Home › Werkgevers › Hewlett Packard Enterprise Company › Cloud Developer II
Cloud Developer II bij Hewlett Packard Enterprise Company: H-1B-salarissen
132 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Cloud Developer II bij Hewlett Packard Enterprise Company. Mediaan aangeboden basissalaris $132.579; middenhelft $101.192–$141.200.
Aanvragen (LCA's)132
Mediaan aangeboden salaris$132.579
Middelste helft van salarissen$101.192–$141.200
10e–90e percentiel$96.982–$151.206
Per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $140.699 |
| FY2024 | 50 | $141.079 |
| FY2025 | 45 | $132.579 |
| FY2026 | 25 | $97.594 |
Aanvragen
| Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|
| $97.594–$213.500 Niveau I | San Jose, CA | 9 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $97.594–$213.500 Niveau I | San Jose, CA | 29 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $97.594–$213.500 Niveau I | San Jose, CA | 29 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $97.594–$213.500 Niveau I | San Jose, CA | 29 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $97.594–$213.500 Niveau I | San Jose, CA | 29 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $97.594–$213.500 Niveau I | San Jose, CA | 29 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $92.700–$213.500 Niveau I | Fort Collins, CO | 28 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $97.594–$213.500 Niveau I | San Jose, CA | 28 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $97.594–$213.500 Niveau I | San Jose, CA | 28 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $97.594–$213.500 Niveau I | San Jose, CA | 28 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.443–$213.500 Niveau II | San Jose, CA | 27 mei 2026 | 29 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $97.954–$213.500 Niveau I | San Jose, CA | 22 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $97.594–$213.500 Niveau I | San Jose, CA | 8 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $92.700–$213.500 Niveau I | Spring, TX | 8 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $97.594–$213.500 Niveau I | San Jose, CA | 7 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $97.594–$213.500 Niveau I | San Jose, CA | 7 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $95.784–$213.500 Niveau I | Washington, DC | 7 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $140.837–$213.500 Niveau III | Washington, DC | 5 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Ingetrokken |
| $139.443–$213.500 Niveau II | San Jose, CA | 5 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Ingetrokken |
| $139.443–$213.500 Niveau II | San Jose, CA | 4 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Ingetrokken |
| $139.443–$213.500 Niveau II | San Jose, CA | 14 apr. 2026 | 25 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.443–$213.500 Niveau II | San Jose, CA | 30 mrt. 2026 | 22 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $100.942–$213.500 Niveau II | Colfax, NC | 27 feb. 2026 | 7 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.443–$213.500 Niveau II | San Jose, CA | 20 feb. 2026 | 25 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $100.797–$213.500 Niveau II | Zephyrhills, FL | 10 feb. 2026 | 7 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.443–$213.500 Niveau II | San Jose, CA | 9 feb. 2026 | 5 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.443–$213.500 Niveau II | San Jose, CA | 8 jan. 2026 | 8 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.443–$213.500 Niveau II | San Jose, CA | 5 jan. 2026 | 9 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $179.421–$208.500 Niveau IV | Santa Clara, CA | 12 sep. 2025 | 22 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $151.232–$208.500 | San Jose, CA | 27 aug. 2025 | 30 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.443–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 25 aug. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $139.443–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 25 jul. 2025 | 4 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $105.373–$208.500 Niveau II | Fort Collins, CO | 20 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 19 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 15 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $90.400–$208.500 Niveau II | Durham, NC | 14 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 7 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $143.603–$208.500 | San Jose, CA | 7 mei 2025 | 8 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $90.400–$208.500 Niveau II | Spring, TX | 5 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $122.970–$208.500 Niveau II | Andover, MA | 5 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $90.400–$208.500 Niveau II | Spring, TX | 5 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 3 apr. 2025 | 4 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 27 mrt. 2025 | 16 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 27 mrt. 2025 | 16 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 12 mrt. 2025 | 18 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $102.274–$208.500 Niveau II | Fort Collins, CO | 11 mrt. 2025 | 3 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 