Home › Werkgevers › Public Storage
Public Storage: H-1B-salarissen en sponsoring
Public Storage heeft 32 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 29. Mediaan aangeboden salaris: $137.645.
Sponsort Public Storage H-1B-visa?
Public Storage heeft 32 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 3 feb. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Public Storage: 9 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Sr. Software Engineer | 5 | $137.645 |
| Manager, Business Analysis (Technical) | 3 | $130.000 |
| Quality Assurance Manager | 3 | $130.161 |
| Data Engineer | 3 | $127.500 |
| Data Scientist II | 3 | $164.800 |
| Senior Quality Assurance Analyst | 2 | $113.677 |
| Digital Quality Assurance Analyst | 2 | $109.500 |
| Sr. Manager of Data & Analytics | 2 | $170.000 |
| Data Analyst - Revenue Management | 1 | $105.000 |
| Sr Analyst, Web Data & Analytics | 1 | $125.000 |
| Sr. Data Analyst - Revenue Management | 1 | $130.000 |
| Software Engineer | 1 | $142.146 |
| Data Engineer II | 1 | $145.000 |
| Technical Product Manager | 1 | $175.000 |
| Sr. Manager of Data and Analytics | 1 | $170.000 |
| Sr. Quality Assurance Analyst | 1 | $126.880 |
| Director of Data Analytics | 1 | $210.000 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $119.338 |
| FY2024 | 10 | $139.896 |
| FY2025 | 8 | $138.116 |
| FY2026 | 5 | $137.645 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)22%
- Niveau II (gekwalificeerd)28%
- Niveau III (ervaren)34%
- Niveau IV (volledig bekwaam)16%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Glendale, CA18
- Plano, TX4
- Henderson, NV3
- Round Rock, TX2
- Wilmington, DE2
- Dublin, OH1
- Eastvale, CA1
- Frisco, TX1
Beroepen
- Computer and Information Systems Managers8
- Software Developers6
- Software Quality Assurance Analysts and Testers5
- Operations Research Analysts4
- Data Scientists4
- Computer and Information Research Scientists3
- Software Developers, Applications1
- Database Architects1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Director of Data Analytics | $210.000 Niveau IV | Frisco, TX | 3 feb. 2026 | 16 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr. Quality Assurance Analyst | $126.880 Niveau III | Round Rock, TX | 4 dec. 2025 | 15 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| Sr. Software Engineer | $137.645 Niveau II | Glendale, CA | 3 dec. 2025 | 9 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr. Software Engineer | $137.645 Niveau II | Glendale, CA | 12 nov. 2025 | 9 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr. Manager of Data and Analytics | $170.000 Niveau II | Henderson, NV | 30 sep. 2025 | 18 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| Digital Quality Assurance Analyst | $122.000 Niveau III | Plano, TX | 11 aug. 2025 | 30 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| Manager, Business Analysis (Technical) | $138.587 Niveau I | Eastvale, CA | 2 jun. 2025 | 16 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Data Engineer | $130.000 Niveau II | Plano, TX | 14 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Quality Assurance Manager | $134.322 Niveau I | Glendale, CA | 10 mrt. 2025 | 17 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Data Scientist II | $164.800 Niveau III | Glendale, CA | 10 mrt. 2025 | 8 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| Technical Product Manager | $175.000 Niveau I | Glendale, CA | 5 feb. 2025 | 6 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Sr. Software Engineer | $137.645 Niveau II | Glendale, CA | 23 jan. 2025 | 9 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| Data Engineer II | $145.000 Niveau III | Plano, TX | 9 okt. 2024 | 16 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Sr. Manager of Data & Analytics | $170.000 Niveau IV | Henderson, NV | 22 aug. 2024 | 17 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Data Scientist II | $147.000 Niveau II | Glendale, CA | 16 jul. 2024 | 7 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| Data Scientist II | $172.224 Niveau III | Wilmington, DE | 16 jul. 2024 | 1 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| Data Engineer | $172.224 Niveau III | Wilmington, DE | 16 jul. 2024 | 1 aug. 2024 | Ingetrokken |
| Data Engineer | $125.000 Niveau III | Plano, TX | 11 apr. 2024 | 13 mei 2024 | Gecertificeerd |
| Manager, Business Analysis (Technical) | $130.000 Niveau I | Dublin, OH | 8 mrt. 2024 | 6 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| Sr. Software Engineer | $137.645 Niveau II | Glendale, CA | 31 okt. 2023 | 23 feb. 2024 | Gecertificeerd |
| Sr. Software Engineer | $1.651.740 Niveau II | Glendale, CA | 27 okt. 2023 | 23 feb. 2024 | Afgewezen |
| Quality Assurance Manager | $126.000 Niveau I | Glendale, CA | 12 sep. 2023 | 24 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| Quality Assurance Manager | $126.000 Niveau I | Glendale, CA | 12 sep. 2023 | 24 sep. 2023 | Ingetrokken |
| Sr Analyst, Web Data & Analytics | $125.000 Niveau III | Glendale, CA | 18 aug. 2023 | 31 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| Sr. Manager of Data & Analytics | $170.000 Niveau IV | Henderson, NV | 6 jun. 2023 | 10 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Quality Assurance Analyst | $113.677 Niveau III | Round Rock, TX | 26 apr. 2023 | 15 mei 2023 | Gecertificeerd |
| Manager, Business Analysis (Technical) | $130.000 Niveau I | Glendale, CA | 19 jan. 2023 | 30 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Quality Assurance Analyst | $113.677 Niveau III | Glendale, CA | 11 jan. 2023 | 11 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| Digital Quality Assurance Analyst | $97.000 Niveau II | Glendale, CA | 4 jan. 2023 | 30 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $142.146 Niveau IV | Glendale, CA | 7 feb. 2022 | 16 apr. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Sr. Data Analyst - Revenue Management | $130.000 Niveau IV | Glendale, CA | 4 okt. 2021 | 12 okt. 2021 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Data Analyst - Revenue Management | $105.000 Niveau III | Glendale, CA | 16 jul. 2021 | 26 jul. 2021 | Gecertificeerd, ingetrokken |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).