Home › Werkgevers › Slesha IT Solutions Inc
Slesha IT Solutions Inc: H-1B-salarissen en sponsoring
Slesha IT Solutions Inc heeft 27 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 27. Mediaan aangeboden salaris: $87.651.
Sponsort Slesha IT Solutions Inc H-1B-visa?
Slesha IT Solutions Inc heeft 27 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 1 jun. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Developer | 6 | $93.600 |
| Full Stack Developer | 5 | $85.384 |
| Software Engineer | 3 | $84.094 |
| Java Full Stack Developer | 3 | $90.355 |
| Software Engineer - Full Stack | 2 | $87.651 |
| Node JS Developer | 1 | $84.094 |
| Slesha IT Solutions Inc | 1 | $60.195 |
| Software Training and Development Specialist | 1 | $60.195 |
| DevOps Engineer | 1 | $60.861 |
| Quality Engineer | 1 | $62.670 |
| UI Engineer | 1 | $90.355 |
| Full Stack Engineer | 1 | $90.896 |
| Web Developer | 1 | $92.768 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2025 | 15 | $85.363 |
| FY2026 | 12 | $90.896 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Austin, TX5
- Plano, TX2
- New York, NY2
- Carrollton, TX2
- Phoenix, AZ2
- Denton, TX2
- Rancho Cordova, CA1
- Smyrna, GA1
- Chicago, IL1
- Bentonville, AR1
- Rockville, MD1
- Coppell, TX1
- Fort Worth, TX1
- Cary, NC1
- Frisco, TX1
- Sunrise, FL1
- Cedar Rapids, IA1
- Sunnyvale, CA1
Beroepen
- Software Developers23
- Training and Development Specialists2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Web Developers1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Java Full Stack Developer | $90.355–$90.356 Niveau I | Austin, TX | 1 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Web Developer | $92.768–$92.769 Niveau I | Sunnyvale, CA | 1 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $90.896–$90.897 Niveau I | Plano, TX | 1 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $112.923–$112.924 Niveau II | Denton, TX | 1 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| UI Engineer | $90.355–$90.356 Niveau I | Austin, TX | 19 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Java Full Stack Developer | $98.883–$98.884 Niveau II | Cedar Rapids, IA | 19 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Full Stack Engineer | $90.896–$90.897 Niveau I | Denton, TX | 19 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Quality Engineer | $62.670–$62.671 Niveau I | Sunrise, FL | 16 apr. 2026 | 21 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $90.896–$90.897 Niveau I | Frisco, TX | 6 apr. 2026 | 13 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Engineer - Full Stack | $87.651–$87.652 Niveau I | Phoenix, AZ | 12 feb. 2026 | 16 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $91.707–$91.708 Niveau I | Cary, NC | 2 jan. 2026 | 8 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Engineer - Full Stack | $87.651–$87.652 Niveau I | Phoenix, AZ | 24 nov. 2025 | 26 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $96.678–$96.679 Niveau I | Rancho Cordova, CA | 29 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Node JS Developer | $84.094–$84.095 Niveau I | Plano, TX | 28 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Full Stack Developer | $85.384–$85.385 Niveau I | Austin, TX | 23 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $95.493–$95.494 Niveau I | New York, NY | 21 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $82.971–$82.972 Niveau I | Smyrna, GA | 17 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Full Stack Developer | $85.363–$85.364 Niveau I | Chicago, IL | 13 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Full Stack Developer | $85.384–$85.385 Niveau I | Austin, TX | 12 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $85.384–$85.385 Niveau I | Austin, TX | 12 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Training and Development Specialist | $60.195–$61.000 Niveau II | Carrollton, TX | 2 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Slesha IT Solutions Inc | $60.195–$61.000 Niveau II | Carrollton, TX | 2 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| DevOps Engineer | $60.861–$75.000 Niveau I | Bentonville, AR | 2 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Full Stack Developer | $97.157–$97.158 Niveau I | Rockville, MD | 29 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Full Stack Developer | $95.493–$95.494 Niveau I | New York, NY | 21 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $84.094–$84.095 Niveau I | Coppell, TX | 21 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Java Full Stack Developer | $84.094–$84.095 Niveau I | Fort Worth, TX | 18 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).