Home › Werkgevers › Rubrik, Inc. › Senior Software Engineer
Senior Software Engineer bij Rubrik, Inc.: H-1B-salarissen
77 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Senior Software Engineer bij Rubrik, Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $200.000; middenhelft $190.000–$210.000.
Aanvragen (LCA's)77
Mediaan aangeboden salaris$200.000
Middelste helft van salarissen$190.000–$210.000
10e–90e percentiel$185.000–$220.000
Per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 17 | $195.000 |
| FY2024 | 16 | $195.000 |
| FY2025 | 19 | $200.000 |
| FY2026 | 20 | $200.000 |
Aanvragen
| Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|
| $215.000–$225.000 | Palo Alto, CA | 2 jun. 2026 | 8 nov. 2026 | Gecertificeerd |
| $227.000–$250.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 22 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $188.000–$208.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 18 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $200.000–$220.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 13 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $185.000–$215.000 Niveau IV | Miami, FL | 11 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $190.000–$225.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 17 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $190.000–$225.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 17 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $190.000–$225.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 17 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $200.000–$230.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 17 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $200.000–$230.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 17 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $200.000–$230.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 17 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $200.000–$220.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 17 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $200.000–$230.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 3 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $215.000–$235.000 Niveau IV | Seattle, WA | 20 mrt. 2026 | 10 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $227.000–$252.000 Niveau III | Seattle, WA | 10 mrt. 2026 | 20 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $220.000–$235.000 | Palo Alto, CA | 17 feb. 2026 | 14 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $210.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 30 sep. 2025 | 10 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $210.000–$235.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 30 sep. 2025 | 10 okt. 2025 | Ingetrokken |
| $240.000–$259.000 | Palo Alto, CA | 9 sep. 2025 | 10 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $220.000–$240.000 | Palo Alto, CA | 8 jul. 2025 | 15 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $185.000–$225.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 29 mei 2025 | 9 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $220.000–$240.000 Niveau IV | Seattle, WA | 29 mei 2025 | 19 okt. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $190.000–$215.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 9 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $190.000–$215.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 9 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $200.000–$220.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 9 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $200.000–$220.000 Niveau IV | Morrisville, NC | 6 mei 2025 | 5 nov. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $200.000–$230.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 28 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $180.000–$200.000 Niveau II | Mountain View, CA | 25 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Ingetrokken |
| $210.000–$240.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 25 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $215.000–$235.000 | Palo Alto, CA | 18 apr. 2025 | 2 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $195.000–$215.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 17 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $220.000–$240.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 9 apr. 2025 | 10 apr. 2025 | Ingetrokken |
| $190.000–$210.000 | Sunnyvale, CA | 17 mrt. 2025 | 16 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $220.000–$240.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 11 mrt. 2025 | 14 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| $215.000–$235.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 11 mrt. 2025 | 10 sep. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $200.000–$230.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 20 feb. 2025 | 22 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $227.000–$257.000 Niveau IV | Menlo Park, CA | 15 jan. 2025 | 11 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $185.000–$205.000 | Palo Alto, CA | 9 dec. 2024 | 10 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $230.000–$250.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 26 nov. 2024 | 24 mei 2025 | Gecertificeerd |
| $222.000–$242.000 | Palo Alto, CA | 12 sep. 2024 | 14 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $195.000–$215.000 Niveau IV | Seattle, WA | 16 aug. 2024 | 1 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $225.000–$255.000 | Palo Alto, CA | 18 jun. 2024 | 15 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| $200.000–$230.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 17 jun. 2024 | 1 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $190.000–$215.000 Niveau III | Georgetown, TX | 12 jun. 2024 | 10 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| $195.000–$215.000 Niveau IV | Bothell, WA | 17 apr. 2024 | 17 okt. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $185.000–$215.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 9 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $185.000–$215.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 9 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $203.500–$215.000 | Palo Alto, CA | 18 jan. 2024 | 18 jul. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $205.000–$225.000 | Palo Alto, CA | 2 jan. 2024 | 3 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $185.000–$205.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 20 nov. 2023 | 15 mei 2024 | Gecertificeerd |
| $190.000–$220.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 14 nov. 2023 | 15 mei 2024 | Gecertificeerd |
| $185.000–$205.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 10 nov. 2023 | 11 mei 2024 | Gecertificeerd |
| $200.000–$220.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 24 okt. 2023 | 23 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| $200.000–$220.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 7 sep. 2023 | 7 mrt. 2024 | Gecertificeerd |
| $215.000–$235.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 31 aug. 2023 | 1 mrt. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $200.000–$220.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 22 mei 2023 | 2 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $175.000–$190.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 12 mei 2023 | 8 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $195.000–$225.000 Niveau IV | Santa Clara, CA | 12 mei 2023 | 10 nov. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $175.000–$190.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 12 mei 2023 | 8 nov. 2023 | Ingetrokken |
| $195.000–$215.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 4 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $170.000–$190.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 3 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Ingetrokken |
| $195.000–$215.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 22 feb. 2023 | 24 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| $175.000–$195.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 22 feb. 2023 | 24 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| $215.000–$235.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 13 feb. 2023 | 17 feb. 2023 | Gecertificeerd |
| $193.000–$223.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 8 feb. 2023 | 9 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| $205.000–$225.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 6 feb. 2023 | 1 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| $196.000–$216.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 26 jan. 2023 | 24 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| $210.000–$230.000 Niveau IV | Bellevue, WA | 1 dec. 2022 | 26 dec. 2022 | Gecertificeerd |
| $195.000–$225.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 18 okt. 2022 | 16 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| $195.000–$225.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 8 sep. 2022 | 10 mrt. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $195.000–$215.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 11 aug. 2022 | 12 sep. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $200.000–$225.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 15 jul. 2022 | 15 dec. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $185.000–$200.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 16 mei 2022 | 12 nov. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $185.000–$215.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 27 jan. 2022 | 1 jul. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $160.000–$185.000 Niveau III | Palo Alro, CA | 6 okt. 2021 | 25 okt. 2021 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $175.000–$215.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 20 jan. 2021 | 27 jan. 2021 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $175.000–$215.000 Niveau IV | Kirkland, WA | 20 jan. 2021 | 27 jan. 2021 | Gecertificeerd, ingetrokken |
Senior Software Engineer bij alle werkgevers →
Andere functies bij Rubrik, Inc.
- Software Engineer$160.000
- Staff Engineer$230.000
- Staff Software Engineer$230.000
- Senior Customer Success Engineer$121.560
- Customer Success Engineer$102.250
- Engineering Program Manager$189.000
- Senior Product Marketing Manager$188.000
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).