H1B-salarisgegevens

Home › Werkgevers › Indur IT Solutions Inc

Indur IT Solutions Inc: H-1B-salarissen en sponsoring

Indur IT Solutions Inc heeft 19 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 19. Mediaan aangeboden salaris: $98.904.

Aanvragen (LCA's)19
Gecertificeerd19
Adres werkgeverMckinney, TX
H-1B-afhankelijke werkgeverNee
Mediaan aangeboden salaris$98.904
Middelste helft van salarissen$80.548–$100.894
10e–90e percentiel$74.196–$103.834

Sponsort Indur IT Solutions Inc H-1B-visa?

Indur IT Solutions Inc heeft 19 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 25 apr. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.

Salarissen per functietitel

FunctietitelLCAsMediaan salaris
Software Developer9$100.596
Network and Computer System Administrators1$79.123
Network Engineer1$91.042
Cybersecurity Engineer1$70.075
SAB Basis Developer1$101.192
QA Engineer1$81.328
IT Project Manager1$70.075
Network & Computer Systems Administrator1$75.962
Network and Computer Systems Administrators1$80.288
Computer Programmer1$85.530
Computer Programmers1$98.946

Aanvragen per boekjaar

BoekjaarLCAsMediaan salaris
FY202311$98.904
FY20243$81.328
FY20254$80.288
FY20261$98.946

Heersende loonniveaus

Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.

Waar de banen zijn

Beroepen

Laatste aanvragen

FunctietitelBasissalarisLocatieIngediendStartdatumStatus
Computer Programmers$98.946
Niveau III
Coppell, TX25 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
Computer Programmer$85.530
Niveau II
Plano, TX24 jun. 202524 jun. 2025Gecertificeerd
Network and Computer Systems Administrators$80.288
Niveau II
McKinney, TX8 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
Software Developer$105.997
parttime · Niveau II
Northlake, TX4 dec. 20249 dec. 2024Gecertificeerd
Network & Computer Systems Administrator$75.962
Niveau II
Indianapolis, IN18 okt. 202423 okt. 2024Gecertificeerd
SAB Basis Developer$101.192
Niveau II
McKinney, TX14 jun. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
IT Project Manager$70.075
Niveau II
McKinnney, TX14 jun. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
QA Engineer$81.328
Niveau II
McKinney, TX14 jun. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
Cybersecurity Engineer$70.075
Niveau II
McKinney, TX22 sep. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
Software Developer$101.192
Niveau II
McKinney, TX18 aug. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
Software Developer$101.192
Niveau II
McKinney, TX7 aug. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
Network and Computer System Administrators$79.123
Niveau II
McKinney, TX20 jun. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
Software Developer$98.904
Niveau II
McKinney, TX15 jun. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
Software Developer$98.904
Niveau II
McKinney, TX12 jun. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
Software Developer$98.904
Niveau II
McKinney, TX9 jun. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
Network Engineer$91.042
Niveau II
McKinney, TX4 mei 20231 okt. 2023Gecertificeerd
Software Developer$100.000–$100.001
Niveau II
Coppell, TX3 nov. 202214 nov. 2022Gecertificeerd
Software Developer$110.000–$110.001
Niveau II
Coppell, TX2 nov. 202214 nov. 2022Gecertificeerd
Software Developer$110.000–$110.001
Niveau II
Coppell, TX21 okt. 20221 nov. 2022Gecertificeerd

Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).