Home › Werkgevers › Robot Insight Technologies
Robot Insight Technologies: H-1B-salarissen en sponsoring
Robot Insight Technologies heeft 68 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 68. Mediaan aangeboden salaris: $85.363.
Een H-1B-afhankelijke werkgever heeft een groot aandeel H-1B-werknemers (bijvoorbeeld 15% of meer van een personeelsbestand van 51 of meer) en moet extra regels volgen tegen het verdringen van Amerikaanse werknemers.
Sponsort Robot Insight Technologies H-1B-visa?
Robot Insight Technologies heeft 68 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 16 jun. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Developer | 51 | $85.363 |
| Senior Software Developer | 9 | $96.866 |
| Program Manager | 1 | $73.965 |
| Clinical SAS | 1 | $81.744 |
| Business Analyst | 1 | $69.618 |
| Network Engineer | 1 | $107.266 |
| Data Engineer | 1 | $96.034 |
| Sr. Network Engineer | 1 | $104.083 |
| Computer Systems Analyst | 1 | $63.586 |
| Operations Research Analyst | 1 | $66.706 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 11 | $81.744 |
| FY2024 | 17 | $81.744 |
| FY2025 | 19 | $85.363 |
| FY2026 | 21 | $85.467 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Rolling Meadows, IL35
- Schaumburg, IL11
- Charlotte, NC4
- Hopkins, MN2
- Juno Beach, FL1
- Rocky River, OH1
- O'Fallon, MO1
- Irving, TX1
- Austin, TX1
- Cumming, GA1
- Mount Prospect, IL1
- McLean, VA1
- Plano, TX1
- Malvern, PA1
- Smithfield, RI1
- Macomb, MI1
- Frisco, TX1
- Leesburg, VA1
- Carson City, NV1
- Centerton, AR1
Beroepen
- Software Developers62
- Management Analysts1
- Computer Network Architects1
- Data Scientists1
- Network and Computer Systems Administrators1
- Computer Systems Analysts1
- Operations Research Analysts1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $85.467–$85.468 Niveau I | Schaumburg, IL | 16 jun. 2026 | 22 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| Operations Research Analyst | $66.706–$66.707 Niveau I | Schaumburg, IL | 15 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $64.376–$85.468 Niveau I | Centerton, AR | 12 jun. 2026 | 22 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.467–$85.468 Niveau I | Schaumburg, IL | 11 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Computer Systems Analyst | $63.586–$63.587 Niveau I | Schaumburg, IL | 10 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.467–$85.468 Niveau I | Schaumburg, IL | 8 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.467–$85.468 Niveau I | Schaumburg, IL | 5 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.467–$85.468 Niveau I | Schaumburg, IL | 5 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.467–$85.468 Niveau I | Schaumburg, IL | 4 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.467–$85.468 Niveau I | Schaumburg, IL | 4 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $84.157–$85.468 Niveau I | Carson City, NV | 29 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.467–$85.468 Niveau I | Schaumburg, IL | 29 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $91.291–$91.292 Niveau I | Charlotte, NC | 14 mei 2026 | 20 mei 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $91.291–$91.292 Niveau I | Charlotte, NC | 4 mei 2026 | 1 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.467–$85.468 Niveau I | Schaumburg, IL | 28 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $91.291–$91.292 Niveau I | Charlotte, NC | 28 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr. Network Engineer | $104.083–$104.084 Niveau II | Leesburg, VA | 22 apr. 2026 | 29 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Data Engineer | $96.034–$96.035 Niveau II | Frisco, TX | 14 apr. 2026 | 21 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $112.424–$112.425 Niveau II | Charlotte, NC | 6 mrt. 2026 | 16 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| Network Engineer | $107.266–$107.267 Niveau II | Macomb, MI | 2 mrt. 2026 | 9 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.467–$85.468 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 17 nov. 2025 | 17 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $108.077–$108.078 Niveau II | Rolling Meadows, IL | 29 aug. 2025 | 2 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $90.418–$90.419 Niveau I | Smithfield, RI | 13 aug. 2025 | 25 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.363–$85.364 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 16 jun. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.363–$85.364 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 16 jun. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.363–$85.364 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 16 jun. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.363–$85.364 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 29 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.363–$85.364 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 29 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.363–$85.364 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 29 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.363–$85.364 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 29 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.363–$85.364 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 29 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.363–$85.364 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 29 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.363–$85.364 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 29 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.363–$85.364 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 29 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.363–$85.364 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 10 apr. 2025 | 16 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.363–$85.364 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 10 apr. 2025 | 16 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $84.094–$84.095 Niveau I | Plano, TX | 12 mrt. 2025 | 17 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Software Developer | $122.699–$122.700 Niveau II | McLean, VA | 12 mrt. 2025 | 17 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $84.781–$85.364 Niveau I | Malvern, PA | 27 jan. 2025 | 3 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Software Developer | $106.558–$106.559 Niveau II | Mount Prospect, IL | 29 okt. 2024 | 1 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Senior Software Developer | $105.227–$106.559 Niveau II | Cumming, GA | 4 sep. 2024 | 12 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Clinical SAS | $81.744–$81.745 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 17 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Business Analyst | $69.618–$69.619 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 15 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $81.744–$81.745 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 14 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $81.744–$81.745 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 13 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $81.744–$81.745 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 13 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $81.744–$82.057 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 10 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $81.744–$81.745 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 4 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Senior Software Developer | $102.690–$102.691 Niveau II | Rolling Meadows, IL | 23 mei 2024 | 27 mei 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $81.744–$81.745 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 22 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $81.744–$81.745 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 22 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $81.744–$81.745 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 3 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $81.744–$81.745 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 3 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $81.744–$81.745 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 3 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $82.056–$82.057 Niveau I | Irving, TX | 23 feb. 2024 | 26 feb. 2024 | Gecertificeerd |
| Senior Software Developer | $96.866–$102.691 Niveau II | Austin, TX | 22 dec. 2023 | 8 jan. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $81.931–$81.932 Niveau I | Hopkins, MN | 4 okt. 2023 | 10 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $81.744–$81.931 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 22 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $81.931–$81.932 Niveau I | Hopkins, MN | 22 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $81.744–$81.745 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 22 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Software Developer | $85.426–$102.691 Niveau II | O'Fallon, MO | 17 jul. 2023 | 20 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Software Developer | $87.194–$99.009 Niveau II | Rocky River, OH | 22 jun. 2023 | 26 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| Program Manager | $73.965–$73.966 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 11 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Software Developer | $94.016–$94.017 Niveau II | Rolling Meadows, IL | 11 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $73.965–$73.966 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 11 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $73.965–$73.966 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 11 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $73.965–$73.966 Niveau I | Rolling Meadows, IL | 10 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Software Developer | $84.531–$115.000 Niveau II | Juno Beach, FL | 2 mrt. 2023 | 6 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).