Home › Werkgevers › Steelcase Inc.
Steelcase Inc.: H-1B-salarissen en sponsoring
Steelcase Inc. heeft 34 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 33. Mediaan aangeboden salaris: $100.000.
Sponsort Steelcase Inc. H-1B-visa?
Steelcase Inc. heeft 34 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 9 jun. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Steelcase Inc.: 4 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Data Engineer | 4 | $102.000 |
| Applications Engineer | 3 | $77.900 |
| Engineer, DevOps - Consulting | 2 | $100.000 |
| Multifunctional Engineer, Quality, Senior | 2 | $100.076 |
| Sr. Product Data Analyst | 2 | $91.882 |
| Applications Engineer, Senior | 2 | $145.500 |
| Consultant, Global Product Safety & Compliance | 1 | $95.000 |
| Software Quality Analyst | 1 | $75.200 |
| Principal Designer | 1 | $109.316 |
| Product Engineer | 1 | $87.714 |
| Sustainability Analyst | 1 | $54.000 |
| ITAP2 - Engineer, Applications | 1 | $72.600 |
| Consultant, Material & Process-Technical | 1 | $119.808 |
| Analyst, Advanced Analytics | 1 | $92.500 |
| Data Engineer Associate | 1 | $78.320 |
| Sr. Applications Engineer | 1 | $126.193 |
| Sr. Industrial Designer | 1 | $107.000 |
| Sr. Business Function Process Analyst | 1 | $110.000 |
| Sr. Sustainability Analyst | 1 | $78.600 |
| Sustainability Manager | 1 | $119.200 |
| Associate Applications Engineer | 1 | $68.536 |
| Multifunctional Engineer, Quality, Sr | 1 | $111.072 |
| Sr. Network Engineer | 1 | $112.691 |
| Customized Product Engineer | 1 | $82.000 |
| Agile Delivery Leader- Sr. | 1 | $106.207 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $93.600 |
| FY2024 | 7 | $94.250 |
| FY2025 | 10 | $104.658 |
| FY2026 | 7 | $102.000 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)21%
- Niveau II (gekwalificeerd)47%
- Niveau III (ervaren)6%
- Niveau IV (volledig bekwaam)26%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
Beroepen
- Software Developers8
- Data Scientists8
- Industrial Engineers4
- Commercial and Industrial Designers2
- Mechanical Engineers2
- Environmental Scientists and Specialists, Including Health2
- Software Developers, Applications1
- Mechatronics Engineers1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Computer Systems Analysts1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Agile Delivery Leader- Sr. | $106.207 Niveau II | Grand Rapids, MI | 9 jun. 2026 | 9 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr. Network Engineer | $112.691 Niveau II | Grand Rapids, MI | 20 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Customized Product Engineer | $82.000 Niveau II | Grand Rapids, MI | 20 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Data Engineer | $102.000 Niveau II | Grand Rapids, MI | 20 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Data Engineer | $102.000 Niveau II | Grand Rapids, MI | 20 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr. Product Data Analyst | $96.928 Niveau II | Hoffman Estates, IL | 20 jan. 2026 | 2 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| Multifunctional Engineer, Quality, Sr | $111.072–$141.800 Niveau IV | Grand Rapids, MI | 11 nov. 2025 | 18 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr. Industrial Designer | $107.000 Niveau IV | Grand Rapids, MI | 13 jun. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Sr. Business Function Process Analyst | $110.000–$127.500 Niveau IV | Grand Rapids, MI | 27 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Sr. Sustainability Analyst | $78.600–$122.800 Niveau II | Grand Rapids, MI | 18 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Applications Engineer | $77.900–$121.800 Niveau I | Grand Rapids, MI | 13 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Sustainability Manager | $119.200–$186.300 Niveau I | Grand Rapids, MI | 8 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Associate Applications Engineer | $68.536–$104.800 Niveau I | Grand Rapids, MI | 6 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Applications Engineer | $77.900–$121.800 Niveau I | Grand Rapids, MI | 22 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Applications Engineer, Senior | $133.900 Niveau IV | Grand Rapids, MI | 31 dec. 2024 | 2 mei 2025 | Gecertificeerd |
| Applications Engineer, Senior | $157.100 Niveau IV | Grand Rapids, MI | 18 dec. 2024 | 2 mei 2025 | Gecertificeerd |
| Applications Engineer | $102.315–$121.700 Niveau III | Grand Rapids, MI | 6 dec. 2024 | 25 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| Multifunctional Engineer, Quality, Senior | $100.000–$110.000 Niveau III | Grand Rapids, MI | 10 sep. 2024 | 8 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| Sr. Product Data Analyst | $86.837 Niveau II | Grand Rapids, MI | 13 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Sr. Applications Engineer | $126.193 Niveau IV | Grand Rapids, MI | 28 mrt. 2024 | 1 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| Data Engineer | $96.000 Niveau II | Grand Rapids, MI | 20 mrt. 2024 | 1 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| Data Engineer | — Niveau II | Grand Rapids, MI | 20 mrt. 2024 | 1 apr. 2024 | Ingetrokken |
| Data Engineer Associate | $78.320 Niveau II | Grand Rapids, MI | 26 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Multifunctional Engineer, Quality, Senior | $100.152–$121.800 Niveau IV | Grand Rapids, MI | 1 aug. 2023 | 1 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| Analyst, Advanced Analytics | $92.500–$150.200 E-3 · Niveau II | Grand Rapids, MI | 19 jul. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Principal Designer | $109.316 Niveau IV | Grand Rapids, MI | 21 jun. 2023 | 25 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Product Engineer | $87.714–$120.000 Niveau II | Athens, AL | 14 jun. 2023 | 28 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| ITAP2 - Engineer, Applications | $72.600–$117.800 Niveau I | Grand Rapids, MI | 12 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Consultant, Material & Process-Technical | $119.808 Niveau IV | Kentwood, MI | 3 apr. 2023 | 9 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Quality Analyst | $75.200–$120.300 Niveau I | Grand Rapids, MI | 10 jan. 2023 | 5 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| Engineer, DevOps - Consulting | $107.800–$179.600 Niveau II | Grand Rapids, MI | 14 jul. 2022 | 1 aug. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Engineer, DevOps - Consulting | $92.200–$153.600 Niveau II | Portland, OR | 30 mrt. 2021 | 11 aug. 2021 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Sustainability Analyst | $54.000 Niveau I | Grand Rapids, MI | 6 mei 2020 | 1 okt. 2020 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Consultant, Global Product Safety & Compliance | $95.000 Niveau II | Grand Rapids, MI | 31 mrt. 2020 | 8 apr. 2020 | Gecertificeerd, ingetrokken |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).