Home › Werkgevers › Pacific Rim Constructors, Inc.
Pacific Rim Constructors, Inc.: H-1B-salarissen en sponsoring
Pacific Rim Constructors, Inc. heeft 55 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 54. Mediaan aangeboden salaris: $65.000.
Sponsort Pacific Rim Constructors, Inc. H-1B-visa?
Pacific Rim Constructors, Inc. heeft 55 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 19 mei 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Pacific Rim Constructors, Inc.: 14 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Civil Engineer | 33 | $65.000 |
| Mechanical Engineer | 6 | $67.500 |
| Electrical Engineer | 3 | $65.000 |
| Accountant | 3 | $35.000 |
| Project Director | 2 | $137.000 |
| Civil Engineering Manager | 2 | $110.500 |
| Architect | 2 | $65.000 |
| Engineering Manager | 1 | $95.000 |
| Mechanical, Electrical, Plumbing, Fire Protection Manager | 1 | $110.000 |
| Mechanical Engineer (Quality Control) | 1 | $70.000 |
| Occupational Health and Safety Specialist | 1 | $70.000 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $54.000 |
| FY2024 | 10 | $70.000 |
| FY2025 | 29 | $70.000 |
| FY2026 | 8 | $61.500 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)29%
- Niveau II (gekwalificeerd)29%
- Niveau III (ervaren)24%
- Niveau IV (volledig bekwaam)18%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
Beroepen
- Civil Engineers32
- Mechanical Engineers8
- Architectural and Engineering Managers6
- Electrical Engineers3
- Accountants and Auditors3
- Architects, Except Landscape and Naval2
- Occupational Health and Safety Specialists1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Civil Engineer | $55.000–$56.000 Niveau I | Tamuning, GU | 19 mei 2026 | 10 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| Accountant | $47.500–$48.000 Niveau II | Tamuning, GU | 19 mei 2026 | 10 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| Project Director | $149.000–$150.000 Niveau IV | Tamuning, GU | 1 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $58.140–$59.000 Niveau I | Tamuning, GU | 17 mrt. 2026 | 15 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $63.000–$64.000 Niveau I | Tamuning, GU | 6 mrt. 2026 | 15 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $60.000–$61.000 Niveau I | Tamuning, GU | 6 mrt. 2026 | 15 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $75.000 Niveau II | Tamuning, GU | 3 nov. 2025 | 5 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $65.000 Niveau II | Tamuning, GU | 4 aug. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $65.000 Niveau II | Tamuning, GU | 31 jul. 2025 | 15 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $75.000 Niveau II | Tamuning, GU | 31 jul. 2025 | 15 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $75.000 Niveau II | Tamuning, GU | 31 jul. 2025 | 15 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $63.000 Niveau I | Tamuning, GU | 15 jul. 2025 | 28 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $80.000 Niveau III | Tamuning, GU | 14 jul. 2025 | 11 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $60.000 Niveau II | Tamuning, GU | 3 jun. 2025 | 1 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $60.000 Niveau II | Tamuning, GU | 29 mei 2025 | 1 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $75.000 Niveau IV | Tamuning, GU | 29 mei 2025 | 1 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Mechanical Engineer | $52.500 Niveau I | Tamuning, GU | 27 mei 2025 | 15 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Occupational Health and Safety Specialist | $70.000–$71.000 Niveau III | Tamuning, GU | 22 mei 2025 | 15 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Mechanical Engineer | $78.000–$80.000 Niveau IV | Tamuning, GU | 20 mei 2025 | 15 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $90.000–$91.000 Niveau IV | Tamuning, GU | 12 mei 2025 | 19 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $80.000–$81.000 Niveau IV | Tamuning, GU | 11 mei 2025 | 15 jun. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Civil Engineering Manager | $116.000 Niveau IV | Tamuning, GU | 11 mei 2025 | 15 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Mechanical Engineer | $52.500 Niveau I | Tamuning, GU | 14 apr. 2025 | 15 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Architect | $65.000–$66.000 Niveau I | Tamuning, GU | 12 apr. 2025 | 1 mei 2025 | Gecertificeerd |
| Architect | $65.000–$66.000 Niveau I | Tamuning, GU | 12 apr. 2025 | 1 mei 2025 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $58.000 Niveau II | Tamuning, GU | 7 apr. 2025 | 5 mei 2025 | Gecertificeerd |
| Accountant | $34.382 Niveau I | Tamuning, GU | 26 feb. 2025 | 25 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| Electrical Engineer | $76.000–$80.000 Niveau IV | Tamuning, GU | 14 jan. 2025 | 1 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $87.500–$88.000 Niveau IV | Tamuning, GU | 18 nov. 2024 | 10 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| Mechanical Engineer (Quality Control) | $70.000 Niveau III | Tamuning, GU | 14 nov. 2024 | 15 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $70.000 Niveau III | Tamuning, GU | 10 nov. 2024 | 15 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $70.000 Niveau III | Tamuning, GU | 31 okt. 2024 | 25 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $60.000 Niveau II | Tamuning, GU | 30 okt. 2024 | 25 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Mechanical Engineer | $70.000 Niveau III | Tamuning, GU | 30 okt. 2024 | 15 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| Civil Engineering Manager | $105.000 Niveau III | Tamuning, GU | 22 okt. 2024 | 5 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Electrical Engineer | $60.000–$61.000 Niveau II | Tamuning, GU | 15 okt. 2024 | 1 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $60.000 Niveau II | Tamuning, GU | 7 okt. 2024 | 1 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $65.000 Niveau III | Tamuning, GU | 24 jul. 2024 | 3 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Mechanical Engineer | $90.000 Niveau IV | Tamuning, GU | 17 jul. 2024 | 5 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Mechanical Engineer | $65.000 Niveau II | Tamuning, GU | 17 jul. 2024 | 5 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $65.000 Niveau II | Tamuning, GU | 17 jul. 2024 | 5 aug. 2024 | Ingetrokken |
| Civil Engineer | $65.000 Niveau III | Tamuning, GU | 17 jul. 2024 | 5 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| Mechanical, Electrical, Plumbing, Fire Protection Manager | $110.000–$120.000 Niveau III | Tamuning, GU | 20 mei 2024 | 1 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| Engineering Manager | $95.000–$100.000 Niveau II | Tamuning, GU | 20 mei 2024 | 20 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $70.000–$71.000 Niveau III | Tamuning, GU | 8 mrt. 2024 | 1 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $70.000–$71.000 Niveau III | Tamuning, GU | 8 mrt. 2024 | 1 mei 2024 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $47.000–$47.500 Niveau I | Tamuning, GU | 20 okt. 2023 | 8 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| Project Director | $125.000–$150.000 Niveau IV | Tamuning, GU | 21 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Accountant | $35.000–$36.000 Niveau I | Tamuning, GU | 24 aug. 2023 | 10 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $70.000–$71.000 Niveau III | Dededo, GU | 5 jul. 2023 | 1 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $54.000–$55.000 Niveau I | Dededo, GU | 22 jun. 2023 | 15 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $54.000–$55.000 Niveau I | Dededo, GU | 22 jun. 2023 | 15 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $49.000–$50.000 Niveau I | Dededo, GU | 22 jun. 2023 | 15 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| Electrical Engineer | $65.000–$66.000 Niveau II | Dededo, GU | 8 feb. 2023 | 20 feb. 2023 | Gecertificeerd |
| Civil Engineer | $52.000–$53.000 Niveau I | Dededo, GU | 6 nov. 2022 | 15 dec. 2022 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).