Home › Werkgevers › Teleflex Medical Inc.
Teleflex Medical Inc.: H-1B-salarissen en sponsoring
Teleflex Medical Inc. heeft 26 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 26. Mediaan aangeboden salaris: $93.038.
Sponsort Teleflex Medical Inc. H-1B-visa?
Teleflex Medical Inc. heeft 26 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 22 mei 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Teleflex Medical Inc.: 4 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Senior SCM Analyst | 2 | $122.284 |
| Buyer/Planner | 2 | $63.762 |
| Team Lead, IT SC Applications | 2 | $123.157 |
| Quality Engineer III, Product Quality Assurance | 2 | $100.651 |
| Supplier Quality Engineer II | 1 | $76.939 |
| Senior ABAP Developer | 1 | $141.003 |
| Configuration Management Specialist | 1 | $62.525 |
| Manager, IT Applications | 1 | $134.992 |
| Design Quality Engineer II | 1 | $77.272 |
| Human Factors Engineer | 1 | $84.198 |
| Supply Chain Planner/Senior Supply Fulfillment Planner | 1 | $92.000 |
| Sr. Supplier Quality Engineer | 1 | $130.582 |
| Senior PLM and Labelling Analyst | 1 | — |
| Principal ERP Solutions Architect | 1 | $114.504 |
| Extrusion Engineer | 1 | $85.613 |
| Sustaining Engineer | 1 | $82.306 |
| SAP OTC Associate | 1 | $73.694 |
| Packaging Engineer 3 | 1 | $93.038 |
| QMS Specialist | 1 | $60.486 |
| Quality Engineer 2, Software Design Assurance | 1 | $84.157 |
| Sr. Manager, Global IT Applications | 1 | $209.206 |
| Senior Manufacturing Engineer | 1 | $111.155 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $97.344 |
| FY2024 | 7 | $100.651 |
| FY2025 | 9 | $83.232 |
| FY2026 | 4 | $126.236 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)23%
- Niveau II (gekwalificeerd)31%
- Niveau III (ervaren)12%
- Niveau IV (volledig bekwaam)35%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
Beroepen
- Industrial Engineers9
- Computer Systems Analysts4
- Software Developers2
- Purchasing Agents, Except Wholesale, Retail, and Farm Products2
- Logisticians2
- Computer and Information Systems Managers2
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Materials Engineers1
- Regulatory Affairs Specialists1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Manufacturing Engineer | $111.155–$131.100 Niveau IV | Jaffrey, NH | 22 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr. Manager, Global IT Applications | $209.206–$229.200 Niveau IV | Morrisville, NC | 15 mei 2026 | 16 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Team Lead, IT SC Applications | $125.653–$173.300 Niveau IV | Morrisville, NC | 13 mrt. 2026 | 3 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| Senior SCM Analyst | $126.818–$164.000 Niveau IV | Morrisville, NC | 10 nov. 2025 | 1 mei 2026 | Gecertificeerd |
| Principal ERP Solutions Architect | $114.504–$188.600 Niveau IV | Morrisville, NC | 23 jun. 2025 | 23 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| Sustaining Engineer | $82.306–$120.900 Niveau I | Mansfield, MA | 27 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| SAP OTC Associate | $73.694–$85.400 Niveau I | Morrisville, NC | 14 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Packaging Engineer 3 | $93.038–$118.800 Niveau II | Morrisville, NC | 12 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| QMS Specialist | $60.486–$84.600 Niveau I | Mansfield, MA | 5 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Quality Engineer 2, Software Design Assurance | $84.157–$103.300 Niveau I | Chelmsford, MA | 2 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior PLM and Labelling Analyst | — Niveau II | Cary, NC | 23 jan. 2025 | 25 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Buyer/Planner | $66.600–$99.900 Niveau II | Coventry, CT | 17 dec. 2024 | 18 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| Sr. Supplier Quality Engineer | $130.582–$133.300 Niveau IV | Chelmsford, MA | 17 jul. 2024 | 29 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| Quality Engineer III, Product Quality Assurance | $100.651–$115.900 Niveau III | Maple Grove, MN | 11 jun. 2024 | 24 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| Design Quality Engineer II | $77.272–$100.800 Niveau I | Mansfield, MA | 22 mei 2024 | 10 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| Human Factors Engineer | $84.198–$107.000 Niveau II | Morrisville, NC | 3 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Quality Engineer III, Product Quality Assurance | $100.651–$115.900 Niveau III | Maple Grove, MN | 19 apr. 2024 | 6 mei 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Manager, IT Applications | $134.992–$178.500 Niveau II | Morrisville, NC | 28 sep. 2023 | 16 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Team Lead, IT SC Applications | $120.661–$155.100 Niveau IV | Morrisville, NC | 20 sep. 2023 | 9 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior ABAP Developer | $141.003–$150.900 Niveau IV | Morrisville, NC | 15 jun. 2023 | 13 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| Buyer/Planner | $60.923–$76.400 Niveau II | Coventry, CT | 3 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Configuration Management Specialist | $62.525–$88.100 Niveau II | Morrisville, NC | 6 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Supplier Quality Engineer II | $76.939–$90.000 Niveau I | Chelmsford, MA | 24 mrt. 2023 | 15 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior SCM Analyst | $117.749–$143.600 Niveau IV | Morrisville, NC | 9 dec. 2022 | 1 mei 2023 | Gecertificeerd |
| Extrusion Engineer | $85.613–$109.300 Niveau II | Jaffrey, NH | 9 mei 2022 | 1 okt. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Supply Chain Planner/Senior Supply Fulfillment Planner | $92.000–$105.900 Niveau III | Morrisville, NC | 4 apr. 2022 | 1 sep. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).