Home › Werkgevers › NS IT Solutions, LLC
NS IT Solutions, LLC: H-1B-salarissen en sponsoring
NS IT Solutions, LLC heeft 36 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 31. Mediaan aangeboden salaris: $78.000.
Een H-1B-afhankelijke werkgever heeft een groot aandeel H-1B-werknemers (bijvoorbeeld 15% of meer van een personeelsbestand van 51 of meer) en moet extra regels volgen tegen het verdringen van Amerikaanse werknemers.
Sponsort NS IT Solutions, LLC H-1B-visa?
NS IT Solutions, LLC heeft 36 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 11 mei 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij NS IT Solutions, LLC: 5 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Quality Assurance Analyst | 7 | $70.060 |
| Software Developer (Quality Assurance Analyst) | 4 | $98.000 |
| Business Analyst | 4 | $74.000 |
| Business Quality Analyst | 4 | $93.650 |
| Sr. Software Engineer | 4 | $86.950 |
| Quality Assurance Analyst (Salesforce) | 3 | $70.000 |
| Business Systems Analyst | 2 | $77.100 |
| Software Trainer (Full Stack Software Development) | 1 | $60.000 |
| Product Analyst | 1 | $75.800 |
| Project Lead | 1 | $78.500 |
| Business System Analyst | 1 | $81.000 |
| Marketing Analyst | 1 | $68.000 |
| Software Quality Assurance | 1 | $82.000 |
| Software Quality Assurance Tester | 1 | $81.100 |
| Quality Assurance Analyst | 1 | $72.000 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $78.000 |
| FY2024 | 8 | $81.550 |
| FY2025 | 13 | $74.250 |
| FY2026 | 12 | $79.475 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)6%
- Niveau II (gekwalificeerd)86%
- Niveau III (ervaren)3%
- Niveau IV (volledig bekwaam)6%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Columbia, SC6
- St. Louis, MO6
- Maryland Heights, MO4
- Morganville, NJ2
- Manor, TX2
- Plano, TX2
- East Brunswick, NJ2
- Mason, OH1
- Dayton, OH1
- Naperville, IL1
- Roanoke, VA1
- Chicago, IL1
- Tallahassee, FL1
- Fords, NJ1
- Bronx, NY1
- Irving, TX1
- Wakefield, MA1
- Camden, NJ1
- Mooresville, NC1
Beroepen
- Software Quality Assurance Analysts and Testers21
- Data Scientists6
- Software Developers4
- Business Intelligence Analysts2
- Training and Development Specialists1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Market Research Analysts and Marketing Specialists1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Quality Assurance Analyst | $70.000 Niveau II | Maryland Heights, MO | 11 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer (Quality Assurance Analyst) | $98.000 Niveau II | Columbia, SC | 1 mei 2026 | 28 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer (Quality Assurance Analyst) | $120.000 Niveau III | Columbia, SC | 1 mei 2026 | 29 sep. 2026 | Ingetrokken |
| Sr. Software Engineer | $103.000 Niveau II | East Brunswick, NJ | 30 apr. 2026 | 30 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr. Software Engineer | $86.950 Niveau I | East Brunswick, NJ | 29 apr. 2026 | 30 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Quality Assurance Analyst (Salesforce) | $70.000 Niveau II | St. Louis, MO | 27 apr. 2026 | 30 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| Quality Assurance Analyst (Salesforce) | $72.000 Niveau II | St. Louis, MO | 14 apr. 2026 | 30 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| Quality Assurance Analyst | $72.000 Niveau II | St. Louis, MO | 9 apr. 2026 | 9 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Quality Assurance Analyst | $70.000 Niveau II | Maryland Heights, MO | 9 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Quality Assurance Analyst | $70.000 Niveau II | Maryland Heights, MO | 8 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Ingetrokken |
| Software Developer (Quality Assurance Analyst) | $98.000 Niveau II | Columbia, SC | 2 apr. 2026 | 30 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| Business Quality Analyst | $87.700 Niveau II | Manor, TX | 4 nov. 2025 | 3 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Quality Assurance Analyst | $70.060 Niveau II | Maryland Heights, MO | 3 sep. 2025 | 30 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Quality Assurance Analyst | $70.060 Niveau II | St. Louis, MO | 3 sep. 2025 | 30 sep. 2025 | Ingetrokken |
| Software Quality Assurance Analyst | $70.060 Niveau II | St. Louis, MO | 21 mei 2025 | 30 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| Business Analyst | $74.000 Niveau II | Columbia, SC | 28 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Business Analyst | $75.000 Niveau II | Columbia, SC | 28 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Ingetrokken |
| Sr. Software Engineer | $86.950 Niveau II | Plano, TX | 19 mrt. 2025 | 19 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Sr. Software Engineer | $86.923 Niveau II | Plano, TX | 19 mrt. 2025 | 19 mrt. 2025 | Ingetrokken |
| Business Quality Analyst | $86.350 Niveau II | Manor, TX | 3 dec. 2024 | 11 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Quality Assurance Tester | $81.100 Niveau II | Mooresville, NC | 15 jul. 2024 | 15 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| Project Lead | $78.500 Niveau II | Fords, NJ | 9 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Business System Analyst | $81.000 Niveau I | Bronx, NY | 8 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Business Analyst | $135.200 Niveau IV | Irving, TX | 29 apr. 2024 | 13 mei 2024 | Gecertificeerd |
| Marketing Analyst | $68.000 Niveau II | Wakefield, MA | 29 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Business Quality Analyst | $99.600 Niveau II | Morganville, NJ | 16 apr. 2024 | 16 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| Business Quality Analyst | $99.600 Niveau II | Morganville, NJ | 9 apr. 2024 | 9 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Quality Assurance | $82.000 Niveau II | Camden, NJ | 13 mrt. 2024 | 1 apr. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Software Trainer (Full Stack Software Development) | $60.000 Niveau II | Naperville, IL | 30 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Software Quality Assurance Analyst | $74.500 Niveau II | Roanoke, VA | 9 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Business Systems Analyst | $76.200 Niveau II | Mason, OH | 31 mei 2023 | 31 mei 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Quality Assurance Analyst (Salesforce) | $60.000 Niveau II | St. Louis, MO | 19 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Business Systems Analyst | $78.000 Niveau II | Dayton, OH | 19 apr. 2023 | 19 apr. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Software Developer (Quality Assurance Analyst) | $78.000 Niveau II | Columbia, SC | 19 apr. 2023 | 29 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| Business Analyst | $55.000 Niveau IV | Tallahassee, FL | 1 apr. 2022 | 1 okt. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Product Analyst | $75.800 Niveau II | Chicago, IL | 7 mei 2021 | 1 aug. 2021 | Gecertificeerd, ingetrokken |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).