Home › Werkgevers › Populus Financial Group, Inc.
Populus Financial Group, Inc.: H-1B-salarissen en sponsoring
Populus Financial Group, Inc. heeft 30 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 29. Mediaan aangeboden salaris: $140.000.
Sponsort Populus Financial Group, Inc. H-1B-visa?
Populus Financial Group, Inc. heeft 30 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 10 jun. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Populus Financial Group, Inc.: 9 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Senior Software Developer | 3 | $142.000 |
| Technical Team Lead | 3 | $147.290 |
| Technical Delivery Lead | 2 | $147.175 |
| Sr. Software Developer | 2 | $145.859 |
| iOS Developer | 2 | $148.001 |
| Sr Software Developer POS | 2 | $140.000 |
| Sr. DevOps .NET Developer | 1 | $135.000 |
| Sr. Front-End Web Developer | 1 | $110.000 |
| Senior Business Intelligence Analyst | 1 | $95.000 |
| Senior Accountant | 1 | $82.000 |
| Lead Risk Analyst | 1 | $105.000 |
| Digital Product Manager | 1 | $100.000 |
| Lead SDET Automation | 1 | $125.000 |
| Sr. ETL Developer | 1 | $123.717 |
| Senior Front-End Web Developer | 1 | $130.000 |
| Manager, Software Development | 1 | $175.000 |
| Business Intelligence Manager | 1 | $140.000 |
| Software Developer | 1 | $117.866 |
| Senior Risk Fraud Analyst | 1 | $130.000 |
| Sr. Accountant | 1 | $90.000 |
| Sr. Risk Analyst | 1 | $120.000 |
| Manager, Risk Management | 1 | $138.000 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $135.000 |
| FY2024 | 4 | $133.500 |
| FY2025 | 10 | $144.000 |
| FY2026 | 7 | $139.000 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)4%
- Niveau II (gekwalificeerd)25%
- Niveau III (ervaren)29%
- Niveau IV (volledig bekwaam)43%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Irving, TX15
- Farmers Branch, TX5
- Cypress, TX2
- Plano, TX2
- Northlake, TX1
- Frisco, TX1
- Argyle, TX1
- San Antonio, TX1
- Phoenix, AZ1
- Scottsdale, AZ1
Beroepen
- Software Developers21
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Accountants and Auditors2
- Statisticians2
- Financial Risk Specialists2
- Data Scientists1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr Software Developer POS | $140.000 | Scottsdale, AZ | 10 jun. 2026 | 13 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr Software Developer POS | $140.000 | Phoenix, AZ | 9 jun. 2026 | 13 jul. 2026 | Ingetrokken |
| Manager, Risk Management | $138.000 Niveau IV | Irving, TX | 28 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr. Risk Analyst | $120.000 Niveau II | Irving, TX | 1 apr. 2026 | 15 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr. Accountant | $90.000 Niveau II | Irving, TX | 27 mrt. 2026 | 14 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr. Software Developer | $149.718 Niveau IV | Cypress, TX | 7 jan. 2026 | 17 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Technical Team Lead | $147.290 Niveau III | Irving, TX | 13 nov. 2025 | 30 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| Technical Delivery Lead | $149.350 Niveau IV | San Antonio, TX | 5 sep. 2025 | 9 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| Senior Risk Fraud Analyst | $130.000 Niveau IV | Irving, TX | 25 jun. 2025 | 7 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Business Intelligence Manager | $140.000 Niveau III | Irving, TX | 22 mei 2025 | 6 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $117.866 Niveau II | Plano, TX | 8 mei 2025 | 25 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Front-End Web Developer | $130.000 Niveau III | Plano, TX | 18 feb. 2025 | 24 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| iOS Developer | $148.001 Niveau III | Farmers Branch, TX | 7 feb. 2025 | 17 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| iOS Developer | $148.001 Niveau III | Farmers Branch, TX | 21 jan. 2025 | 18 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Manager, Software Development | $175.000 Niveau IV | Argyle, TX | 21 jan. 2025 | 19 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Technical Team Lead | $152.250 Niveau IV | Frisco, TX | 10 dec. 2024 | 27 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| Sr. ETL Developer | $123.717 Niveau II | Irving, TX | 26 nov. 2024 | 12 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| Technical Team Lead | $142.842 Niveau III | Northlake, TX | 24 jul. 2024 | 27 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| Lead SDET Automation | $125.000 Niveau II | Irving, TX | 18 jul. 2024 | 20 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| Sr. Software Developer | $142.000 Niveau IV | Farmers Branch, TX | 12 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Digital Product Manager | $100.000 Niveau III | Irving, TX | 18 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Lead Risk Analyst | $105.000 Niveau III | Irving, TX | 11 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Software Developer | $145.000 Niveau IV | Cypress, TX | 10 apr. 2023 | 17 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Accountant | $82.000 Niveau II | Irving, TX | 21 mrt. 2023 | 14 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Software Developer | $142.000 Niveau IV | Farmers Branch, TX | 6 mrt. 2023 | 13 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Software Developer | $142.000 Niveau IV | Farmers Branch, TX | 3 mrt. 2023 | 24 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| Sr. DevOps .NET Developer | $135.000 Niveau IV | Irving, TX | 5 dec. 2022 | 30 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| Sr. Front-End Web Developer | $110.000 Niveau II | Irving, TX | 2 dec. 2022 | 21 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| Technical Delivery Lead | $145.000 Niveau IV | Irving, TX | 23 nov. 2022 | 9 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Business Intelligence Analyst | $95.000 Niveau I | Irving, TX | 5 okt. 2022 | 14 nov. 2022 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).