Home › Werkgevers › Sat Solutions, LLC.
Sat Solutions, LLC.: H-1B-salarissen en sponsoring
Sat Solutions, LLC. heeft 17 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 17. Mediaan aangeboden salaris: $100.069.
Sponsort Sat Solutions, LLC. H-1B-visa?
Sat Solutions, LLC. heeft 17 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 26 mei 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Sat Solutions, LLC.: 3 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Developer | 4 | $107.536 |
| Solution Architect | 3 | $157.477 |
| Quality Analyst | 3 | $74.381 |
| Systems Engineer | 2 | $95.909 |
| BI Developer | 1 | $80.267 |
| Python Developer | 1 | $98.904 |
| Scrum Master | 1 | $72.966 |
| Sr. Quality Assurance Analyst | 1 | $110.000 |
| Director of IT Technical Services | 1 | $136.552 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $95.909 |
| FY2024 | 4 | $107.614 |
| FY2025 | 1 | $123.656 |
| FY2026 | 2 | $109.845 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)6%
- Niveau II (gekwalificeerd)76%
- Niveau III (ervaren)6%
- Niveau IV (volledig bekwaam)12%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Dallas, TX6
- Malvern, PA3
- Peapack, NJ2
- Richmond, VA2
- Peachtree City, GA1
- Eden Prairie, MN1
- Duluth, GA1
- New York, NY1
Beroepen
- Software Developers10
- Software Quality Assurance Analysts and Testers4
- Data Scientists1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Computer and Information Systems Managers1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $109.845 Niveau II | Malvern, PA | 26 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $109.845 Niveau II | Malvern, PA | 18 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Solution Architect | $123.656 Niveau II | New York, NY | 26 feb. 2025 | 6 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $105.227 Niveau II | Duluth, GA | 12 sep. 2024 | 20 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Sr. Quality Assurance Analyst | $110.000 Niveau III | Eden Prairie, MN | 31 okt. 2023 | 1 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| Quality Analyst | $90.000 Niveau II | Dallas, TX | 20 okt. 2023 | 30 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Director of IT Technical Services | $136.552 Niveau II | Dallas, TX | 29 sep. 2023 | 15 jan. 2024 | Gecertificeerd |
| Solution Architect | $169.229 Niveau IV | Peapack, NJ | 12 sep. 2023 | 4 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $100.069 Niveau II | Malvern, PA | 11 jul. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Python Developer | $98.904 Niveau II | Dallas, TX | 19 jun. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Quality Analyst | $74.381 Niveau II | Dallas, TX | 19 jun. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Scrum Master | $72.966 Niveau II | Dallas, TX | 19 jun. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Quality Analyst | $74.381 Niveau II | Dallas, TX | 19 jun. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Systems Engineer | $95.909 Niveau II | Richmond, VA | 18 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Systems Engineer | $95.909 Niveau II | Richmond, VA | 17 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Solution Architect | $157.477 Niveau IV | Peapack, NJ | 6 mrt. 2023 | 3 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| BI Developer | $80.267 Niveau I | Peachtree City, GA | 14 feb. 2023 | 22 feb. 2023 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).