Home › Werkgevers › Ki Infosystems LLC
Ki Infosystems LLC: H-1B-salarissen en sponsoring
Ki Infosystems LLC heeft 65 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 64. Mediaan aangeboden salaris: $92.603.
Een H-1B-afhankelijke werkgever heeft een groot aandeel H-1B-werknemers (bijvoorbeeld 15% of meer van een personeelsbestand van 51 of meer) en moet extra regels volgen tegen het verdringen van Amerikaanse werknemers.
Sponsort Ki Infosystems LLC H-1B-visa?
Ki Infosystems LLC heeft 65 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 18 jun. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Ki Infosystems LLC: 8 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Developer | 29 | $90.397 |
| Software Engineer | 6 | $97.386 |
| SAP Financial Accounting Consultant | 5 | $85.426 |
| Technical Project Manager | 4 | $83.678 |
| Data Engineer | 3 | $88.026 |
| SQL/Power BI Developer | 2 | $85.426 |
| SAP TM Techno Functional Consultant | 2 | $70.075 |
| Oracle Database Administrator | 2 | $87.922 |
| Database Administrator | 2 | $98.500 |
| IT Engineer | 2 | $97.500 |
| SAP TM ABAP Developer | 1 | $84.802 |
| Power BI Developer | 1 | $96.491 |
| Salesforce Architect | 1 | $125.000 |
| IT Project Manager | 1 | $120.000 |
| Software Developer (data Pipeline Engineering) | 1 | $97.386 |
| SAP Record to Report Consultant | 1 | $97.500 |
| Performance Engineer | 1 | $97.386 |
| Software Development Engineer in Test | 1 | $105.602 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $85.114 |
| FY2024 | 18 | $85.426 |
| FY2025 | 14 | $84.094 |
| FY2026 | 28 | $97.386 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)14%
- Niveau II (gekwalificeerd)74%
- Niveau III (ervaren)11%
- Niveau IV (volledig bekwaam)2%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Maryland Heights, MO15
- St. Louis, MO14
- Chesterfield, MO13
- O'Fallon, MO6
- Frisco, TX2
- Irving, TX2
- OFallon, MO2
- Bridgeton, MO1
- Saint Peters, MO1
- Cape Girardeau, MO1
- Troy, MI1
- Austin, TX1
- Baltimore, MD1
- Wilmington, DE1
- Milford, OH1
- Englewood, CO1
- South San Francisco, CA1
- Bensalem, PA1
Beroepen
- Software Developers43
- Computer Systems Engineers/Architects11
- Data Scientists3
- Database Administrators3
- Computer Systems Analysts2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Database Architects1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $112.923 Niveau II | Irving, TX | 18 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $97.386 Niveau II | Maryland Heights, MO | 12 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Development Engineer in Test | $105.602 Niveau III | Bensalem, PA | 12 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $97.386 Niveau II | St. Louis, MO | 12 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $97.386 Niveau II | Chesterfield, MO | 12 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Performance Engineer | $97.386 Niveau II | Chesterfield, MO | 12 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $135.699 Niveau I | South San Francisco, CA | 11 jun. 2026 | 18 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| SAP Record to Report Consultant | $97.500 Niveau III | Chesterfield, MO | 9 jun. 2026 | 17 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $97.500 Niveau II | O'Fallon, MO | 3 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $97.386 Niveau II | Maryland Heights, MO | 29 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| IT Engineer | $97.500 Niveau II | O'Fallon, MO | 22 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer (data Pipeline Engineering) | $97.386 Niveau II | Chesterfield, MO | 19 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| IT Engineer | $97.500 Niveau II | O'Fallon, MO | 15 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $97.386 Niveau II | Maryland Heights, MO | 8 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $97.386 Niveau II | Maryland Heights, MO | 22 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Database Administrator | $98.500 Niveau III | Maryland Heights, MO | 1 apr. 2026 | 8 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Database Administrator | $98.500 Niveau II | Maryland Heights, MO | 31 mrt. 2026 | 7 apr. 2026 | Ingetrokken |
