H1B-salarisgegevens

Home › Werkgevers › RJT Compuquest Inc. dba Apolis › Computer Programmer

Computer Programmer bij RJT Compuquest Inc. dba Apolis: H-1B-salarissen

64 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Computer Programmer bij RJT Compuquest Inc. dba Apolis. Mediaan aangeboden basissalaris $101.920; middenhelft $86.840–$101.920.

Aanvragen (LCA's)64
Mediaan aangeboden salaris$101.920
Middelste helft van salarissen$86.840–$101.920
10e–90e percentiel$78.832–$124.800

Per boekjaar

BoekjaarLCAsMediaan salaris
FY20246$101.920
FY202528$101.920
FY202626$95.680

Aanvragen

BasissalarisLocatieIngediendStartdatumStatus
$76.960
Niveau II
Madison, WI12 jun. 202622 jun. 2026Gecertificeerd
$89.440
Niveau III
Madison, WI12 jun. 202622 jun. 2026Gecertificeerd
$89.440
Niveau III
Madison, WI12 jun. 202622 jun. 2026Ingetrokken
$89.440
Niveau III
Madison, WI12 jun. 20261 okt. 2026Ingetrokken
$76.960
Niveau II
Leander, TX12 jun. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$131.040
Niveau II
Sunnyvale, CA3 jun. 202610 jun. 2026Gecertificeerd
$104.000
Niveau I
Mountain View, CA21 mei 202629 mei 2026Gecertificeerd
$85.280
Niveau I
San Leandro, CA19 mei 202627 mei 2026Gecertificeerd
$95.680
Niveau III
Leander, TX6 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$89.440
Niveau III
Waco, TX3 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$104.000
Niveau I
Sunnyvale, CA3 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$95.680
Niveau IV
Kalamazoo, MI3 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$72.800
Niveau III
Houston, TX2 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$79.040
Niveau I
Rogers, AR2 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$74.880
Niveau II
Charlotte, NC2 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$79.040
Niveau I
Durham, NC23 mrt. 202630 mrt. 2026Gecertificeerd
$104.000
Niveau I
Sunnyvale, CA6 mrt. 202616 mrt. 2026Gecertificeerd
$104.000
Niveau I
San Jose, CA24 feb. 20263 mrt. 2026Gecertificeerd, ingetrokken
$99.840
Niveau III
Plano, TX20 feb. 20262 mrt. 2026Gecertificeerd, ingetrokken
$85.280
Niveau I
Newark, CA27 jan. 20263 feb. 2026Gecertificeerd
$131.040
Niveau II
Lake Elsinore, CA13 jan. 202620 jan. 2026Gecertificeerd
$131.040
Niveau II
Lake Elsinore, CA22 dec. 202512 jan. 2026Gecertificeerd, ingetrokken
$131.040
Niveau II
Santa Clara, CA5 dec. 20255 jan. 2026Gecertificeerd
$85.280
Niveau I
Oakland, CA3 dec. 202510 dec. 2025Gecertificeerd
$95.680
Niveau III
Tracy, CA26 nov. 20251 dec. 2025Gecertificeerd
$99.840
Niveau II
Santa Cruz, CA11 nov. 202516 nov. 2025Gecertificeerd, ingetrokken
$100.000
Niveau II
Santa Cruz, CA11 nov. 202516 nov. 2025Gecertificeerd, ingetrokken
$131.040
Niveau II
San Jose, CA26 sep. 202513 okt. 2025Gecertificeerd, ingetrokken
$87.360
Niveau I
Fremont, CA2 sep. 20259 sep. 2025Gecertificeerd
$85.280
Niveau I
Fremont, CA2 sep. 20259 sep. 2025Ingetrokken
$103.000
Niveau I
Sunnyvale, CA26 aug. 20258 sep. 2025Gecertificeerd
$101.000
Niveau II
Bentonville, AR26 aug. 20258 sep. 2025Gecertificeerd
$99.840
Niveau II
Santa Cruz, CA5 aug. 202518 aug. 2025Gecertificeerd
$85.280
Niveau I
Hayward, CA5 aug. 20255 aug. 2025Gecertificeerd
$95.680
Niveau III
Austin, TX4 aug. 20254 aug. 2025Gecertificeerd
$81.120
Niveau I
Jersey City, NJ27 jun. 202530 jun. 2025Gecertificeerd
$95.680
Niveau II
San Leandro, CA13 jun. 20257 jul. 2025Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA19 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA19 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA19 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA12 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd, ingetrokken
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA12 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$70.720
Niveau I
San Mateo, CA6 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA30 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA30 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA21 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA18 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA18 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA18 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA18 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA18 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$81.000
Niveau I
Hoboken, NJ17 apr. 20251 okt. 2025Ingetrokken
$99.840
Niveau II
Fremont, CA7 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$70.720
Niveau I
Charlotte, NC3 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$83.200
Niveau II
Phoenix, AZ2 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$83.200
Niveau II
Phoenix, AZ2 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA19 feb. 202524 feb. 2025Gecertificeerd
$102.000
Niveau I
Sunnyvale, CA6 nov. 202413 nov. 2024Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA30 mei 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA26 apr. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Santa Clara, CA16 apr. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$101.920
Niveau I
Sunnyvale, CA16 apr. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$124.800
Niveau II
Sunnyvale, CA16 apr. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$124.800
Niveau II
Sunnyvale, CA28 mrt. 202415 apr. 2024Gecertificeerd

Computer Programmer bij alle werkgevers →

Andere functies bij RJT Compuquest Inc. dba Apolis

Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).