Home › Werkgevers › Meta Platforms, Inc › Production Engineer
Production Engineer bij Meta Platforms, Inc: H-1B-salarissen
575 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Production Engineer bij Meta Platforms, Inc. Mediaan aangeboden basissalaris $196.532; middenhelft $169.520–$223.605.
Aanvragen (LCA's)575
Mediaan aangeboden salaris$196.532
Middelste helft van salarissen$169.520–$223.605
10e–90e percentiel$139.000–$247.940
Per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 101 | $191.070 |
| FY2024 | 119 | $203.350 |
| FY2025 | 159 | $193.000 |
| FY2026 | 193 | $195.000 |
Aanvragen
| Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|
| $243.028 Niveau IV | Menlo Park, CA | 23 jun. 2026 | 3 dec. 2026 | Gecertificeerd |
| $149.240 Niveau IV | Austin, TX | 18 jun. 2026 | 19 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $119.933 Niveau III | Austin, TX | 18 jun. 2026 | 19 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $90.605 Niveau II | Austin, TX | 18 jun. 2026 | 19 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $167.024 Niveau IV | Seattle, WA | 18 jun. 2026 | 19 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.298 Niveau III | Seattle, WA | 18 jun. 2026 | 19 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $111.550 Niveau II | Seattle, WA | 18 jun. 2026 | 19 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $223.142 Niveau IV | Sunnyvale, CA | 18 jun. 2026 | 19 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $181.293 Niveau III | Sunnyvale, CA | 18 jun. 2026 | 19 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.443 Niveau II | Sunnyvale, CA | 18 jun. 2026 | 19 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $185.994 Niveau IV | Menlo Park, CA | 18 jun. 2026 | 19 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $150.405 Niveau III | Menlo Park, CA | 18 jun. 2026 | 19 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $114.795 Niveau II | Menlo Park, CA | 18 jun. 2026 | 19 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $158.974 Niveau IV | New York, NY | 18 jun. 2026 | 19 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $126.818 Niveau III | New York, NY | 18 jun. 2026 | 19 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $94.682 Niveau II | New York, NY | 18 jun. 2026 | 19 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $280.324 Niveau IV | Menlo Park, CA | 9 jun. 2026 | 9 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $211.778 Niveau III | Bellevue, WA | 8 jun. 2026 | 3 dec. 2026 | Gecertificeerd |
| $222.950 Niveau I | Menlo Park, CA | 8 jun. 2026 | 3 dec. 2026 | Gecertificeerd |
| $268.511 Niveau III | Sunnyvale, CA | 29 mei 2026 | 1 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $277.726 Niveau III | Menlo Park, CA | 29 mei 2026 | 1 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $292.477 Niveau III | Menlo Park, CA | 29 mei 2026 | 1 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $142.643 Niveau I | New York, NY | 28 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $190.000 Niveau I | New York, NY | 28 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $212.290 Niveau II | Madison, WI | 26 mei 2026 | 28 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $274.109 Niveau IV | Fremont, CA | 26 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $214.378 Niveau II | Bellevue, WA | 22 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $223.222 Niveau IV | Bellevue, WA | 22 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $325.493 Niveau IV | Bellevue, WA | 22 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $265.296 Niveau III | Bellevue, WA | 20 mei 2026 | 26 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $270.320 Niveau III | Menlo Park, CA | 20 mei 2026 | 26 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $275.997 Niveau IV | New York, NY | 20 mei 2026 | 26 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $213.751 Niveau IV | Irvine, CA | 20 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $245.167 Niveau IV | Brooklyn, NY | 20 mei 2026 | 28 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $231.559 Niveau IV | Bellevue, WA | 19 mei 2026 | 20 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $136.115 Niveau I | Menlo Park, CA | 19 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $262.313 Niveau IV | Bellevue, WA | 19 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $137.000 Niveau I | Menlo Park, CA | 18 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $222.761 Niveau IV | Bellevue, WA | 18 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $227.493 Niveau I | Bellevue, WA | 18 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $238.242 Niveau IV | Menlo Park, CA | 15 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $136.881 Niveau I | Seattle, WA | 13 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $235.777 Niveau I | Bellevue, WA | 13 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $137.000 Niveau I | Fremont, CA | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.000 Niveau I | Menlo Park, CA | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $229.333 Niveau III | Menlo Park, CA | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $215.363 Niveau I | Bellevue, WA | 11 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $225.649 Niveau III | New York, NY | 11 mei 2026 | 11 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $148.115 Niveau I | New York, NY | 9 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $134.721 Niveau I | Bellevue, WA | 9 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $225.153 Niveau IV | Bellevue, WA | 8 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $143.346 Niveau I | New York, NY | 8 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $136.498 Niveau I | Bellevue, WA | 8 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $187.448 Niveau I | Seattle, WA | 8 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $222.950 | Menlo Park, CA | 8 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $176.890 Niveau I | Bellevue, WA | 7 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $186.200 Niveau I | Burlingame, CA | 7 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $218.000 Niveau IV | Bellevue, WA | 7 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $211.778 Niveau II | Bellevue, WA | 7 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.650 Niveau I | Bellevue, WA | 7 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $142.134 Niveau I | New York, NY | 6 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $230.505 | Menlo Park, CA | 6 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $176.890 Niveau I | Bellevue, WA | 6 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $190.000 Niveau I | New York, NY | 5 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $141.520 Niveau I | Menlo Park, CA | 4 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $192.172 Niveau II | Menlo Park, CA | 4 mei 2026 | 23 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $143.208 | Menlo Park, CA | 4 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $147.000 Niveau I | Menlo Park, CA | 1 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $142.901 | Menlo Park, CA | 1 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $186.200 Niveau I | Menlo Park, CA | 1 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $186.200 Niveau I | Menlo Park, CA | 1 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $146.737 | Menlo Park, CA | 30 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $234.999 Niveau I | Menlo Park, CA | 30 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $140.593 Niveau I | Menlo Park, CA | 30 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $140.600 | Menlo Park, CA | 30 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $142.748 | Menlo Park, CA | 30 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $143.208 | Menlo Park, CA | 30 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $142.134 | Menlo Park, CA | 30 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $183.280 | Menlo Park, CA | 30 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $143.055 | Menlo Park, CA | 30 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $142.748 | Menlo Park, CA | 29 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $141.684 Niveau I | Menlo Park, CA | 29 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $198.063 Niveau I | Menlo Park, CA | 29 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $186.200 Niveau I | Menlo Park, CA | 29 apr. 2026 | 1 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $142.288 Niveau I | Menlo Park, CA | 28 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $144.436 | Menlo Park, CA | 28 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $211.778 Niveau I | Bellevue, WA | 28 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $186.200 Niveau I | Menlo Park, CA | 28 apr. 2026 | 21 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $265.515 Niveau IV | Bellevue, WA | 27 apr. 2026 | 16 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $315.037 Niveau I | New York, NY | 27 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $143.208 | Sunnyvale, CA | 24 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $135.000 Niveau I | Bellevue, WA | 24 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $222.950 Niveau I | Menlo Park, CA | 24 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $135.095 Niveau I | Cambridge, MA | 23 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $142.441 Niveau I | Burlingame, CA | 23 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $142.595 | Menlo Park, CA | 23 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $191.071 Niveau I | Bellevue, WA | 21 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $222.950 Niveau IV | Menlo Park, CA | 20 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $222.950 | Menlo Park, CA | 8 apr. 2026 | 1 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $251.860 Niveau IV | Bellevue, WA | 8 apr. 2026 | 15 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $182.002 Niveau I | Menlo Park, CA | 30 mrt. 2026 | 16 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $178.360 Niveau I | Menlo Park, CA | 30 mrt. 2026 | 16 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $178.360 Niveau I | Menlo Park, CA | 30 mrt. 2026 | 16 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $233.370 Niveau II | New York, NY | 30 mrt. 2026 | 2 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $280.000 Niveau IV | Fremont, CA | 27 mrt. 2026 | 1 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $182.002 Niveau I | Menlo Park, CA | 24 mrt. 2026 | 16 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $178.360 Niveau I | Menlo Park, CA | 24 mrt. 2026 | 16 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $178.360 Niveau I | Menlo Park, CA | 24 mrt. 2026 | 16 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $186.200 Niveau I | Menlo Park, CA | 24 mrt. 2026 | 1 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $222.950 Niveau I | Menlo Park, CA | 24 mrt. 2026 | 1 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $186.200 Niveau II | Menlo Park, CA | 24 mrt. 2026 | 1 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $147.705 | Menlo Park, CA | 24 mrt. 2026 | 1 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $176.890 Niveau I | Bellevue, WA | 24 mrt. 2026 | 1 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $229.333 Niveau II | Menlo Park, CA | 23 mrt. 2026 | 17 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $186.200 Niveau I | Menlo Park, CA | 17 mrt. 2026 | 1 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $186.200 Niveau II | Menlo Park, CA | 17 mrt. 2026 | 1 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $209.993 Niveau III | Bellevue, WA | 16 mrt. 2026 | 20 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $184.187 Niveau II | New York, NY | 16 mrt. 2026 | 20 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $222.772 Niveau II | Menlo Park, CA | 16 mrt. 2026 | 20 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $223.443 | Menlo Park, CA | 16 mrt. 2026 | 20 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $228.512 Niveau III | Menlo Park, CA | 16 mrt. 2026 | 20 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $228.512 Niveau III | Menlo Park, CA | 16 mrt. 2026 | 20 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $222.950 Niveau III | Menlo Park, CA | 13 mrt. 2026 | 1 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $236.753 Niveau IV | Menlo Park, CA | 13 mrt. 2026 | 10 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $240.000 E-3 · Niveau IV | Menlo Park, CA | 12 mrt. 2026 | 12 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $228.153 | Menlo Park, CA | 4 mrt. 2026 | 5 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $172.015 Niveau II | Seattle, WA | 24 feb. 2026 | 18 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $258.524 | Menlo Park, CA | 10 feb. 2026 | 22 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $214.032 Niveau III | Menlo Park, CA | 10 feb. 2026 | 31 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $225.569 | Menlo Park, CA | 10 feb. 2026 | 29 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $258.524 Niveau III | Menlo Park, CA | 6 feb. 2026 | 11 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $229.501 | Menlo Park, CA | 4 feb. 2026 | 29 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $184.187 | Menlo Park, CA | 28 jan. 2026 | 22 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $223.443 | Menlo Park, CA | 27 jan. 2026 | 21 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $173.000 Niveau III | Fremont, CA | 27 jan. 2026 | 30 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $245.588 Niveau IV | Bellevue, WA | 27 jan. 2026 | 29 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $195.000 Niveau II | Sunnyvale, CA | 26 jan. 2026 | 27 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $209.993 Niveau III | Bellevue, WA | 23 jan. 2026 | 18 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $209.993 Niveau III | Bellevue, WA | 22 jan. 2026 | 18 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $228.512 Niveau III | Menlo Park, CA | 22 jan. 2026 | 21 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $222.772 Niveau II | Menlo Park, CA | 22 jan. 2026 | 22 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $247.595 | Menlo Park, CA | 21 jan. 2026 | 22 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $214.032 | Burlingame, CA | 21 jan. 2026 | 16 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $178.360 | Menlo Park, CA | 21 jan. 2026 | 16 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $182.002 | Menlo Park, CA | 20 jan. 2026 | 16 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $178.360 | Menlo Park, CA | 20 jan. 2026 | 16 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $182.002 Niveau II | New York, NY | 20 jan. 2026 | 16 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $221.874 Niveau IV | Bellevue, WA | 16 jan. 2026 | 16 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $228.512 Niveau III | Menlo Park, CA | 16 jan. 2026 | 15 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $222.772 Niveau II | Sunnyvale, CA | 15 jan. 2026 | 14 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $184.187 Niveau II | New York, NY | 15 jan. 2026 | 15 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $280.968 Niveau IV | Menlo Park, CA | 15 jan. 2026 | 15 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $258.524 | Sunnyvale, CA | 8 jan. 2026 | 8 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $150.405 