11 mrt. 2025 | 18 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $90.400–$208.500 Niveau II | Spring, TX | 11 mrt. 2025 | 9 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 4 mrt. 2025 | 18 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $90.400–$208.500 Niveau II | Spring, TX | 4 mrt. 2025 | 30 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 3 mrt. 2025 | 25 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $166.962–$208.500 Niveau III | San Jose, CA | 27 feb. 2025 | 26 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $166.962–$208.500 Niveau III | San Jose, CA | 26 feb. 2025 | 26 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 19 feb. 2025 | 9 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $90.400–$208.500 Niveau I | Fort Collins, CO | 19 feb. 2025 | 8 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $98.218–$208.500 Niveau I | San Jose, CA | 13 feb. 2025 | 6 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $98.218–$208.500 Niveau I | San Jose, CA | 12 feb. 2025 | 31 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $90.400–$208.500 Niveau I | Andover, MA | 6 feb. 2025 | 24 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $98.176–$208.500 Niveau II | Fort Collins, CO | 6 feb. 2025 | 23 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | Milpitas, CA | 5 feb. 2025 | 23 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $96.616–$208.500 Niveau II | Revere, MA | 4 feb. 2025 | 24 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $105.373–$208.500 Niveau II | Fort Collins, CO | 4 feb. 2025 | 17 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 31 jan. 2025 | 21 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $90.400–$208.500 Niveau II | Durham, NC | 29 jan. 2025 | 15 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 27 jan. 2025 | 17 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 22 jan. 2025 | 10 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $172.931–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 21 jan. 2025 | 4 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 17 jan. 2025 | 5 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 10 jan. 2025 | 28 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 10 jan. 2025 | 27 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$208.500 Niveau II | San Jose, CA | 8 jan. 2025 | 4 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $112.819–$208.500 Niveau III | Spring, TX | 3 jan. 2025 | 10 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $112.819–$208.500 Niveau III | Spring, TX | 10 dec. 2024 | 3 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.579–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 11 sep. 2024 | 11 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $103.210–$166.000 Niveau II | Houston, TX | 27 aug. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $108.098–$174.500 Niveau II | Seattle, WA | 17 jul. 2024 | 26 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $116.438–$166.000 Niveau III | Spring Hill, TN | 15 jul. 2024 | 11 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $122.940–$188.000 Niveau II | Jersey City, NJ | 13 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $91.500–$174.500 Niveau I | Fort Collins, CO | 31 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $97.074–$174.500 Niveau II | Fort Collins, CO | 25 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $101.192–$174.500 Niveau II | Richardson, TX | 4 apr. 2024 | 19 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| $126.350–$174.000 Niveau II | Fort Collins, CO | 21 mrt. 2024 | 14 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $146.200–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 21 mrt. 2024 | 14 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $141.200–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 21 mrt. 2024 | 14 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $150.000–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 21 mrt. 2024 | 13 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $129.990–$174.500 Niveau III | Plainfield, IL | 18 mrt. 2024 | 12 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $141.200–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 18 mrt. 2024 | 12 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $131.144–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 15 mrt. 2024 | 11 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $150.000–$200.500 Niveau I | San Jose, CA | 11 mrt. 2024 | 6 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $123.000–$174.500 Niveau II | Spring, TX | 11 mrt. 2024 | 5 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $142.400–$200.500 Niveau I | San Jose, CA | 11 mrt. 2024 | 4 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $122.940–$188.000 Niveau II | Fort Collins, CO | 11 mrt. 2024 | 4 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $140.385–$188.000 Niveau II | San Jose, CA | 8 mrt. 2024 | 3 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $156.860–$200.500 | San Jose, CA | 8 mrt. 2024 | 3 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $141.450–$166.000 Niveau II | Bryan, TX | 8 mrt. 2024 | 30 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $140.000–$174.500 Niveau IV | Spring, TX | 6 mrt. 2024 | 3 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $149.000–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 6 mrt. 2024 | 31 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $145.000–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 5 mrt. 2024 | 27 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $139.500–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 5 mrt. 2024 | 27 aug. