Home › Werkgevers › Penn Life Sciences, LLC
Penn Life Sciences, LLC: H-1B-salarissen en sponsoring
Penn Life Sciences, LLC heeft 28 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 28. Mediaan aangeboden salaris: $92.000.
Een H-1B-afhankelijke werkgever heeft een groot aandeel H-1B-werknemers (bijvoorbeeld 15% of meer van een personeelsbestand van 51 of meer) en moet extra regels volgen tegen het verdringen van Amerikaanse werknemers.
Sponsort Penn Life Sciences, LLC H-1B-visa?
Penn Life Sciences, LLC heeft 28 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 22 apr. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| QA Chemist | 4 | $122.500 |
| Manager of Validation | 2 | $140.000 |
| Chemist (Manufacturing Associate) | 2 | $92.000 |
| Validation Engineer | 1 | $85.000 |
| QA Supervisor | 1 | $89.000 |
| Project Engineer | 1 | $70.000 |
| Analytical Chemist | 1 | $85.000 |
| Chemist | 1 | $85.000 |
| Engineering Associate | 1 | $88.000 |
| Health and Safety Engineer | 1 | $80.000 |
| Microbiologist I | 1 | $60.000 |
| Microbiologist III | 1 | $75.000 |
| Mechanical Engineer | 1 | $73.902 |
| Team Leader - Chemist | 1 | $95.000 |
| Microbiologist | 1 | $60.000 |
| Process Associate | 1 | $68.000 |
| Microbiologist II | 1 | $73.000 |
| Senior Production and Engineering Manager | 1 | $170.000 |
| Microbiology Manager | 1 | $120.000 |
| Manufacturing Supervisor (QC Chemist) | 1 | $100.000 |
| Assistant Manager - Maintenance (F&E) | 1 | $124.238 |
| Analytical R&D Chemist II | 1 | $95.000 |
| Formulation Supervisor | 1 | $110.000 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 11 | $88.000 |
| FY2024 | 9 | $73.902 |
| FY2025 | 3 | $120.000 |
| FY2026 | 5 | $124.238 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)21%
- Niveau II (gekwalificeerd)43%
- Niveau III (ervaren)25%
- Niveau IV (volledig bekwaam)11%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
Beroepen
- Chemists10
- Industrial Engineers4
- Microbiologists4
- Regulatory Affairs Managers2
- Mechanical Engineers2
- Bioengineers and Biomedical Engineers2
- Biochemists and Biophysicists1
- Electrical Engineers1
- Health and Safety Engineers, Except Mining Safety Engineers and Inspectors1
- Natural Sciences Managers1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Formulation Supervisor | $110.000–$120.000 Niveau IV | Langhorne, PA | 22 apr. 2026 | 15 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| QA Chemist | $125.000–$135.000 Niveau III | Langhorne, PA | 26 mrt. 2026 | 15 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| QA Chemist | $140.000–$150.000 Niveau III | Langhorne, PA | 19 mrt. 2026 | 15 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| Analytical R&D Chemist II | $95.000–$105.000 Niveau II | Langhorne, PA | 16 mrt. 2026 | 15 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| Assistant Manager - Maintenance (F&E) | $124.238–$135.000 Niveau IV | Langhorne, PA | 10 dec. 2025 | 29 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| Senior Production and Engineering Manager | $170.000–$180.000 Niveau IV | Langhorne, PA | 11 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Microbiology Manager | $120.000–$130.000 Niveau I | Langhorne, PA | 11 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Manufacturing Supervisor (QC Chemist) | $100.000–$110.000 Niveau III | Langhorne, PA | 10 apr. 2025 | 23 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Process Associate | $68.000–$78.000 Niveau I | Langhorne, PA | 17 sep. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Microbiologist II | $73.000–$83.000 Niveau II | Langhorne, PA | 14 aug. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Microbiologist III | $75.000–$85.000 Niveau III | Langhorne, PA | 10 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Mechanical Engineer | $73.902–$83.000 Niveau I | Langhorne, PA | 16 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Team Leader - Chemist | $95.000–$105.000 Niveau III | Langhorne, PA | 4 apr. 2024 | 18 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Microbiologist | $60.000–$70.000 Niveau II | Langhorne, PA | 3 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Chemist (Manufacturing Associate) | $92.000–$102.000 Niveau II | Langhorne, PA | 20 mrt. 2024 | 18 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Chemist (Manufacturing Associate) | $92.000–$102.000 Niveau II | Langhorne, PA | 18 mrt. 2024 | 15 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Microbiologist I | $60.000–$70.000 Niveau II | Langhorne, PA | 8 mrt. 2024 | 25 mrt. 2024 | Gecertificeerd |
| Engineering Associate | $88.000–$98.000 Niveau I | Langhorne, PA | 17 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Health and Safety Engineer | $80.000–$90.000 Niveau I | Langhorne, PA | 16 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Analytical Chemist | $85.000–$95.000 Niveau II | Langhorne, PA | 8 mei 2023 | 15 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| Chemist | $85.000–$95.000 Niveau II | Langhorne, PA | 11 apr. 2023 | 15 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| QA Chemist | $110.000–$120.000 Niveau III | Langhorne, PA | 23 mrt. 2023 | 15 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| QA Chemist | $120.000–$130.000 Niveau III | Langhorne, PA | 20 mrt. 2023 | 15 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| Manager of Validation | $140.000–$150.000 Niveau II | Langhorne, PA | 9 mrt. 2023 | 26 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| Manager of Validation | $140.000–$150.000 Niveau II | Langhorne, PA | 9 mrt. 2023 | 26 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| QA Supervisor | $89.000–$99.000 Niveau II | Langhorne, PA | 1 mrt. 2023 | 13 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| Project Engineer | $70.000–$80.000 Niveau I | Langhorne, PA | 11 jan. 2023 | 7 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| Validation Engineer | $85.000–$95.000 Niveau II | Langhorne, PA | 3 okt. 2022 | 29 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).