H1B-salarisgegevens

Home › Werkgevers › NTT DATA Americas, Inc. › Software Development Specialist

Software Development Specialist bij NTT DATA Americas, Inc.: H-1B-salarissen

139 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Software Development Specialist bij NTT DATA Americas, Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $106.517; middenhelft $99.466–$110.947.

Aanvragen (LCA's)139
Mediaan aangeboden salaris$106.517
Middelste helft van salarissen$99.466–$110.947
10e–90e percentiel$93.517–$131.685

Per boekjaar

BoekjaarLCAsMediaan salaris
FY202345$100.869
FY202434$104.125
FY202530$106.517
FY202629$109.782

Aanvragen

BasissalarisLocatieIngediendStartdatumStatus
$102.107–$132.107
Niveau III
Miami, FL2 jun. 202630 nov. 2026Gecertificeerd
$104.728–$134.728
Niveau III
Prospect Heights, IL2 jun. 20268 jun. 2026Gecertificeerd
$97.157–$127.157
Niveau III
Draper, UT19 mei 202620 mei 2026Gecertificeerd
$106.662–$136.662
Niveau III
Hutto, TX22 apr. 20264 mei 2026Gecertificeerd
$84.448–$114.448
Niveau III
Dardenne Prairie, MO22 apr. 202622 aug. 2026Gecertificeerd
$109.782–$139.782
Niveau III
Eden Prairie, MN15 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$110.198–$140.198
Niveau III
Addison, TX13 apr. 20266 okt. 2026Gecertificeerd
$110.198–$140.198
Niveau III
Worcester, MA9 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$109.782–$139.782
Niveau III
Eden Prairie, MN7 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$82.867–$112.867
Niveau III
Montpelier, VT1 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$102.981–$132.981
Niveau III
Rochester Hills, MI31 mrt. 20262 apr. 2026Gecertificeerd
$110.198–$140.198
Niveau III
Westlake, TX24 mrt. 202630 mrt. 2026Gecertificeerd
$109.782–$139.782
Niveau III
Waite Park, MN6 mrt. 202610 mrt. 2026Gecertificeerd
$105.290–$135.290
Niveau III
Jacksonville, FL4 mrt. 202624 aug. 2026Gecertificeerd
$130.270–$160.270
Niveau III
San Leadro, CA4 mrt. 202625 aug. 2026Gecertificeerd
$125.528–$155.528
Niveau III
Jersey City, NJ2 mrt. 20261 sep. 2026Gecertificeerd
$105.602–$135.602
Niveau III
Oaks, PA27 feb. 202627 aug. 2026Gecertificeerd
$110.198–$130.198
Niveau III
Tulsa, OK17 feb. 202613 aug. 2026Gecertificeerd
$130.270–$160.270
Niveau III
Charlotte, NC17 feb. 202630 jul. 2026Gecertificeerd
$138.445–$168.445
Niveau III
San Leandro, CA27 jan. 20261 mrt. 2026Gecertificeerd
$110.198–$140.198
Niveau III
Addison, TX26 jan. 202630 jan. 2026Gecertificeerd
$147.638–$177.638
Niveau III
Merrimack, NH15 jan. 202623 jan. 2026Gecertificeerd
$110.198–$140.198
Niveau III
Bala Cynwyd, PA19 dec. 202522 mei 2026Gecertificeerd
$138.445–$168.445
Niveau III
Plano, TX4 dec. 202510 dec. 2025Gecertificeerd
$103.002–$133.002
Niveau III
Pearland, TX1 dec. 202517 apr. 2026Gecertificeerd
$98.946–$128.946
Niveau III
Salt Lake City, UT1 dec. 20258 dec. 2025Gecertificeerd
$110.198–$140.198
Niveau III
Jeffersonville, PA1 dec. 20259 mei 2026Gecertificeerd
$110.198–$140.198
Niveau III
Worcester, MA13 nov. 20258 mei 2026Gecertificeerd
