | Charlotte, NC | 22 aug. 2023 | 8 feb. 2024 | Gecertificeerd |
| $108.597–$113.597 Niveau III | Overland Park, KS | 17 aug. 2023 | 18 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $87.402–$92.402 Niveau II | Overland Park, KS | 15 aug. 2023 | 12 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $120.328–$125.328 Niveau III | Irving, TX | 11 aug. 2023 | 4 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $102.690–$107.690 Niveau II | Deerfield, IL | 9 aug. 2023 | 28 aug. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $146.661–$151.661 Niveau III | Milpitas, CA | 8 aug. 2023 | 5 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $118.165–$123.165 Niveau III | Austin, TX | 8 aug. 2023 | 22 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| $120.328–$125.328 Niveau III | Dallas, TX | 8 aug. 2023 | 5 sep. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $96.866–$101.866 Niveau II | Austin, TX | 7 aug. 2023 | 28 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| $146.661–$151.661 Niveau III | Milpitas, CA | 4 aug. 2023 | 3 jan. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $96.866–$101.866 Niveau II | Austin, TX | 28 jul. 2023 | 28 aug. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $102.690–$107.690 Niveau II | Deerfield, IL | 19 jul. 2023 | 14 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| $102.690–$107.690 Niveau II | San Antonio, TX | 14 jul. 2023 | 31 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| $98.301–$103.301 Niveau II | San Antonio, TX | 7 jul. 2023 | 24 jul. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $147.368–$152.368 Niveau II | Belmont, CA | 6 jul. 2023 | 24 jul. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $101.795–$106.795 Niveau II | San Ramon, CA | 14 jun. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $97.490–$102.490 Niveau III | Carmel, IN | 14 jun. 2023 | 26 jul. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $100.526–$105.526 Niveau III | Carmel, IN | 14 jun. 2023 | 3 jul. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $98.904–$103.904 Niveau II | South Portland, ME | 26 mei 2023 | 15 jun. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $127.338–$132.338 Niveau II | Deerfield, IL | 24 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $127.338–$132.338 Niveau II | South Portland, ME | 16 mei 2023 | 1 jun. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $124.446–$129.446 Niveau II | San Jose, CA | 28 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $116.938–$121.938 Niveau III | Plano, TX | 19 apr. 2023 | 1 mei 2023 | Gecertificeerd |
| $127.338–$132.338 Niveau II | Seattle, WA | 14 apr. 2023 | 24 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| $116.938–$121.938 Niveau III | Dallas, TX | 6 apr. 2023 | 1 mei 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $99.008–$104.008 Niveau II | Alpharetta, GA | 4 apr. 2023 | 1 mei 2023 | Gecertificeerd |
| $95.701–$100.701 Niveau II | Philadelphia, PA | 23 mrt. 2023 | 31 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| $116.938–$121.938 Niveau III | Irving, TX | 17 mrt. 2023 | 17 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| $141.378–$146.378 Niveau II | San Jose, CA | 15 mrt. 2023 | 3 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| $73.466–$78.466 Niveau II | Bellevue, WA | 14 mrt. 2023 | 7 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| $95.701–$100.701 Niveau II | Philadelphia, PA | 3 mrt. 2023 | 31 mrt. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $127.338–$132.338 Niveau II | Portland, ME | 1 mrt. 2023 | 20 mrt. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $125.986–$130.986 Niveau III | Alpharetta, GA | 28 feb. 2023 | 28 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| $98.904–$103.904 Niveau II | South Portland, ME | 15 feb. 2023 | 1 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| $141.378–$146.378 Niveau II | San Jose, CA | 6 feb. 2023 | 27 feb. 2023 | Gecertificeerd |
| $120.058–$125.058 Niveau III | Mooresville, NC | 27 jan. 2023 | 15 feb. 2023 | Gecertificeerd |
| $92.040–$97.040 Niveau II | Austin, TX | 17 jan. 2023 | 30 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| $118.685–$123.685 Niveau III | Portland, OR | 12 jan. 2023 | 5 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| $103.750–$108.750 Niveau III | Overland Park, KS | 11 jan. 2023 | 25 mei 2023 | Gecertificeerd |
| $108.181–$113.181 Niveau II | Boston, MA | 10 jan. 2023 | 6 feb. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $132.870–$137.870 Niveau II | Belmont, CA | 4 jan. 2023 | 16 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| $114.067–$119.067 Niveau III | Overland Park, KS | 22 nov. 2022 | 29 dec. 2022 | Gecertificeerd |
| $132.870–$137.870 Niveau II | Denver, CO | 15 nov. 2022 | 5 dec. 2022 | Gecertificeerd |
| $134.118–$139.118 Niveau IV | Chicago, IL | 18 okt. 2022 | 14 nov. 2022 | Gecertificeerd |
| $134.118–$139.118 Niveau IV | Chicago, IL | 18 okt. 2022 | 14 nov. 2022 | Gecertificeerd |
| $141.378–$146.378 Niveau II | San Jose, CA | 3 okt. 2022 | 24 okt. 2022 | Gecertificeerd |
| $102.482–$107.482 Niveau II | Denver, CO | 28 sep. 2022 | 17 okt. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $141.378–$146.378 Niveau II | Palo Alto, CA | 31 aug. 2022 | 26 sep. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $132.870–$137.870 Niveau II | Denver, CO | 30 aug. 2022 | 19 sep. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
Senior Software Engineer bij alle werkgevers →
Andere functies bij GlobalLogic Inc.
- Lead Software Engineer$120.328
- Specialist Engineer$122.450
- Senior Test Engineer$86.923
- Lead Test Engineer$98.041
- Senior Manager$112.965
- Solution Architect$113.797
- Senior Solution Architect$120.349
- Manager$97.469
- Software Engineer$100.048
- Test Engineer$72.134
- Director$125.507
- Specialist Test Engineer$105.050
- Senior Specialist Engineer$126.651
- Associate Manager$109.158
- Architect$112.975
- Senior Lead Engineer$128.232
- Associate Vice President$173.326
- Lead Analyst$93.226
- Lead Software Engineer, Engineering$106.662
- Vice President$214.074
- Lead Test Engineer, Quality Assurance$110.198
- Principal Architect$144.956
- Senior Analyst$104.572
- Director, Engineering$124.030
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).