H1B-salarisgegevens

Home › Werkgevers › NVIDIA Corporation › Senior Architect

Senior Architect bij NVIDIA Corporation: H-1B-salarissen

44 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Senior Architect bij NVIDIA Corporation. Mediaan aangeboden basissalaris $192.941; middenhelft $179.000–$220.000.

Aanvragen (LCA's)44
Mediaan aangeboden salaris$192.941
Middelste helft van salarissen$179.000–$220.000
10e–90e percentiel$153.504–$223.200

Per boekjaar

BoekjaarLCAsMediaan salaris
FY202313$178.000
FY202415$204.901
FY202511$201.323
FY20264$202.646

Aanvragen

BasissalarisLocatieIngediendStartdatumStatus
$181.293–$235.750
Niveau III
Santa Clara, CA19 nov. 202525 nov. 2025Gecertificeerd
$264.514–$356.500
Niveau IV
Santa Clara, CA13 nov. 202516 nov. 2025Gecertificeerd
$156.526–$235.750Santa Clara, CA25 sep. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$224.000–$356.500
Niveau IV
Austin, TX19 sep. 202515 nov. 2025Gecertificeerd
$224.000–$356.500
Niveau IV
Santa Clara, CA19 sep. 20252 nov. 2025Gecertificeerd, ingetrokken
$150.821–$235.750
Niveau IV
Hillsboro, OR8 jan. 202513 jan. 2025Gecertificeerd
$180.000–$276.000
Niveau IV
Buda, TX16 okt. 202417 okt. 2024Gecertificeerd
$180.000–$276.000
Niveau IV
Hillsboro, OR8 okt. 20242 dec. 2024Gecertificeerd
$220.000–$339.250
Niveau IV
Hillsboro, OR7 okt. 20242 feb. 2025Gecertificeerd
$226.158–$339.250
Niveau IV
Santa Clara, CA7 okt. 20242 feb. 2025Gecertificeerd
$180.000–$276.000
Niveau IV
Buda, TX7 okt. 20249 okt. 2024Gecertificeerd
$204.901–$276.000
Niveau IV
Santa Clara, CA4 okt. 20242 jan. 2025Gecertificeerd
$201.323–$276.000
Niveau IV
Santa Clara, CA2 okt. 20249 okt. 2024Gecertificeerd
$201.323–$276.000
Niveau IV
Santa Clara, CA1 okt. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$180.000–$276.000
Niveau IV
Buda, TX24 sep. 202427 sep. 2024Gecertificeerd
$201.323–$276.000
Niveau IV
Santa Clara, CA16 aug. 20241 sep. 2024Gecertificeerd
$201.323–$276.000
Niveau IV
Santa Clara, CA13 aug. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$220.000–$339.250
Niveau IV
Hillsboro, OR6 aug. 20242 feb. 2025Gecertificeerd
$226.158–$339.250
Niveau IV
Santa Clara, CA5 aug. 20242 feb. 2025Gecertificeerd
$180.000–$276.000
Niveau IV
Salt Lake City, UT30 jul. 20242 okt. 2024Gecertificeerd
$180.000–$276.000
Niveau IV
Hillsboro, OR26 jul. 20242 dec. 2024Gecertificeerd
$204.901–$276.000
Niveau IV
Santa Clara, CA24 jul. 20242 jan. 2025Gecertificeerd
$220.000–$339.250
Niveau IV
Austin, TX26 jun. 20242 okt. 2024Gecertificeerd
$220.000–$339.250
Niveau IV
Santa Clara, CA24 jun. 20242 okt. 2024Gecertificeerd
$220.000–$339.250
Niveau IV
Santa Clara, CA31 mei 20242 aug. 2024Gecertificeerd
$153.504–$230.000
Niveau III
Santa Clara, CA31 mei 20242 aug. 2024Gecertificeerd
$180.003–$276.000
parttime · Niveau IV
Santa Clara, CA31 mei 20242 sep. 2024Gecertificeerd
$220.000–$339.250
Niveau IV
Santa Clara, CA1 mei 20242 aug. 2024Gecertificeerd
$180.003–$276.000
Niveau IV
Santa Clara, CA29 apr. 20242 sep. 2024Gecertificeerd
$153.504–$230.000
Niveau III
Santa Clara, CA23 apr. 20242 aug. 2024Gecertificeerd
$220.000–$339.250
Niveau IV
Santa Clara, CA10 apr. 20242 mei 2024Gecertificeerd
$206.000–$308.000
Niveau IV
Santa Clara, CA29 jun. 202310 jul. 2023Gecertificeerd
$206.000–$308.000
Niveau IV
Santa Clara, CA20 jun. 202324 jul. 2023Gecertificeerd
$178.000–$268.000
Niveau IV
Austin, TX14 jun. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
$152.751–$211.000Santa Clara, CA17 mei 20231 jun. 2023Gecertificeerd
$178.000–$268.000
Niveau IV
Austin, TX11 mei 202316 jun. 2023Gecertificeerd
$192.941–$268.000
Niveau IV
Santa Clara, CA4 mei 20231 okt. 2023Gecertificeerd
$148.568–$211.000Santa Clara, CA2 mei 20231 jun. 2023Gecertificeerd
$148.568–$211.000Santa Clara, CA25 apr. 20231 jun. 2023Gecertificeerd
$192.941–$268.000
Niveau IV
Santa Clara, CA19 apr. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
$192.941–$268.000
Niveau IV
Santa Clara, CA5 apr. 202317 apr. 2023Gecertificeerd
$192.941–$305.500
Niveau IV
Santa Clara, CA25 okt. 20224 apr. 2023Gecertificeerd
$167.149–$240.500
Niveau III
Santa Clara, CA27 sep. 202216 jan. 2023Gecertificeerd
$168.709–$240.500
Niveau IV
Redmond, WA26 sep. 20222 nov. 2022Gecertificeerd

Senior Architect bij alle werkgevers →

Andere functies bij NVIDIA Corporation

Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).