Home › Werkgevers › Robinhood Markets, Inc. › Software Engineer
Software Engineer bij Robinhood Markets, Inc.: H-1B-salarissen
154 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Software Engineer bij Robinhood Markets, Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $166.000; middenhelft $157.000–$182.610.
Aanvragen (LCA's)154
Mediaan aangeboden salaris$166.000
Middelste helft van salarissen$157.000–$182.610
10e–90e percentiel$129.536–$189.142
Per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 23 | $157.000 |
| FY2024 | 64 | $180.000 |
| FY2025 | 32 | $158.000 |
| FY2026 | 34 | $166.000 |
Aanvragen
| Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|
| $166.000–$224.000 Niveau II | New York, NY | 23 jun. 2026 | 16 nov. 2026 | Gecertificeerd |
| $166.000–$224.000 Niveau II | New York, NY | 23 jun. 2026 | 13 nov. 2026 | Gecertificeerd |
| $190.000–$230.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 12 jun. 2026 | 22 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $187.741–$195.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 10 jun. 2026 | 24 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $166.000–$195.000 Niveau II | New York, NY | 1 jun. 2026 | 9 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $135.700–$150.000 Niveau I | Menlo Park, CA | 12 mei 2026 | 26 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $190.000–$224.000 Niveau I | New York, NY | 4 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $190.000–$224.000 Niveau I | New York, NY | 4 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $212.300–$230.000 Niveau IV | Bellevue, WA | 4 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $166.000–$195.000 Niveau II | Bellevue, WA | 4 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $166.000–$224.000 Niveau I | New York, NY | 21 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $166.000–$224.000 Niveau I | Menlo Park, CA | 21 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $166.000–$224.000 Niveau I | Menlo Park, CA | 21 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $166.000–$224.000 Niveau I | New York, NY | 21 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $166.000–$224.000 Niveau I | New York, NY | 21 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $166.000–$224.000 Niveau I | Irvine, CA | 16 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $166.000–$224.000 Niveau III | Irvine, CA | 6 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $187.800–$224.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 31 mrt. 2026 | 27 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $187.800–$195.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 24 mrt. 2026 | 30 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $166.000–$195.000 Niveau II | Bellevue, WA | 16 mrt. 2026 | 27 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $166.000–$195.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 11 mrt. 2026 | 13 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $187.800–$195.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 6 mrt. 2026 | 13 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $166.000–$195.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 6 mrt. 2026 | 30 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $166.000–$195.000 Niveau I | Menlo Park, CA | 11 feb. 2026 | 16 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $161.700–$185.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 9 feb. 2026 | 9 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $105.000–$145.000 Niveau I | New York, NY | 20 jan. 2026 | 26 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $145.000–$185.000 Niveau II | New York, NY | 15 jan. 2026 | 26 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $145.000–$185.000 Niveau I | Menlo Park, CA | 15 jan. 2026 | 26 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $157.000–$185.000 Niveau II | New York, NY | 15 jan. 2026 | 9 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $145.000–$185.000 Niveau I | Bellevue, WA | 15 jan. 2026 | 26 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $157.000–$185.000 Niveau I | Menlo Park, CA | 31 dec. 2025 | 6 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $132.000–$145.000 H-1B1 (Singapore) · Niveau II | New York, NY | 7 nov. 2025 | 1 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $157.000–$224.583 parttime · Niveau II | Bellevue, WA | 3 nov. 2025 | 3 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $123.000–$145.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 31 okt. 2025 | 10 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $157.000–$212.750 Niveau II | New York, NY | 22 sep. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $157.000–$212.750 Niveau II | Bellevue, WA | 22 sep. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $161.637–$212.750 Niveau II | Menlo Park, CA | 22 sep. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $157.000–$212.750 Niveau II | Bellevue, WA | 22 sep. 2025 | 11 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $161.637–$185.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 11 sep. 2025 | 13 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $157.000–$212.750 Niveau II | New York, NY | 5 sep. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $157.000–$185.000 Niveau II | Bellevue, WA | 8 aug. 2025 | 15 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $161.637–$190.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 4 aug. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $178.000–$253.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 31 jul. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $157.000–$190.000 Niveau II | Bellevue, WA | 17 jul. 2025 | 23 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $148.242–$182.035 Niveau IV | Winston-Salem, NC | 8 jul. 2025 | 5 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $187.574–$253.000 Niveau III | Emeryville, CA | 2 jul. 2025 | 23 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $187.000–$253.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 27 jun. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $158.000–$212.750 Niveau III | New York, NY | 27 jun. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $158.000–$212.750 Niveau II | Menlo Park, CA | 20 jun. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $157.000–$185.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 18 jun. 2025 | 20 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $157.000–$213.