| Software Engineer | $97.386 Niveau II | O'Fallon, MO | 18 mrt. 2026 | 26 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $97.500 Niveau II | O'Fallon, MO | 2 mrt. 2026 | 10 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| Technical Project Manager | $123.240 Niveau IV | St. Louis, MO | 2 mrt. 2026 | 10 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| IT Project Manager | $120.000 Niveau III | Chesterfield, MO | 2 mrt. 2026 | 10 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $125.000 Niveau III | Chesterfield, MO | 19 feb. 2026 | 26 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| Data Engineer | $95.680 Niveau II | Englewood, CO | 3 feb. 2026 | 11 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| Salesforce Architect | $125.000 Niveau III | St. Louis, MO | 21 jan. 2026 | 2 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $69.534 Niveau II | Maryland Heights, MO | 15 jan. 2026 | 26 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $97.386 Niveau II | Maryland Heights, MO | 25 nov. 2025 | 3 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $97.386 Niveau II | Maryland Heights, MO | 7 nov. 2025 | 17 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $78.000 Niveau I | St. Louis, MO | 5 nov. 2025 | 13 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $97.386 Niveau II | Maryland Heights, MO | 2 sep. 2025 | 10 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| Oracle Database Administrator | $78.978 Niveau II | Maryland Heights, MO | 12 aug. 2025 | 25 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $95.139 Niveau II | Milford, OH | 30 jun. 2025 | 8 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $70.000 Niveau I | OFallon, MO | 16 jun. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $68.598 Niveau I | St. Louis, MO | 10 jun. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $90.400 Niveau II | Maryland Heights, MO | 2 jun. 2025 | 9 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $90.400 parttime · Niveau II | Maryland Heights, MO | 30 mei 2025 | 9 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $72.000 Niveau I | Maryland Heights, MO | 15 mei 2025 | 27 mei 2025 | Gecertificeerd |
| Data Engineer | $66.000 Niveau I | St. Louis, MO | 23 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $90.397 Niveau II | OFallon, MO | 7 jan. 2025 | 20 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| SAP Financial Accounting Consultant | $105.206 Niveau II | Wilmington, DE | 11 nov. 2024 | 20 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $90.397 Niveau II | O'Fallon, MO | 7 nov. 2024 | 15 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $84.094 Niveau I | Irving, TX | 6 nov. 2024 | 18 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $68.598 Niveau I | Chesterfield, MO | 28 okt. 2024 | 15 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $90.397 Niveau II | St. Louis, MO | 17 sep. 2024 | 26 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Technical Project Manager | $72.000 Niveau I | St. Louis, MO | 10 sep. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $90.397 Niveau II | St. Louis, MO | 14 aug. 2024 | 26 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| Technical Project Manager | $83.678 Niveau II | Saint Peters, MO | 20 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $72.925 Niveau III | Cape Girardeau, MO | 17 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| SAP Financial Accounting Consultant | $94.806 Niveau II | Troy, MI | 13 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.426 Niveau II | St. Louis, MO | 7 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Oracle Database Administrator | $96.866 Niveau II | Austin, TX | 3 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Data Engineer | $88.026 Niveau II | Chesterfield, MO | 30 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| SAP Financial Accounting Consultant | $85.426 Niveau II | Chesterfield, MO | 23 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.426 Niveau II | Chesterfield, MO | 23 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.426 Niveau II | St. Louis, MO | 1 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Power BI Developer | $96.491 Niveau II | Baltimore, MD | 19 apr. 2024 | 1 mei 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.426 Niveau II | St. Louis, MO | 21 dec. 2023 | 8 jan. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.426 Niveau II | St. Louis, MO | 14 dec. 2023 | 2 jan. 2024 | Gecertificeerd |
| Technical Project Manager | $83.678 Niveau II | St. Louis, MO | 17 nov. 2023 | 4 dec. 2023 | Gecertificeerd |
| SQL/Power BI Developer | $85.426 Niveau II | Bridgeton, MO | 25 okt. 2023 | 6 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| SAP Financial Accounting Consultant | $85.426 Niveau II | Chesterfield, MO | 3 okt. 2023 | 11 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| SQL/Power BI Developer | $85.426 Niveau II | Maryland Heights, MO | 21 sep. 2023 | 16 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| SAP Financial Accounting Consultant | $85.426 Niveau II | Chesterfield, MO | 28 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| SAP TM Techno Functional Consultant | $70.075 parttime · Niveau II | Frisco, TX | 27 jul. 2023 | 7 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| SAP TM Techno Functional Consultant | $70.075 Niveau II | Frisco, TX | 21 jul. 2023 | 31 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| SAP TM ABAP Developer | $84.802 Niveau II | Chesterfield, MO | 7 feb. 2023 | 15 feb. 2023 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).