Home › Werkgevers › Kinetic Automation, Inc.
Kinetic Automation, Inc.: H-1B-salarissen en sponsoring
Kinetic Automation, Inc. heeft 15 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 14. Mediaan aangeboden salaris: $170.000.
Sponsort Kinetic Automation, Inc. H-1B-visa?
Kinetic Automation, Inc. heeft 15 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 11 mei 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Kinetic Automation, Inc.: 3 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Machine Learning Engineer | 3 | $170.000 |
| Robotics Engineer | 3 | $185.000 |
| Software Engineer | 3 | $161.637 |
| Research Engineer | 1 | $140.000 |
| Vice President of Finance | 1 | $211.890 |
| Computer Vision Engineer II | 1 | $149.282 |
| Software Engineer II | 1 | $151.549 |
| Manager, Machine Learning | 1 | $200.970 |
| Manager, Robotic Systems | 1 | $200.970 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $170.000 |
| FY2025 | 4 | $160.774 |
| FY2026 | 5 | $161.637 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)20%
- Niveau II (gekwalificeerd)33%
- Niveau III (ervaren)27%
- Niveau IV (volledig bekwaam)20%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
Beroepen
- Computer and Information Research Scientists6
- Software Developers4
- Computer and Information Systems Managers2
- Computer and Information Research Scientists1
- Chief Executives1
- Mechatronics Engineers1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $161.637–$187.574 Niveau II | Oakland, CA | 11 mei 2026 | 18 mei 2026 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $157.123–$184.558 Niveau III | Costa Mesa, CA | 28 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $161.637–$187.574 Niveau II | Oakland, CA | 7 apr. 2026 | 13 apr. 2026 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Manager, Machine Learning | $200.970–$237.141 Niveau III | Costa Mesa, CA | 15 jan. 2026 | 19 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| Manager, Robotic Systems | $200.970–$237.141 Niveau III | Costa Mesa, CA | 15 jan. 2026 | 19 jan. 2026 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Software Engineer II | $151.549–$176.134 Niveau III | Santa Ana, CA | 16 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Computer Vision Engineer II | $149.282–$176.000 Niveau IV | Santa Ana, CA | 24 feb. 2025 | 3 mrt. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Vice President of Finance | $211.890–$264.000 Niveau II | Santa Ana, CA | 23 okt. 2024 | 4 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Robotics Engineer | $185.000 Niveau IV | Santa Ana, CA | 28 jun. 2023 | 17 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| Machine Learning Engineer | $170.000 Niveau II | Santa Ana, CA | 2 mei 2023 | 10 mei 2023 | Gecertificeerd |
| Robotics Engineer | $170.000 Niveau II | Santa Ana, CA | 28 apr. 2023 | 10 mei 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Robotics Engineer | $185.000 Niveau IV | Santa Ana, CA | 20 apr. 2023 | 22 mei 2023 | Gecertificeerd |
| Machine Learning Engineer | $170.000 Niveau I | Mountain View, CA | 8 dec. 2022 | 29 dec. 2022 | Gecertificeerd |
| Machine Learning Engineer | $170.000 Niveau I | Mountain View, CA | 7 dec. 2022 | 2 jan. 2023 | Ingetrokken |
| Research Engineer | $140.000 Niveau I | Mountain View, CA | 1 sep. 2021 | 13 sep. 2021 | Gecertificeerd, ingetrokken |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).