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 18 jun. 2025 | 1 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $187.000–$220.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 7 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $158.642–$185.000 Niveau III | New York, NY | 6 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $179.982–$212.750 Niveau IV | New York, NY | 6 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $157.000–$185.000 Niveau II | Bellevue, WA | 6 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $180.960–$212.750 Niveau III | Menlo Park, CA | 6 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $158.000–$185.000 Niveau III | New York, NY | 30 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $157.000–$185.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 24 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $123.656–$145.000 Niveau II | New York, NY | 24 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $1.884.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 24 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $125.000–$165.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 22 mrt. 2025 | 28 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| $164.520–$184.520 Niveau II | Menlo Park, CA | 19 mrt. 2025 | 9 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $166.500–$176.500 Niveau II | Menlo Park, CA | 21 feb. 2025 | 19 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $166.500–$176.500 Niveau II | Menlo Park, CA | 19 feb. 2025 | 19 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $156.000–$176.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 24 jan. 2025 | 19 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $156.500–$176.500 Niveau II | Menlo Park, CA | 15 jan. 2025 | 11 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $180.325–$200.325 Niveau II | Menlo Park, CA | 14 okt. 2024 | 15 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| $175.000–$195.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 11 sep. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $180.000–$200.000 Niveau II | New York, NY | 23 aug. 2024 | 2 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $125.000–$145.000 Niveau II | New York, NY | 20 aug. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $180.000–$200.000 Niveau IV | Bellevue, WA | 13 aug. 2024 | 3 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $170.735–$190.735 Niveau II | Menlo Park, CA | 5 aug. 2024 | 3 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $175.105–$195.105 Niveau II | Menlo Park, CA | 2 aug. 2024 | 31 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $190.840–$210.840 Niveau II | Menlo Park, CA | 1 aug. 2024 | 18 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $161.140–$181.140 Niveau II | Irvine, CA | 31 jul. 2024 | 1 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $189.000–$209.000 Niveau II | New York, NY | 29 jul. 2024 | 25 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $180.810–$200.810 Niveau II | Georgetown, TX | 24 jul. 2024 | 23 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $185.390–$205.390 Niveau II | Menlo Park, CA | 23 jul. 2024 | 18 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $190.000–$210.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 22 jul. 2024 | 18 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $185.390–$205.390 Niveau II | Menlo Park, CA | 17 jul. 2024 | 10 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $185.695–$205.695 Niveau II | Bellevue, WA | 16 jul. 2024 | 15 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| $183.000–$203.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 12 jul. 2024 | 10 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $185.695–$205.695 Niveau II | Bellevue, WA | 8 jul. 2024 | 31 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| $160.000–$210.000 Niveau III | Bellevue, WA | 28 jun. 2024 | 11 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $190.840–$210.840 Niveau II | Menlo Park, CA | 28 jun. 2024 | 2 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| $185.000–$205.000 Niveau III | Menlo Park, CA | 26 jun. 2024 | 30 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| $183.130–$203.130 Niveau II | Menlo Park, CA | 18 jun. 2024 | 30 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| $169.080–$189.080 Niveau II | New York, NY | 17 jun. 2024 | 1 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $125.000–$145.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 11 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $182.000–$212.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 6 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $193.355–$213.355 Niveau II | New York, NY | 5 jun. 2024 | 16 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| $150.000–$200.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 7 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $88.097–$108.097 Niveau II | New York, NY | 2 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $185.695–$205.695 Niveau II | Menlo Park, CA | 2 mei 2024 | 22 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $180.000–$200.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 2 mei 2024 | 21 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $180.000–$200.000 Niveau II | New York, NY | 24 apr. 2024 | 29 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| $175.000–$195.000 Niveau II | New York, NY | 23 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $190.000–$210.000 Niveau II | New York, NY | 20 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $125.000–$145.000 Niveau II | New York, NY | 19 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $128.920–$148.920 Niveau II | Bellevue, WA | 19 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $182.610–$202.610 Niveau II | New York, NY | 19 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $150.000–$195.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 11 mrt. 2024 | 15 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $182.610–$202.610 H-1B1 (Singapore) · Niveau II | New York, NY | 27 feb. 2024 | 23 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $134.000–$154.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 21 feb. 2024 | 15 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $150.000–$205.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 19 feb. 2024 | 15 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $182.610–$202.610 H-1B1 (Singapore) · Niveau II | Menlo Park, CA | 15 feb. 2024 | 23 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $189.178 Niveau III | Menlo Park, CA | 15 feb. 2024 | 15 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| $179.270–$199.270 Niveau II | Menlo Park, CA | 13 feb. 2024 | 13 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $157.000–$204.000 Niveau II | New York, NY | 12 feb. 2024 | 2 mrt. 2024 | Gecertificeerd |
