Home › Werkgevers › TuneIn, Inc.
TuneIn, Inc.: H-1B-salarissen en sponsoring
TuneIn, Inc. heeft 13 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 13. Mediaan aangeboden salaris: $175.000.
Sponsort TuneIn, Inc. H-1B-visa?
TuneIn, Inc. heeft 13 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 19 aug. 2024. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Staff Software Engineer | 2 | $178.574 |
| Associate Data Scientist | 2 | $108.650 |
| SVP, Product Engineering | 1 | $300.000 |
| Site Reliability Engineer | 1 | $187.000 |
| Designer | 1 | $97.573 |
| Technical Project Manager | 1 | $130.000 |
| Director, Data Science | 1 | $200.000 |
| Data Scientist | 1 | $175.000 |
| IT Project Manager | 1 | $170.000 |
| Senior Manager, Data Scientist | 1 | $180.000 |
| Director of Data Engineering | 1 | $206.315 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $167.149 |
| FY2024 | 4 | $177.500 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
Beroepen
- Software Developers4
- Statisticians3
- Business Intelligence Analysts2
- Data Scientists2
- Computer and Information Systems Managers1
- Special Effects Artists and Animators1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Director of Data Engineering | $206.315–$240.000 Niveau IV | San Francisco, CA | 19 aug. 2024 | 30 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| Senior Manager, Data Scientist | $180.000–$230.000 Niveau II | San Francisco, CA | 21 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Director, Data Science | $200.000–$300.000 Niveau IV | Los Angeles, CA | 9 mei 2023 | 12 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| Staff Software Engineer | $167.149–$250.000 Niveau III | San Francisco, CA | 9 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| SVP, Product Engineering | $300.000–$370.000 Niveau III | San Francisco, CA | 10 mrt. 2023 | 27 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| Site Reliability Engineer | $187.000–$220.000 Niveau IV | San Francisco, CA | 18 jan. 2023 | 26 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| Staff Software Engineer | $190.000–$215.000 Niveau IV | San Francisco, CA | 14 dec. 2022 | 22 dec. 2022 | Gecertificeerd |
| Data Scientist | $175.000–$190.000 Niveau III | San Francisco, CA | 13 mei 2022 | 1 okt. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| IT Project Manager | $170.000–$190.000 Niveau II | San Francisco, CA | 4 jan. 2022 | 24 jan. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Designer | $97.573–$115.000 Niveau III | San Francisco, CA | 8 apr. 2021 | 1 okt. 2021 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Associate Data Scientist | $117.300–$158.700 Niveau II | San Francisco, CA | 5 mrt. 2021 | 15 mrt. 2021 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Associate Data Scientist | $100.000–$130.000 Niveau II | San Francisco, CA | 15 mei 2020 | 1 okt. 2020 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Technical Project Manager | $130.000–$150.000 Niveau III | Concord, CA | 14 mei 2020 | 20 mei 2020 | Gecertificeerd, ingetrokken |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).