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $150.000–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 5 mrt. 2024 | 27 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $160.000–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 4 mrt. 2024 | 27 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $142.918–$188.000 Niveau II | Andover, MA | 4 mrt. 2024 | 21 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $160.000–$174.500 | San Jose, CA | 4 mrt. 2024 | 30 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $145.000–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 28 feb. 2024 | 21 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $150.000–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 28 feb. 2024 | 21 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $151.045–$188.000 Niveau II | Yorba Linda, CA | 28 feb. 2024 | 24 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $140.000–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 26 feb. 2024 | 21 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $141.074–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 23 feb. 2024 | 21 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $159.054–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 21 feb. 2024 | 21 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $151.200–$200.500 | San Jose, CA | 20 feb. 2024 | 11 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $135.000–$174.500 Niveau II | Spring, TX | 16 feb. 2024 | 13 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $147.715–$200.500 | San Jose, CA | 16 feb. 2024 | 31 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $136.355–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 13 feb. 2024 | 6 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $145.216–$188.000 Niveau II | Revere, MA | 13 feb. 2024 | 6 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $131.144–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 12 feb. 2024 | 30 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $180.000–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 31 jan. 2024 | 30 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $179.288–$259.500 Niveau III | San Jose, CA | 31 jan. 2024 | 30 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $141.084–$188.000 Niveau II | New Haven, CT | 31 jan. 2024 | 30 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $133.700–$174.500 Niveau II | Durham, NC | 31 jan. 2024 | 27 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $133.900–$188.000 Niveau II | Andover, MA | 30 jan. 2024 | 30 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $154.544–$200.500 Niveau II | San Jose, CA | 29 jan. 2024 | 23 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $133.700–$174.500 Niveau II | Durham, NC | 25 jan. 2024 | 23 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $127.000–$188.000 | Andover, MA | 11 dec. 2023 | 15 mei 2024 | Gecertificeerd |
| $142.080–$182.800 Niveau II | New York, NY | 31 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $140.000–$194.700 Niveau II | San Jose, CA | 31 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $150.000–$194.700 Niveau II | San Jose, CA | 31 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $140.699–$194.700 Niveau II | San Jose, CA | 23 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $140.385–$182.800 Niveau III | Champaign, IL | 23 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $127.628–$169.300 Niveau II | Durham, NC | 23 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $133.185–$194.700 Niveau II | San Jose, CA | 23 aug. 2023 | 28 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| $153.320–$194.700 Niveau II | San Jose, CA | 18 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $141.381–$194.700 Niveau II | Colfax, NC | 7 aug. 2023 | 7 aug. 2023 | Gecertificeerd |
Cloud Developer II bij alle werkgevers →
Andere functies bij Hewlett Packard Enterprise Company
- Cloud Developer III$151.251
- Senior Cloud Developer$185.687
- Cloud Developer$149.142
- Systems/Software Engineer II$131.144
- Systems/Software Engineer$145.000
- Systems/Software Engineer III$139.443
- Principal Cloud Developer$210.704
- Senior Systems/Software Engineer$178.740
- Sr. Cloud Developer$180.000
- Principal Systems/Software Engineer$201.053
- Systems/Software Engineer I$98.218
- Cloud Developer I$108.575
- Software Designer$150.660
- Senior IT Developer/Engineer$140.005
- Systems/Software Engineer VI$168.937
- Product Manager III$143.746
- IT Developer/Engineer$139.349
- Systems/Software Engineer V$160.000
- Engineer$143.100
- Product Manager II$135.068
- Product Manager$150.000
- AI and Machine Learning Engineer III$153.000
- Principal Engineer$143.790
- Senior Engineer$152.412
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).