Niveau III | Menlo Park, CA | 7 jan. 2026 | 12 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $158.974 Niveau IV | New York, NY | 7 jan. 2026 | 12 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $126.818 Niveau III | New York, NY | 7 jan. 2026 | 12 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $149.240 Niveau IV | Austin, TX | 7 jan. 2026 | 12 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $119.933 Niveau III | Austin, TX | 7 jan. 2026 | 12 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $90.605 Niveau II | Austin, TX | 7 jan. 2026 | 12 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $167.024 Niveau IV | Seattle, WA | 7 jan. 2026 | 12 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.298 Niveau III | Seattle, WA | 7 jan. 2026 | 12 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $223.142 Niveau IV | Sunnyvale, CA | 7 jan. 2026 | 12 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $181.293 Niveau III | Sunnyvale, CA | 7 jan. 2026 | 12 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.443 Niveau II | Sunnyvale, CA | 7 jan. 2026 | 12 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $269.081 Niveau IV | Menlo Park, CA | 7 jan. 2026 | 7 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $185.994 Niveau IV | Menlo Park, CA | 7 jan. 2026 | 12 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $250.603 Niveau IV | Seattle, WA | 6 jan. 2026 | 27 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $227.339 Niveau IV | Menlo Park, CA | 6 jan. 2026 | 7 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $258.524 | Menlo Park, CA | 2 jan. 2026 | 27 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $225.716 Niveau IV | Menlo Park, CA | 30 dec. 2025 | 27 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $215.731 Niveau IV | Bellevue, WA | 30 dec. 2025 | 27 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $218.402 | Menlo Park, CA | 25 dec. 2025 | 23 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $256.829 Niveau IV | Seattle, WA | 24 dec. 2025 | 23 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $185.644 | Menlo Park, CA | 17 dec. 2025 | 10 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $232.030 Niveau III | Sunnyvale, CA | 17 dec. 2025 | 3 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $111.550 Niveau II | Seattle, WA | 16 dec. 2025 | 17 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $114.795 Niveau II | Menlo Park, CA | 16 dec. 2025 | 17 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $94.682 Niveau II | New York, NY | 16 dec. 2025 | 17 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $133.212 Niveau I | Seattle, WA | 15 dec. 2025 | 18 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $302.134 Niveau IV | Menlo Park, CA | 10 dec. 2025 | 2 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $258.524 | Menlo Park, CA | 10 dec. 2025 | 11 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $245.588 Niveau IV | Bellevue, WA | 20 nov. 2025 | 20 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $222.772 Niveau IV | Menlo Park, CA | 18 nov. 2025 | 17 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $226.929 Niveau III | Menlo Park, CA | 18 nov. 2025 | 18 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $229.937 Niveau IV | Menlo Park, CA | 17 nov. 2025 | 9 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $218.577 Niveau III | Menlo Park, CA | 13 nov. 2025 | 13 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $232.030 Niveau IV | Menlo Park, CA | 13 nov. 2025 | 12 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $272.841 Niveau IV | Menlo Park, CA | 7 nov. 2025 | 10 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $303.006 Niveau IV | Menlo Park, CA | 7 nov. 2025 | 8 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $224.197 Niveau IV | Menlo Park, CA | 5 nov. 2025 | 10 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $232.030 Niveau III | New York, NY | 5 nov. 2025 | 10 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $269.081 Niveau IV | Menlo Park, CA | 4 nov. 2025 | 1 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $207.000 Niveau IV | Bellevue, WA | 27 sep. 2025 | 3 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $190.000 Niveau II | New York, NY | 23 sep. 2025 | 23 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $222.772 Niveau IV | Fremont, CA | 10 sep. 2025 | 15 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $270.240 Niveau IV | Menlo Park, CA | 9 sep. 2025 | 15 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $198.962 Niveau IV | Austin, TX | 19 aug. 2025 | 2 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $227.695 Niveau IV | Menlo Park, CA | 15 aug. 2025 | 12 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $215.731 Niveau IV | Seattle, WA | 12 aug. 2025 | 7 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $243.187 Niveau IV | Fremont, CA | 6 aug. 2025 | 4 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $269.081 Niveau IV | Menlo Park, CA | 6 aug. 2025 | 3 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $178.360 | Menlo Park, CA | 1 aug. 2025 | 4 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $220.000 Niveau IV | Redmond, WA | 1 aug. 2025 | 1 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $137.000 Niveau I | Menlo Park, CA | 23 jul. 2025 | 28 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $173.000 Niveau IV | Menlo Park, CA | 23 jul. 2025 | 23 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $236.947 Niveau IV | Menlo Park, CA | 22 jul. 2025 | 9 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $181.382 Niveau II | Bellevue, WA | 21 jul. