Home › Werkgevers › Mavirik Solutions LLC
Mavirik Solutions LLC: H-1B-salarissen en sponsoring
Mavirik Solutions LLC heeft 32 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 32. Mediaan aangeboden salaris: $105.997.
Sponsort Mavirik Solutions LLC H-1B-visa?
Mavirik Solutions LLC heeft 32 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 4 jun. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Mavirik Solutions LLC: 5 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Developer | 11 | $112.923 |
| Network Security Engineer | 3 | $103.251 |
| Software Engineer | 3 | $108.077 |
| Full Stack Software Developer | 3 | $105.997 |
| SAP Consultant | 2 | $98.904 |
| Informatica Administrator | 2 | $84.240 |
| SAP Technical Lead | 2 | $96.866 |
| Mulesoft Architect | 1 | $95.326 |
| Software Analyst | 1 | $76.398 |
| Java Developer | 1 | $112.986 |
| Application DevOps Engineer | 1 | $103.938 |
| BI Administrator | 1 | $80.371 |
| Principal Data Analyst | 1 | $88.608 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $98.904 |
| FY2024 | 7 | $96.866 |
| FY2025 | 11 | $105.997 |
| FY2026 | 6 | $112.923 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Irving, TX4
- Reston, VA4
- Plano, TX3
- Boston, MA2
- Branchville, NJ2
- Austin, TX2
- Rosemead, CA2
- Bartlesville, OK2
- New York, NY1
- Fairfax, VA1
- Minneapolis, MN1
- Mettawa, IL1
- Richmond, VA1
- Rockville, MD1
- Suwanee, GA1
- McLean, VA1
- Princeton, TX1
- San Antonio, TX1
- Northfield, IL1
Beroepen
- Software Developers23
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Computer Network Architects3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Database Administrators1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $112.923 Niveau II | Irving, TX | 4 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $108.077 Niveau II | Northfield, IL | 12 mei 2026 | 19 mei 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $131.082–$131.100 Niveau II | Boston, MA | 2 mrt. 2026 | 9 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $106.579–$106.580 Niveau II | San Antonio, TX | 2 mrt. 2026 | 9 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $112.923–$112.930 Niveau II | Princeton, TX | 12 jan. 2026 | 19 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $126.090–$126.100 Niveau II | McLean, VA | 23 dec. 2025 | 30 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $112.923–$112.930 Niveau II | Irving, TX | 19 sep. 2025 | 26 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| Full Stack Software Developer | $112.923–$112.930 Niveau II | Plano, TX | 24 jul. 2025 | 31 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $126.090–$126.100 Niveau II | Reston, VA | 24 jul. 2025 | 31 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Principal Data Analyst | $88.608–$88.610 Niveau II | Rosemead, CA | 20 jun. 2025 | 27 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Full Stack Software Developer | $105.997–$106.000 Niveau II | Plano, TX | 9 mei 2025 | 16 mei 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $122.699–$122.700 Niveau II | Reston, VA | 27 jan. 2025 | 1 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Informatica Administrator | $90.002–$90.005 Niveau II | Branchville, NJ | 1 nov. 2024 | 8 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $122.699–$122.700 Niveau II | Reston, VA | 28 okt. 2024 | 1 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| BI Administrator | $80.371–$80.380 Niveau II | Suwanee, GA | 4 okt. 2024 | 11 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Network Security Engineer | $103.251–$113.720 Niveau II | Bartlesville, OK | 30 sep. 2024 | 7 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Network Security Engineer | $103.251–$103.255 Niveau II | Bartlesville, OK | 30 sep. 2024 | 7 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Full Stack Software Developer | $105.997–$105.998 Niveau II | Plano, TX | 7 aug. 2024 | 14 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $93.330–$93.335 Niveau I | Rosemead, CA | 21 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| SAP Technical Lead | $96.866–$102.695 Niveau II | Austin, TX | 26 dec. 2023 | 2 jan. 2024 | Gecertificeerd |
| SAP Technical Lead | $96.866–$102.700 Niveau II | Austin, TX | 22 dec. 2023 | 2 jan. 2024 | Gecertificeerd |
| Java Developer | $112.986–$112.990 Niveau II | Boston, MA | 13 nov. 2023 | 20 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| Informatica Administrator | $78.478–$78.480 Niveau II | Branchville, NJ | 26 okt. 2023 | 2 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| Application DevOps Engineer | $103.938–$103.940 Niveau II | Rockville, MD | 16 okt. 2023 | 23 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $94.016–$94.020 Niveau II | Mettawa, IL | 25 mei 2023 | 1 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Analyst | $76.398–$79.000 Niveau II | Richmond, VA | 26 apr. 2023 | 3 mei 2023 | Gecertificeerd |
| Mulesoft Architect | $95.326–$95.330 Niveau II | Minneapolis, MN | 16 jan. 2023 | 23 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| SAP Consultant | $98.904–$98.910 Niveau II | Irving, TX | 6 jan. 2023 | 13 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| SAP Consultant | $98.904–$98.910 Niveau II | Irving, TX | 7 dec. 2022 | 14 dec. 2022 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $110.240–$110.245 Niveau II | Reston, VA | 25 okt. 2022 | 1 nov. 2022 | Gecertificeerd |
| Network Security Engineer | $116.792–$116.795 Niveau II | New York, NY | 21 okt. 2022 | 28 okt. 2022 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $110.240–$110.245 Niveau II | Fairfax, VA | 10 okt. 2022 | 17 okt. 2022 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).