H1B-salarisgegevens

Home › Werkgevers › Terralogic Solutions, Inc.

Terralogic Solutions, Inc.: H-1B-salarissen en sponsoring

Terralogic Solutions, Inc. heeft 19 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 18. Mediaan aangeboden salaris: $91.000.

Aanvragen (LCA's)19
Gecertificeerd18
Adres werkgeverSan Jose, CA
H-1B-afhankelijke werkgeverNee
Mediaan aangeboden salaris$91.000
Middelste helft van salarissen$85.000–$100.000
10e–90e percentiel$64.000–$103.900

Sponsort Terralogic Solutions, Inc. H-1B-visa?

Terralogic Solutions, Inc. heeft 19 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 5 jun. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.

Salarissen per functietitel

FunctietitelLCAsMediaan salaris
Software QA Engineer7$95.000
Software Developer6$88.000
Technical Lead4$100.000
Junior Project Manager1$50.000
Data Engineer1$46.500

Aanvragen per boekjaar

BoekjaarLCAsMediaan salaris
FY20233$95.000
FY20246$85.000
FY20254$85.000
FY20266$97.500

Heersende loonniveaus

Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.

Waar de banen zijn

Beroepen

Laatste aanvragen

FunctietitelBasissalarisLocatieIngediendStartdatumStatus
Software Developer$136.000
Niveau I
San Francisco, CA5 jun. 202616 jul. 2026Gecertificeerd
Software QA Engineer$95.000
Niveau I
Milpitas, CA29 mei 20268 jun. 2026Gecertificeerd
Software Developer$91.000
Niveau I
Carrollton, TX12 mei 20261 okt. 2026Gecertificeerd
Technical Lead$113.000
Niveau II
Carrollton, TX8 mei 20261 okt. 2026Gecertificeerd
Software Developer$91.000
Niveau I
Carrollton, TX23 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
Software QA Engineer$100.000
Niveau I
Milpitas, CA22 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
Software Developer$85.000
Niveau I
Carrollton, TX18 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
Software QA Engineer$75.000
Niveau I
Morrisville, NC18 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
Software Developer$85.000
Niveau I
Carrollton, TX18 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
Software Developer$85.000
Niveau I
Carrollton, TX18 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
Junior Project Manager$50.000–$60.000
Niveau I
Plano, TX14 jun. 202424 jun. 2024Gecertificeerd
Data Engineer$46.500
Niveau I
El Paso, TX4 jun. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
Technical Lead$100.000
Niveau I
Milpitas, CA3 jun. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
Software QA Engineer$70.000
Niveau I
Carrollton, TX31 mei 20241 okt. 2024Gecertificeerd
Software QA Engineer$100.000
Niveau I
Milpitas, CA31 mei 20241 okt. 2024Gecertificeerd
Software QA Engineer$100.000
Niveau I
Milpitas, CA31 jan. 20241 jul. 2024Gecertificeerd
Technical Lead$100.000
Niveau II
Carrollton, TX18 apr. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
Technical Lead$100.000
Niveau II
Carrollton, TX17 apr. 20231 okt. 2023Ingetrokken
Software QA Engineer$90.000
Niveau I
Milpitas, CA13 apr. 20231 okt. 2023Gecertificeerd

Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).