$102.669–$132.669
Niveau III
Concord, NC5 nov. 202520 mrt. 2026Gecertificeerd
$110.198–$140.198
Niveau III
Plano, TX27 aug. 20255 jan. 2026Gecertificeerd
$138.445–$168.445
Niveau III
San Leandro, CA25 aug. 202520 feb. 2026Gecertificeerd
$110.198–$140.198
Niveau III
Addison, TX12 aug. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$110.198–$140.198
Niveau III
Plano, TX11 aug. 20255 jan. 2026Gecertificeerd
$134.379–$164.379San Leandro, CA28 jul. 20254 jan. 2026Gecertificeerd
$106.517–$136.517
Niveau III
Plano, TX30 jun. 202529 dec. 2025Gecertificeerd
$115.450–$145.450Durham, NC16 jun. 202523 jun. 2025Gecertificeerd
$106.517–$136.517
Niveau III
Charlotte, NC2 jun. 20259 jun. 2025Gecertificeerd
$115.450–$145.450Atlanta, GA2 jun. 20259 jun. 2025Gecertificeerd
$106.517–$136.517
Niveau III
Charlotte, NC30 mei 20259 jun. 2025Gecertificeerd
$135.741–$165.741
Niveau III
Tracy, CA20 mei 202521 okt. 2025Gecertificeerd
$135.741–$165.741
Niveau III
Tracy, CA28 apr. 202521 okt. 2025Gecertificeerd
$106.517–$136.517
Niveau III
Miami, FL28 apr. 20258 okt. 2025Gecertificeerd
$102.814–$132.814
Niveau III
Oaks, PA23 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$106.517–$136.517
Niveau III
Charlotte, NC10 apr. 202517 apr. 2025Gecertificeerd
$123.026–$153.026New York, NY4 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$123.026–$153.026Woodcliff Lake, NJ3 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$100.984–$130.984
Niveau III
Alpharetta, GA24 mrt. 20251 aug. 2025Gecertificeerd
$106.517–$136.517
Niveau III
Auburn Hills, MI17 mrt. 202520 mrt. 2025Gecertificeerd
$106.517–$136.517
Niveau III
McKinney, TX17 mrt. 202524 mrt. 2025Gecertificeerd
$106.517–$136.517
Niveau III
Oaks, PA27 jan. 202527 jun. 2025Gecertificeerd
$106.517–$136.517
Niveau III
Bala Cynwyd, PA21 jan. 202522 apr. 2025Gecertificeerd
$102.814–$132.814
Niveau III
Exton, PA23 dec. 20246 jan. 2025Gecertificeerd
$106.517–$136.517
Niveau III
Bala Cynwyd, PA5 dec. 202422 apr. 2025Gecertificeerd
$105.310–$135.310
Niveau III
St. Cloud, MN26 nov. 20243 jan. 2025Gecertificeerd
$139.589–$169.589
Niveau III
San Leandro, CA12 nov. 202411 mrt. 2025Gecertificeerd
$105.310–$135.310
Niveau III
Bloomington, MN4 nov. 20243 jan. 2025Gecertificeerd
$92.602–$122.602
Niveau III
Morrisville, NC22 okt. 202418 apr. 2025Gecertificeerd
$109.262–$139.262
Niveau III
Durham, NC11 okt. 20241 jan. 2025Gecertificeerd
$139.589–$169.589
Niveau III
San Leandro, CA24 sep. 202419 dec. 2024Gecertificeerd
$111.197–$141.197Oaks, PA12 sep. 202420 jan. 2025Gecertificeerd
$106.517–$136.517
Niveau III
Bala Cynwyd, PA30 aug. 20243 jan. 2025Gecertificeerd
$103.210–$133.210
Niveau III
Charlotte, NC28 aug. 20249 sep. 2024Gecertificeerd
$102.814–$132.814
Niveau III
Oaks, PA26 aug. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$111.384–$141.384
Niveau III
Fairview, OR5 aug. 202418 jan. 2025Gecertificeerd
$107.099–$137.099
Niveau III
Norristown, PA28 jun. 202420 dec. 2024Gecertificeerd
