Home › Werkgevers › L&T Technology Services Limited › Software Developer, Applications
Software Developer, Applications bij L&T Technology Services Limited: H-1B-salarissen
43 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Software Developer, Applications bij L&T Technology Services Limited. Mediaan aangeboden basissalaris $98.000; middenhelft $90.990–$101.679.
Aanvragen (LCA's)43
Mediaan aangeboden salaris$98.000
Middelste helft van salarissen$90.990–$101.679
10e–90e percentiel$86.862–$106.461
Per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 27 | $97.394 |
| FY2024 | 4 | $95.278 |
| FY2025 | 3 | $105.976 |
| FY2026 | 5 | $98.000 |
Aanvragen
| Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|
| $92.789–$102.789 Niveau II | Peoria, IL | 8 apr. 2026 | 15 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $105.037–$115.000 | Irvine, CA | 26 mrt. 2026 | 2 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $96.054–$106.000 | East Syracuse, NY | 9 feb. 2026 | 16 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $98.000–$108.000 Niveau II | Pittsford, NY | 23 dec. 2025 | 15 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $101.358–$111.000 Niveau II | Omaha, NE | 3 nov. 2025 | 14 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $105.976–$115.000 Niveau II | Houston, TX | 21 aug. 2025 | 17 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $108.307–$118.000 | Framingham, MA | 19 jun. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $92.331–$102.000 Niveau II | Coopersburg, PA | 30 apr. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $121.762–$131.762 | Milpitas, CA | 20 sep. 2024 | 16 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| $99.000–$109.000 Niveau II | Coopersburg, PA | 27 aug. 2024 | 4 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| $85.309–$95.000 | Milwaukee, WI | 30 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $91.555–$101.000 | Chicago, IL | 30 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $97.394–$107.000 | Irvine, CA | 12 sep. 2023 | 19 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $97.394–$107.000 | Irvine, CA | 12 sep. 2023 | 19 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $121.222–$131.000 Niveau II | Irvine, CA | 12 sep. 2023 | 19 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $101.192–$111.000 Niveau II | Plano, TX | 7 sep. 2023 | 14 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $101.192–$111.000 Niveau II | Plano, TX | 6 sep. 2023 | 22 sep. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $101.192–$111.000 Niveau II | Plano, TX | 6 sep. 2023 | 13 sep. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $101.192–$111.000 Niveau II | Plano, TX | 4 sep. 2023 | 11 sep. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $93.068–$103.000 | Plano, TX | 31 aug. 2023 | 7 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $93.068–$103.000 | Plano, TX | 31 aug. 2023 | 7 sep. 2023 | Afgewezen |
| $118.000–$128.000 Niveau II | Carrollton, TX | 29 aug. 2023 | 5 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $93.068–$103.000 | Plano, TX | 28 aug. 2023 | 4 sep. 2023 | Afgewezen |
| $101.192–$111.000 Niveau II | Plano, TX | 25 aug. 2023 | 1 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $101.192–$111.000 Niveau II | Plano, TX | 25 aug. 2023 | 1 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $102.000–$112.000 Niveau II | Omaha, NE | 16 aug. 2023 | 23 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| $106.000–$116.000 Niveau II | Omaha, NE | 14 aug. 2023 | 21 aug. 2023 | Ingetrokken |
| $106.000–$116.000 Niveau II | Omaha, NE | 14 aug. 2023 | 14 aug. 2023 | Ingetrokken |
| $88.646–$98.000 | East Syracuse, NY | 7 aug. 2023 | 11 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| $90.979–$100.000 Niveau II | Peoria, IL | 24 jul. 2023 | 31 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| $91.000–$101.000 | Irvine, CA | 7 jul. 2023 | 14 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| $87.000–$97.000 Niveau II | Pittsford, NY | 8 jun. 2023 | 15 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| $87.485–$97.000 Niveau II | Coopersburg, PA | 6 jun. 2023 | 13 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| $88.540–$98.000 | Peoria, IL | 26 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $87.194–$97.000 Niveau II | Cleveland, OH | 23 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $95.589–$105.000 | Littleton, MA | 16 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $100.493–$110.000 | Holtsville, NY | 12 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $85.473–$95.000 | Houston, TX | 9 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $86.312–$96.000 | Houston, TX | 2 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $85.473–$95.000 | Houston, TX | 27 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $106.000–$116.000 Niveau II | Irvine, CA | 7 apr. 2023 | 14 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| $106.000–$116.000 Niveau II | Irvine, CA | 31 mrt. 2023 | 7 apr. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $106.000–$116.000 Niveau II | Philadelphia, PA | 27 okt. 2022 | 3 nov. 2022 | Gecertificeerd |
Software Developer, Applications bij alle werkgevers →
Andere functies bij L&T Technology Services Limited
- Design Engineer$82.000
- Mechanical Engineer$90.000
- Software Developer$95.175
- Electrical Engineer$91.844
- Mechanical Design Engineer$87.794
- Industrial Engineer$85.862
- Software Engineer & Tester$88.208
- Test Engineer$95.420
- Project Manager$98.171
- Manufacturing Engineer$87.334
- Industrial Designer$82.500
- Information Management Analyst$85.000
- Hardware Engineer$92.248
- Database Administrator$86.653
- Software Developer, Systems Software$94.016
- System Engineer$93.512
- Program Manager$106.000
- Software Engineer$92.789
- Network Engineer$113.714
- Validation Engineer$88.208
- Controls Engineer$90.125
- Electronics Engineer$99.944
- Chemical Process Engineer$91.000
- Software Test Engineer$86.923
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).