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $273.991 Niveau IV | Menlo Park, CA | 18 jul. 2025 | 23 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $181.382 Niveau II | Bellevue, WA | 15 jul. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $230.000 Niveau IV | Menlo Park, CA | 3 jul. 2025 | 4 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $245.588 Niveau IV | Bellevue, WA | 2 jul. 2025 | 10 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $262.747 Niveau IV | Menlo Park, CA | 26 jun. 2025 | 1 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $215.000 Niveau III | Menlo Park, CA | 26 jun. 2025 | 30 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $297.001 Niveau IV | Truckee, CA | 23 jun. 2025 | 12 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $214.032 Niveau II | New York, NY | 16 jun. 2025 | 19 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $148.000 Niveau II | Burlingame, CA | 12 jun. 2025 | 16 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $173.000 Niveau II | Cambridge, MA | 11 jun. 2025 | 13 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $180.000 Niveau II | Bellevue, WA | 11 jun. 2025 | 13 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $173.638 Niveau IV | Menlo Park, CA | 5 jun. 2025 | 5 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $139.589 Niveau III | Menlo Park, CA | 5 jun. 2025 | 5 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $108.098 Niveau II | Menlo Park, CA | 5 jun. 2025 | 5 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $139.855 | Menlo Park, CA | 29 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $185.644 Niveau II | Menlo Park, CA | 28 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $140.407 Niveau I | Menlo Park, CA | 27 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $192.668 Niveau III | Austin, TX | 22 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $141.328 | Menlo Park, CA | 19 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $178.360 Niveau II | Menlo Park, CA | 15 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $189.380 Niveau II | Menlo Park, CA | 14 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $140.223 Niveau I | Menlo Park, CA | 14 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $139.000 | Menlo Park, CA | 14 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $181.382 Niveau II | Bellevue, WA | 9 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $258.524 Niveau IV | Menlo Park, CA | 8 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $140.223 | Menlo Park, CA | 8 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $139.816 Niveau I | Bellevue, WA | 8 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $220.000 Niveau IV | Menlo Park, CA | 8 mei 2025 | 13 mei 2025 | Gecertificeerd |
| $209.993 Niveau III | Bellevue, WA | 6 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $138.557 Niveau I | Menlo Park, CA | 6 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $138.557 Niveau I | Menlo Park, CA | 6 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $137.984 Niveau I | New York, NY | 6 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $140.776 Niveau I | Menlo Park, CA | 5 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $139.418 Niveau I | Burlingame, CA | 5 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $134.059 Niveau I | Bellevue, WA | 5 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $133.091 Niveau I | Bellevue, WA | 5 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $137.792 Niveau I | Menlo Park, CA | 5 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $140.223 Niveau I | New York, NY | 5 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $141.697 Niveau I | Menlo Park, CA | 5 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $139.855 Niveau I | Menlo Park, CA | 5 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $193.000 Niveau II | New York, NY | 4 mei 2025 | 7 mei 2025 | Gecertificeerd |
| $272.706 Niveau IV | Menlo Park, CA | 2 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $185.644 Niveau II | Menlo Park, CA | 2 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $224.197 Niveau IV | New York, NY | 2 mei 2025 | 7 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $221.874 Niveau III | Menlo Park, CA | 30 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $138.000 Niveau I | Menlo Park, CA | 30 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $172.902 Niveau II | Bellevue, WA | 29 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $244.027 Niveau III | Menlo Park, CA | 28 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $215.731 Niveau III | Cambridge, MA | 28 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $178.360 Niveau II | Menlo Park, CA | 28 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $178.360 Niveau II | Menlo Park, CA | 28 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $214.032 Niveau III | Menlo Park, CA | 25 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $189.380 Niveau II | Menlo Park, CA | 24 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $258.524 Niveau IV | Menlo Park, CA | 24 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $193.