$107.099–$137.099
Niveau III
Plano, TX28 jun. 202428 dec. 2024Gecertificeerd
$107.099–$137.099
Niveau III
Royersford, PA28 jun. 202428 dec. 2024Gecertificeerd
$107.099–$137.099
Niveau III
Oaks, PA28 jun. 202425 dec. 2024Gecertificeerd
$107.099–$137.099
Niveau III
Oaks, PA28 jun. 202425 dec. 2024Gecertificeerd
$103.730–$133.730
Niveau III
Woodcliff Lake, NJ27 jun. 202423 dec. 2024Gecertificeerd
$107.099–$137.099
Niveau III
Norristown, PA27 jun. 20244 nov. 2024Gecertificeerd
$97.781–$127.781
Niveau III
Bala Cynwyd, PA18 jun. 202426 jun. 2024Gecertificeerd
$88.338–$118.338
Niveau III
Miami, FL7 jun. 202410 jun. 2024Gecertificeerd
$104.520–$134.520
Niveau III
Charlotte, NC7 jun. 202424 sep. 2024Gecertificeerd
$104.520–$134.520
Niveau III
Charlotte, NC15 apr. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$128.078–$158.078San Leandro, CA11 apr. 202427 sep. 2024Gecertificeerd
$96.366–$126.366
Niveau III
Plano, TX10 apr. 20241 sep. 2024Gecertificeerd
$103.730–$133.730
Niveau III
New York, NY10 apr. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$100.838–$130.838
Niveau III
Plano, TX4 apr. 202411 aug. 2024Gecertificeerd
$100.090–$130.090
Niveau III
Eden Prairie, MN27 mrt. 20244 sep. 2024Gecertificeerd
$104.520–$134.520
Niveau III
Plano, TX6 mrt. 202416 jul. 2024Gecertificeerd
$107.099–$137.099
Niveau III
Bala Cynwyd, PA23 jan. 202425 mrt. 2024Gecertificeerd
$93.517–$123.517
Niveau III
Fond du Lac, WI16 jan. 202422 mei 2024Gecertificeerd
$93.517–$123.517
Niveau III
Plano, TX5 jan. 202420 jun. 2024Gecertificeerd
$104.520–$134.520
Niveau III
Charlotte, NC13 dec. 20232 apr. 2024Gecertificeerd
$93.517–$123.517
Niveau III
Fond du Lac, WI6 dec. 202322 mei 2024Gecertificeerd
$100.838–$130.838
Niveau III
Bloomington, IL1 dec. 202318 dec. 2023Gecertificeerd
$112.694–$145.900
Niveau III
Irvine, CA18 okt. 20231 apr. 2024Gecertificeerd
$97.261–$127.261
Niveau III
Fort Mill, SC9 okt. 20231 apr. 2024Gecertificeerd
$100.090–$130.090
Niveau III
Plano, TX9 okt. 20237 apr. 2024Gecertificeerd
$96.429–$126.429
Niveau III
Worcester, MA5 okt. 202325 feb. 2024Gecertificeerd
$120.328–$150.328
Niveau III
Newark, DE2 okt. 202317 feb. 2024Gecertificeerd
$93.517–$123.517
Niveau III
Addison, TX25 sep. 20236 okt. 2023Gecertificeerd
$125.319–$155.319Fremont, CA20 sep. 20235 okt. 2023Gecertificeerd
$125.319–$155.319Plano, TX24 aug. 202325 aug. 2023Gecertificeerd
$105.851–$135.851
Niveau III
St. Louis, MO21 aug. 202322 aug. 2023Gecertificeerd
$93.517–$123.517
Niveau III
Allen, TX17 aug. 202321 aug. 2023Gecertificeerd
$97.261–$127.261
Niveau III
Plano, TX14 aug. 202311 feb. 2024Gecertificeerd
$95.472–$125.472
Niveau III
Plano, TX20 jul. 202324 aug. 2023Gecertificeerd
$97.136–$127.136
Niveau III
Oklahoma City, OK20 jul. 202319 jan. 2024Gecertificeerd
$125.319–$155.319San Leandro, CA19 jul. 20231 jan. 2024Gecertificeerd
$116.355–$146.355
Niveau III
Plano, TX17 jul. 202316 okt. 2023Gecertificeerd
$104.520–$134.520
Niveau III
Charlotte, NC13 jul. 202325 jul. 2023Gecertificeerd
