Home › Werkgevers › Qualcomm Atheros, Inc. › Senior Software Engineer
Senior Software Engineer bij Qualcomm Atheros, Inc.: H-1B-salarissen
68 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Senior Software Engineer bij Qualcomm Atheros, Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $138.062; middenhelft $132.183–$140.384.
Aanvragen (LCA's)68
Mediaan aangeboden salaris$138.062
Middelste helft van salarissen$132.183–$140.384
10e–90e percentiel$104.000–$141.378
Per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 21 | $132.870 |
| FY2024 | 21 | $138.062 |
| FY2025 | 19 | $132.183 |
| FY2026 | 7 | $139.722 |
Aanvragen
| Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|
| $143.504–$193.900 | Santa Clara, CA | 29 mei 2026 | 2 nov. 2026 | Gecertificeerd |
| $130.187–$166.900 Niveau II | San Diego, CA | 30 mrt. 2026 | 25 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $140.712–$193.900 | Santa Clara, CA | 25 feb. 2026 | 1 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.722–$193.900 | Santa Clara, CA | 28 jan. 2026 | 29 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.722–$193.900 | Santa Clara, CA | 10 jan. 2026 | 23 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $139.722–$193.900 | Santa Clara, CA | 5 dec. 2025 | 1 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $130.187–$166.900 Niveau II | San Diego, CA | 4 dec. 2025 | 1 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $131.518–$193.900 | Santa Clara, CA | 4 aug. 2025 | 19 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.183–$193.900 | Santa Clara, CA | 28 mrt. 2025 | 20 mei 2025 | Gecertificeerd |
| $132.183–$193.900 | Santa Clara, CA | 26 mrt. 2025 | 1 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.183–$193.900 | Santa Clara, CA | 19 mrt. 2025 | 11 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.183–$193.900 | Santa Clara, CA | 10 mrt. 2025 | 5 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.183–$193.900 | Santa Clara, CA | 6 mrt. 2025 | 19 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.183–$193.900 | Santa Clara, CA | 28 feb. 2025 | 22 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.183–$193.900 | Santa Clara, CA | 20 feb. 2025 | 15 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.183–$193.900 | Santa Clara, CA | 19 feb. 2025 | 13 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.183–$193.900 | Santa Clara, CA | 19 feb. 2025 | 7 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $132.183–$193.900 | Santa Clara, CA | 17 feb. 2025 | 13 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $138.452–$181.000 | Santa Clara, CA | 25 jan. 2025 | 18 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $138.452–$181.000 | Santa Clara, CA | 20 jan. 2025 | 17 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $138.452–$181.000 | Santa Clara, CA | 10 jan. 2025 | 10 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $138.062–$181.000 | Santa Clara, CA | 3 jan. 2025 | 8 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| $138.452–$181.000 | Santa Clara, CA | 31 dec. 2024 | 25 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $138.452–$181.000 | Santa Clara, CA | 27 nov. 2024 | 27 mei 2025 | Gecertificeerd |
| $138.452–$181.000 | Santa Clara, CA | 14 nov. 2024 | 21 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| $126.880–$156.000 Niveau II | San Diego, CA | 7 okt. 2024 | 4 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| $138.205–$181.000 | Santa Clara, CA | 12 sep. 2024 | 11 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $172.931–$181.000 Niveau II | Santa Clara, CA | 5 sep. 2024 | 4 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $138.205–$181.000 | Santa Clara, CA | 3 sep. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $138.062–$181.000 | Santa Clara, CA | 6 aug. 2024 | 1 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| $123.656–$156.000 Niveau II | Parlin, NJ | 2 aug. 2024 | 30 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $138.062–$181.000 | Santa Clara, CA | 4 jul. 2024 | 31 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| $138.062–$181.000 | Santa Clara, CA | 10 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $132.788–$181.000 | Santa Clara, CA | 10 apr. 2024 | 10 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| $140.384–$181.000 | Santa Clara, CA | 28 mrt. 2024 | 22 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $140.384–$181.000 | Santa Clara, CA | 20 mrt. 2024 | 18 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $132.788–$181.000 | Santa Clara, CA | 12 mrt. 2024 | 24 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $140.384–$181.000 | Santa Clara, CA | 6 mrt. 2024 | 20 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $140.384–$181.000 | Santa Clara, CA | 6 mrt. 2024 | 17 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $140.384–$181.000 | Santa Clara, CA | 27 feb. 2024 | 16 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $140.384–$181.000 | Santa Clara, CA | 21 feb. 2024 | 8 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $140.384–$181.000 | Santa Clara, CA | 17 feb. 2024 | 15 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $133.169–$181.000 | Santa Clara, CA | 13 feb. 2024 | 8 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $133.169–$181.000 | Santa Clara, CA | 13 jan. 2024 | 12 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $133.169–$156.000 | Santa Clara, CA | 12 jan. 2024 | 13 mei 2024 | Gecertificeerd |
| $121.597–$156.000 Niveau II | San Diego, CA | 9 jan. 2024 | 4 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $133.169–$181.000 | Santa Clara, CA | 29 nov. 2023 | 23 mei 2024 | Gecertificeerd |
| $104.000–$156.000 Niveau II | Troy, MI | 9 jun. 2023 | 8 dec. 2023 | Gecertificeerd |
| $104.000–$156.000 Niveau II | Auburn Hills, MI | 6 jun. 2023 | 22 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $141.378–$181.000 Niveau II | Sunnyvale, CA | 22 mei 2023 | 22 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| $121.000–$181.000 Niveau II | Austin, TX | 18 apr. 2023 | 20 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| $141.378–$181.000 Niveau II | San Jose, CA | 8 mrt. 2023 | 22 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| $141.378–$181.000 Niveau II | Mountain View, CA | 27 feb. 2023 | 23 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| $104.000–$156.000 Niveau II | Orion Township, MI | 24 feb. 2023 | 4 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| $141.378–$181.000 Niveau II | Santa Clara, CA | 16 feb. 2023 | 16 feb. 2023 | Gecertificeerd |
| $141.378–$181.000 Niveau II | Mountain View, CA | 15 feb. 2023 | 22 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| $104.000–$156.000 Niveau II | Auburn Hills, MI | 9 feb. 2023 | 25 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| $141.378–$181.000 Niveau II | San Jose, CA | 7 feb. 2023 | 13 feb. 2023 | Gecertificeerd |
| $141.378–$181.000 Niveau II | Santa Clara, CA | 1 feb. 2023 | 1 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| $141.378–$181.000 Niveau II | Milpitas, CA | 1 feb. 2023 | 1 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| $141.378–$181.000 Niveau II | Santa Clara, CA | 9 jan. 2023 | 22 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| $111.322–$156.000 Niveau II | San Diego, CA | 2 jan. 2023 | 22 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| $132.870–$181.000 Niveau II | Pleasanton, CA | 26 dec. 2022 | 23 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| $104.000–$156.000 Niveau II | Auburn Hills, MI | 22 nov. 2022 | 18 mei 2023 | Gecertificeerd |
| $141.378–$181.000 Niveau II | Santa Clara, CA | 15 nov. 2022 | 8 mei 2023 | Gecertificeerd |
| $104.000–$156.000 Niveau II | Auburn Hills, MI | 5 okt. 2022 | 15 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| $104.000–$156.000 Niveau II | Troy, MI | 4 okt. 2022 | 15 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| $96.400–$144.600 Niveau II | Auburn Hills, MI | 4 okt. 2022 | 15 jan. 2023 | Gecertificeerd |
Senior Software Engineer bij alle werkgevers →
Andere functies bij Qualcomm Atheros, Inc.
- Software Engineer$127.138
- Staff Software Engineer$160.338
- Senior ASICS Engineer$126.464
- Senior Staff Software Engineer$191.583
- Senior RFIC Design Engineer$130.500
- Senior Systems Engineer$126.464
- Senior Systems Test Engineer$121.597
- Staff Systems Test Engineer$143.258
- Staff Software Applications Engineer$150.095
- ASICS Engineer$104.562
- Systems Test Engineer$106.700
- Senior Hardware Engineer$126.984
- Staff Systems Engineer$167.078
- Systems Engineer$126.464
- Senior Staff Systems Test Engineer$177.154
- Staff RFIC Design Engineer$157.500
- Software Applications Engineer$118.960
- Senior Staff Systems Engineer$177.341
- Senior Staff Software Applications Engineer$181.734
- Senior Staff ASICS Engineer$192.452
- Staff ASICS Engineer$171.138
- Hardware Engineer$119.668
- Staff Hardware Engineer$169.280
- Senior Staff/Manager Software Engineer$192.941
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).