| $182.000–$204.000 Niveau III | Menlo Park, CA | 31 jan. 2024 | 13 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $183.000–$203.000 Niveau III | Menlo Park, CA | 29 jan. 2024 | 13 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $175.000–$195.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 29 jan. 2024 | 19 feb. 2024 | Gecertificeerd |
| $156.000–$176.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 22 jan. 2024 | 15 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $155.000–$204.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 19 jan. 2024 | 7 feb. 2024 | Gecertificeerd |
| $157.000–$177.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 18 jan. 2024 | 15 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $195.000–$215.000 Niveau III | Menlo Park, CA | 11 jan. 2024 | 17 mei 2024 | Gecertificeerd |
| $157.000–$194.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 9 jan. 2024 | 6 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $128.502–$148.502 Niveau II | Seattle, WA | 9 jan. 2024 | 16 jan. 2024 | Gecertificeerd |
| $170.000–$190.000 Niveau II | New York, NY | 4 dec. 2023 | 25 dec. 2023 | Gecertificeerd |
| $165.000–$200.000 Niveau II | Irvine, CA | 21 nov. 2023 | 27 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $156.500–$176.500 Niveau II | New York, NY | 10 nov. 2023 | 20 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $156.500–$176.500 Niveau II | Brookline, MA | 8 nov. 2023 | 16 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $209.484–$229.484 Niveau II | New York, NY | 8 nov. 2023 | 16 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $177.775–$197.775 Niveau II | Seattle, WA | 8 nov. 2023 | 16 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $145.000–$175.000 Niveau II | New York, NY | 7 nov. 2023 | 13 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $180.550–$200.550 Niveau II | New York, NY | 7 nov. 2023 | 15 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $182.010–$202.010 Niveau III | Menlo Park, CA | 25 okt. 2023 | 9 feb. 2024 | Gecertificeerd |
| $198.325–$218.325 Niveau III | Menlo Park, CA | 22 okt. 2023 | 20 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| $198.325–$218.325 Niveau III | Menlo Park, CA | 22 okt. 2023 | 22 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| $184.412–$204.412 Niveau III | Menlo Park, CA | 19 okt. 2023 | 19 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| $182.010–$202.010 Niveau III | Menlo Park, CA | 10 okt. 2023 | 1 mrt. 2024 | Gecertificeerd |
| $156.000–$201.000 Niveau III | Menlo Park, CA | 31 aug. 2023 | 16 feb. 2024 | Gecertificeerd |
| $128.502–$148.502 Niveau II | Redmond, WA | 23 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $125.000–$155.000 Niveau II | New York, NY | 21 aug. 2023 | 30 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| $120.000–$145.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 14 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $164.345–$184.345 Niveau IV | Winston-Salem, NC | 9 aug. 2023 | 15 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| $128.502–$148.502 Niveau II | Redmond, WA | 9 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $184.662–$215.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 5 jul. 2023 | 14 dec. 2023 | Gecertificeerd |
| $133.000–$176.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 2 jun. 2023 | 12 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| $164.000–$194.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 27 apr. 2023 | 30 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| $180.000–$210.000 H-1B1 (Singapore) · Niveau II | New York, NY | 26 apr. 2023 | 23 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| $175.000–$205.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 20 apr. 2023 | 15 mei 2023 | Gecertificeerd |
| $200.000–$220.000 Niveau IV | Menlo Park, CA | 20 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $175.000–$195.000 Niveau II | Seattle, WA | 7 apr. 2023 | 17 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| $128.000–$148.000 Niveau II | Seattle, WA | 6 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $128.000–$148.000 Niveau II | Redmond, WA | 4 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $183.000–$203.333 Niveau II | Menlo Park, CA | 21 mrt. 2023 | 9 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $157.000–$213.000 Niveau II | Jersey City, NJ | 15 mrt. 2023 | 13 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $157.000–$213.000 Niveau II | Kirkland, WA | 10 mrt. 2023 | 3 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| $157.000–$213.000 Niveau II | Seattle, WA | 10 mrt. 2023 | 3 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| $157.000–$213.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 3 mrt. 2023 | 20 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| $185.000–$205.000 Niveau III | Menlo Park, CA | 22 feb. 2023 | 9 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| $165.000–$195.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 1 feb. 2023 | 13 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| $160.000–$180.000 Niveau II | Menlo Park, CA | 2 nov. 2022 | 4 mei 2023 | Gecertificeerd |
Software Engineer bij alle werkgevers →
Andere functies bij Robinhood Markets, Inc.
- Senior Software Engineer$200.932
- Engineering Manager$250.000
- Staff Software Engineer$226.500
- Product Manager$160.000
- Senior Product Designer$166.000
- Senior Data Scientist, Analytics$166.000
- Data Scientist$154.000
- Senior Data Scientist$187.500
- Data Scientist, Analytics$130.500
- Senior Quality Engineer$153.000
- Staff Quality Engineer$179.000
- Staff Technical Program Manager$215.250
- Finance & Strategy Manager$131.000
- Senior Staff Software Engineer$290.000
- Senior Corporate Accountant$98.000
- Senior Security Engineer$194.000
- Senior Machine Learning Engineer$221.000
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).