$125.319–$155.319Concord, CA13 jul. 202324 jul. 2023Gecertificeerd
$81.494–$111.494
Niveau III
Topeka, KS30 jun. 202317 jul. 2023Gecertificeerd
$1.223.784–$1.583.784
Niveau III
Montpelier, VT30 jun. 202330 dec. 2023Gecertificeerd
$99.466–$129.466
Niveau III
Woodcliff Lake, NJ30 jun. 202323 dec. 2023Gecertificeerd
$94.432–$124.432
Niveau III
Midvale, UT20 jun. 202310 jul. 2023Gecertificeerd
$105.233–$135.233Charlotte, NC8 jun. 202316 jun. 2023Gecertificeerd
$131.685–$161.685
Niveau III
Fremont, CA5 jun. 202327 nov. 2023Gecertificeerd
$101.261–$131.261Eden Prairie, MN22 mei 20231 okt. 2023Gecertificeerd
$101.261–$131.261Eden Prairie, MN18 mei 20231 okt. 2023Ingetrokken
$79.893–$109.893
Niveau III
Montpelier, VT15 mei 20231 okt. 2023Gecertificeerd
$94.432–$124.432
Niveau III
Worcester, MA25 apr. 20238 mei 2023Gecertificeerd
$94.432–$124.432
Niveau III
Dallas, TX19 apr. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
$114.026–$144.026
Niveau III
Oaks, PA17 apr. 20239 mei 2023Gecertificeerd
$91.915–$121.915
Niveau III
Phoenixville, PA17 apr. 202326 aug. 2023Gecertificeerd
$100.869–$130.869Eden Prairie, MN12 apr. 202331 aug. 2023Gecertificeerd
$95.326–$125.326
Niveau III
Charlotte, NC10 apr. 202325 apr. 2023Gecertificeerd
$103.269–$133.269Eden Prairie, MN7 apr. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
$94.432–$124.432
Niveau III
Worcester, MA6 apr. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
$103.269–$133.269Plano, TX3 apr. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
$95.326–$125.326
Niveau III
Charlotte, NC3 apr. 202317 apr. 2023Gecertificeerd
$91.915–$121.915
Niveau III
Oaks, PA31 mrt. 202327 aug. 2023Gecertificeerd
$94.619–$124.619
Niveau III
Frisco, TX23 mrt. 202317 apr. 2023Gecertificeerd
$99.466–$129.466
Niveau III
Jersey City, NJ17 mrt. 20231 sep. 2023Gecertificeerd
$104.477–$134.477Charlotte, NC2 mrt. 202320 mrt. 2023Gecertificeerd
$131.685–$161.685
Niveau III
Plano, TX10 feb. 202330 jul. 2023Gecertificeerd
$94.432–$124.432
Niveau III
Worcester, MA20 jan. 202310 jul. 2023Gecertificeerd
$158.667–$188.667San Francisco, CA13 jan. 20237 jul. 2023Gecertificeerd
$99.466–$129.466
Niveau III
New York, NY29 dec. 202213 feb. 2023Gecertificeerd
$85.405–$115.405
Niveau III
Jacksonville, FL22 dec. 202216 jun. 2023Gecertificeerd
$107.264–$137.264Scottsdale, AZ22 dec. 202214 jun. 2023Gecertificeerd
$131.685–$161.685
Niveau III
Plano, TX30 nov. 202215 mei 2023Gecertificeerd
$120.058–$150.058
Niveau III
Charlotte, NC28 nov. 202229 mei 2023Gecertificeerd
$91.915–$121.915
Niveau III
Bala Cynwyd, PA21 nov. 202217 mei 2023Gecertificeerd
$131.685–$161.685
Niveau III
Fremont, CA21 nov. 20225 dec. 2022Gecertificeerd
$131.685–$161.685
Niveau III
Plano, TX17 nov. 202219 mei 2023Gecertificeerd
$99.466–$129.466
Niveau III
Jersey City, NJ17 okt. 202218 mrt. 2023Gecertificeerd

Software Development Specialist bij alle werkgevers →

Andere functies bij NTT DATA Americas, Inc.

Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).