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 24 apr. 2025 | 29 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| $139.000 Niveau I | Burlingame, CA | 22 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $141.236 Niveau I | Menlo Park, CA | 22 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $140.407 Niveau I | Menlo Park, CA | 22 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $140.223 Niveau I | Menlo Park, CA | 22 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $141.697 Niveau I | Menlo Park, CA | 22 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $133.000 Niveau I | Bellevue, WA | 22 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $141.328 Niveau I | Menlo Park, CA | 22 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $139.000 Niveau I | Menlo Park, CA | 22 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $222.772 Niveau III | Sunnyvale, CA | 15 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $222.772 Niveau III | Menlo Park, CA | 10 apr. 2025 | 8 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $200.536 Niveau IV | Austin, TX | 10 apr. 2025 | 8 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $239.766 H-1B1 (Chili) · Niveau IV | San Francisco, CA | 9 apr. 2025 | 14 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| $172.902 Niveau II | New York, NY | 9 apr. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $229.501 Niveau III | Menlo Park, CA | 7 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $172.210 Niveau III | Bellevue, WA | 26 mrt. 2025 | 31 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $211.571 Niveau IV | Celina, TX | 24 mrt. 2025 | 19 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $232.000 Niveau IV | Menlo Park, CA | 21 mrt. 2025 | 26 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $238.580 Niveau IV | Menlo Park, CA | 20 mrt. 2025 | 18 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $222.772 Niveau III | Sunnyvale, CA | 19 mrt. 2025 | 17 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $262.822 Niveau IV | Menlo Park, CA | 19 mrt. 2025 | 12 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $258.524 Niveau IV | Menlo Park, CA | 19 mrt. 2025 | 3 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $171.373 Niveau II | Bellevue, WA | 17 mrt. 2025 | 10 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $216.284 Niveau II | Bellevue, WA | 14 mrt. 2025 | 10 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $255.617 Niveau IV | Bellevue, WA | 14 mrt. 2025 | 25 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $211.654 Niveau III | Menlo Park, CA | 14 mrt. 2025 | 10 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $317.242 Niveau IV | Menlo Park, CA | 11 mrt. 2025 | 30 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $181.300 Niveau III | Menlo Park, CA | 7 mrt. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $203.350 Niveau III | Bellevue, WA | 7 mrt. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $172.902 Niveau II | Bellevue, WA | 7 mrt. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $178.360 Niveau II | Menlo Park, CA | 7 mrt. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $182.002 Niveau II | Menlo Park, CA | 7 mrt. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $207.502 Niveau III | Bellevue, WA | 7 mrt. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $139.620 Niveau I | Bellevue, WA | 7 mrt. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $138.000 | Menlo Park, CA | 7 mrt. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $185.644 Niveau II | Menlo Park, CA | 7 mrt. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $174.978 Niveau II | Bellevue, WA | 7 mrt. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $178.360 Niveau II | Menlo Park, CA | 7 mrt. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $184.187 Niveau II | New York, NY | 7 mrt. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
De 300 meest recente van 575 aanvragen worden weergegeven.
Production Engineer bij alle werkgevers →
Andere functies bij Meta Platforms, Inc
- Software Engineer$204.376
- Research Scientist$190.883
- Data Scientist$191.048
- Data Engineer$190.258
- Software Engineering Manager$266.000
- Product Manager$227.030
- Product Designer$199.430
- Software Engineer, Machine Learning$217.000
- Technical Program Manager$218.209
- Research Engineer$209.993
- Data Scientist, Analytics$190.000
- Machine Learning Engineer$214.000
- Engineering Manager$266.934
- AI Research Scientist$220.000
- Front End Engineer$210.286
- ASIC Engineer$176.696
- Business Engineer$196.000
- Enterprise Engineer$181.514
- Silicon Engineer$186.000
- Product Growth Analyst$174.000
- Data Engineer, Analytics$201.400
- Electrical Engineer$183.510
- Data Science Manager$248.920
- Security Engineer$190.000
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).