Home › Werkgevers › LTA Research and Exploration LLC
LTA Research and Exploration LLC: H-1B-salarissen en sponsoring
LTA Research and Exploration LLC heeft 27 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 27. Mediaan aangeboden salaris: $134.493.
Sponsort LTA Research and Exploration LLC H-1B-visa?
LTA Research and Exploration LLC heeft 27 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 9 jun. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| GNC Engineer | 6 | $122.637 |
| Mechanical Test Engineer | 3 | $92.955 |
| Flight Test Engineer | 2 | $99.538 |
| Senior GNC Engineer | 2 | $164.382 |
| Senior Mechanical Engineer | 2 | $134.608 |
| Sr. GNC Engineer | 2 | $165.797 |
| Program Manager | 1 | $122.387 |
| Senior Mechanical Test Engineer | 1 | $112.819 |
| Principal Engineer, GNC | 1 | $199.638 |
| Senior Flight Test Engineer | 1 | $138.299 |
| Algorithm Engineer | 1 | $120.848 |
| Principal Software Engineer (Technical Lead) | 1 | $199.534 |
| Principal GNC Engineer | 1 | $182.749 |
| Senior Electrical Engineer | 1 | $156.624 |
| Senior Technical Project Manager | 1 | $134.493 |
| Systems Modeling and Analysis Engineer | 1 | $140.837 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $117.603 |
| FY2024 | 9 | $138.299 |
| FY2025 | 7 | $134.493 |
| FY2026 | 1 | $140.837 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)22%
- Niveau II (gekwalificeerd)33%
- Niveau III (ervaren)15%
- Niveau IV (volledig bekwaam)30%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
Beroepen
- Aerospace Engineers16
- Mechanical Engineers7
- Business Intelligence Analysts1
- Statisticians1
- Software Developers1
- Electrical Engineers1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Systems Modeling and Analysis Engineer | $140.837–$164.320 Niveau II | Sunnyvale, CA | 9 jun. 2026 | 23 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| Senior Technical Project Manager | $134.493–$158.621 Niveau II | Sunnyvale, CA | 31 mrt. 2025 | 15 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Mechanical Engineer | $128.690–$155.043 Niveau II | Sunnyvale, CA | 24 feb. 2025 | 1 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Mechanical Test Engineer | $102.336–$128.690 Niveau I | Sunnyvale, CA | 24 feb. 2025 | 1 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Electrical Engineer | $156.624–$185.120 Niveau II | Sunnyvale, CA | 19 feb. 2025 | 1 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Principal GNC Engineer | $182.749–$227.055 Niveau IV | Sunnyvale, CA | 19 feb. 2025 | 1 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| GNC Engineer | $134.493–$158.621 Niveau II | Sunnyvale, CA | 12 feb. 2025 | 1 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Principal Software Engineer (Technical Lead) | $199.534–$226.158 Niveau III | Sunnyvale, CA | 16 dec. 2024 | 6 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Flight Test Engineer | $138.299–$165.797 Niveau III | Sunnyvale, CA | 11 mrt. 2024 | 1 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| GNC Engineer | $110.781–$138.299 Niveau II | Sunnyvale, CA | 26 feb. 2024 | 1 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| Sr. GNC Engineer | $165.797–$205.387 Niveau IV | Sunnyvale, CA | 23 feb. 2024 | 1 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| Senior Mechanical Engineer | $140.525–$164.299 Niveau III | Sunnyvale, CA | 23 feb. 2024 | 1 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| Senior GNC Engineer | $165.797–$202.367 Niveau IV | Sunnyvale, CA | 23 feb. 2024 | 1 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| GNC Engineer | $110.781–$138.299 Niveau II | Sunnyvale, CA | 21 feb. 2024 | 1 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| Sr. GNC Engineer | $165.797–$205.387 H-1B1 (Singapore) · Niveau IV | Sunnyvale, CA | 20 feb. 2024 | 1 mrt. 2024 | Gecertificeerd |
| Mechanical Test Engineer | $92.955–$116.730 Niveau I | Sunnyvale, CA | 16 feb. 2024 | 1 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| Flight Test Engineer | $110.781–$138.299 Niveau II | Sunnyvale, CA | 17 aug. 2023 | 23 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| GNC Engineer | $107.952–$127.546 Niveau I | Sunnyvale, CA | 7 mrt. 2023 | 1 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| GNC Engineer | $166.754–$187.000 Niveau IV | Sunnyvale, CA | 7 mrt. 2023 | 1 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| Mechanical Test Engineer | $88.296–$112.819 Niveau I | Sunnyvale, CA | 23 feb. 2023 | 1 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Mechanical Test Engineer | $112.819–$137.363 Niveau II | Sunnyvale, CA | 16 feb. 2023 | 1 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| Flight Test Engineer | $88.296–$112.819 Niveau I | Sunnyvale, CA | 2 feb. 2023 | 1 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| GNC Engineer | $166.754–$187.000 H-1B1 (Singapore) · Niveau IV | Sunnyvale, CA | 27 dec. 2022 | 2 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior GNC Engineer | $162.968–$187.000 Niveau IV | Sunnyvale, CA | 2 mrt. 2022 | 1 jun. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Algorithm Engineer | $120.848–$143.562 Niveau III | Sunnyvale, CA | 25 feb. 2022 | 1 jun. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Principal Engineer, GNC | $199.638–$231.000 Niveau IV | Sunnyvale, CA | 3 nov. 2020 | 12 nov. 2020 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Program Manager | $122.387–$163.966 Niveau I | Sunnyvale, CA | 27 okt. 2020 | 2 nov. 2020 | Gecertificeerd, ingetrokken |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).