Home › Werkgevers › Trek Bicycle Corporation
Trek Bicycle Corporation: H-1B-salarissen en sponsoring
Trek Bicycle Corporation heeft 17 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 17. Mediaan aangeboden salaris: $116.600.
Sponsort Trek Bicycle Corporation H-1B-visa?
Trek Bicycle Corporation heeft 17 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 11 mei 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Engineer III | 6 | $118.300 |
| QA Engineer | 1 | $110.000 |
| QA Automation Engineer | 1 | $105.000 |
| ERP/JDE Analyst | 1 | $120.000 |
| QA Manager | 1 | $115.000 |
| Software Engineer I | 1 | $106.000 |
| Business Analyst I | 1 | $90.000 |
| Software Architect | 1 | $164.000 |
| ERP Finance Analyst | 1 | $122.400 |
| Business Analyst III | 1 | $142.000 |
| IT Business Intelligence Engineer Team Lead | 1 | $130.600 |
| Mechanical Engineer | 1 | $99.500 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $115.000 |
| FY2024 | 5 | $115.000 |
| FY2025 | 4 | $136.300 |
| FY2026 | 1 | $124.200 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Waterloo, WI6
- Irving, TX2
- Dunlap, IL1
- Tampa, FL1
- Celina, TX1
- Clayton, NC1
- Frisco, TX1
- Sun Prairie, WI1
- Herdon, VA1
- East Windsor, NJ1
- South Jordan, UT1
Beroepen
- Software Developers8
- Software Quality Assurance Analysts and Testers4
- Computer Systems Analysts1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Operations Research Analysts1
- Database Architects1
- Mechanical Engineers1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer III | $124.200 Niveau II | Irving, TX | 11 mei 2026 | 28 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| Mechanical Engineer | $99.500 Niveau II | Waterloo, WI | 10 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Engineer III | $145.600 Niveau II | Waterloo, WI | 19 feb. 2025 | 5 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Business Analyst III | $142.000 Niveau IV | South Jordan, UT | 19 dec. 2024 | 20 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| IT Business Intelligence Engineer Team Lead | $130.600 Niveau II | Waterloo, WI | 25 sep. 2024 | 7 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Architect | $164.000 Niveau II | East Windsor, NJ | 14 aug. 2024 | 19 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| ERP Finance Analyst | $122.400 Niveau IV | Waterloo, WI | 31 jul. 2024 | 31 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| Business Analyst I | $90.000 Niveau II | Waterloo, WI | 17 apr. 2024 | 21 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Engineer I | $106.000 Niveau I | Herdon, VA | 22 dec. 2023 | 5 feb. 2024 | Gecertificeerd |
| QA Manager | $115.000 Niveau IV | Sun Prairie, WI | 24 okt. 2023 | 8 feb. 2024 | Gecertificeerd |
| ERP/JDE Analyst | $120.000 Niveau IV | Clayton, NC | 23 jun. 2023 | 19 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer III | $116.600 Niveau II | Frisco, TX | 20 jun. 2023 | 25 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer III | $105.000 Niveau II | Irving, TX | 2 jun. 2023 | 28 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer III | $120.000 Niveau I | Celina, TX | 5 jan. 2023 | 11 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| QA Engineer | $110.000 Niveau II | Waterloo, WI | 5 dec. 2022 | 12 dec. 2022 | Gecertificeerd |
| Software Engineer III | $115.000 Niveau II | Dunlap, IL | 22 nov. 2022 | 20 mei 2023 | Gecertificeerd |
| QA Automation Engineer | $105.000 Niveau II | Tampa, FL | 12 okt. 2022 | 14 feb. 2023 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).