Home › Werkgevers › Velaga Associates, Inc.
Velaga Associates, Inc.: H-1B-salarissen en sponsoring
Velaga Associates, Inc. heeft 38 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 35. Mediaan aangeboden salaris: $92.040.
Een H-1B-afhankelijke werkgever heeft een groot aandeel H-1B-werknemers (bijvoorbeeld 15% of meer van een personeelsbestand van 51 of meer) en moet extra regels volgen tegen het verdringen van Amerikaanse werknemers.
Sponsort Velaga Associates, Inc. H-1B-visa?
Velaga Associates, Inc. heeft 38 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 13 mei 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Velaga Associates, Inc.: 16 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Developer | 32 | $93.038 |
| Software Quality Assurance Analysts and Testers | 2 | $92.000 |
| SDET (Software Development Engineer in Test) | 2 | $93.038 |
| Regulatory Affairs Specialist | 1 | $70.720 |
| IT Regulatory Affairs Specialist | 1 | $83.200 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $84.572 |
| FY2024 | 14 | $96.596 |
| FY2025 | 10 | $93.038 |
| FY2026 | 4 | $115.500 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)21%
- Niveau II (gekwalificeerd)74%
- Niveau III (ervaren)3%
- Niveau IV (volledig bekwaam)3%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Pittsburgh, PA6
- Coraopolis, PA5
- Apex, NC4
- Beavercreek, OH3
- Leander, TX2
- Moon Township, PA2
- Kent, OH2
- Seattle, WA2
- Georgetown, TX1
- Sunrise, FL1
- Los Angeles, CA1
- Huston, TX1
- Irving, TX1
- East Windsor, NJ1
- Prosper, TX1
- Hickory Creek, TX1
- Raleigh, NC1
- Weston, FL1
- Plano, TX1
- Minneapolis, MN1
Beroepen
- Software Developers34
- Regulatory Affairs Specialists2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $108.160 Niveau II | Minneapolis, MN | 13 mei 2026 | 1 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $113.000 Niveau II | Plano, TX | 5 mrt. 2026 | 5 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $118.000 Niveau I | Seattle, WA | 3 nov. 2025 | 3 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $149.240 Niveau II | Seattle, WA | 31 okt. 2025 | 3 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $110.000 Niveau II | Coraopolis, PA | 25 aug. 2025 | 25 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $110.000 Niveau II | Coraopolis, PA | 20 aug. 2025 | 20 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $98.200 Niveau II | Pittsburgh, PA | 4 aug. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $93.038 Niveau II | Pittsburgh, PA | 31 mei 2025 | 1 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $101.109 Niveau II | Weston, FL | 20 mei 2025 | 20 mei 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $73.757 Niveau I | Coraopolis, PA | 13 mei 2025 | 8 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $71.219 Niveau I | Kent, OH | 19 dec. 2024 | 19 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| SDET (Software Development Engineer in Test) | $93.038 Niveau II | Pittsburgh, PA | 14 nov. 2024 | 21 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| SDET (Software Development Engineer in Test) | $93.038 Niveau II | Pittsburgh, PA | 14 nov. 2024 | 21 apr. 2025 | Ingetrokken |
| Software Developer | $71.219 Niveau I | Kent, OH | 4 okt. 2024 | 11 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $91.250 Niveau II | Beavercreek, OH | 1 aug. 2024 | 15 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $106.080 Niveau II | Beavercreek, OH | 16 jul. 2024 | 30 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $71.032 Niveau I | Moon Township, PA | 10 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $89.565 Niveau II | Moon Township, PA | 10 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $101.192 Niveau II | Hickory Creek, TX | 10 mei 2024 | 20 mei 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $103.272 Niveau II | Apex, NC | 25 apr. 2024 | 30 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $104.000 Niveau II | Raleigh, NC | 2 apr. 2024 | 25 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Quality Assurance Analysts and Testers | $92.000 Niveau II | Apex, NC | 2 apr. 2024 | 30 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $104.000 Niveau II | Apex, NC | 1 apr. 2024 | 25 sep. 2024 | Ingetrokken |
| Software Quality Assurance Analysts and Testers | $92.000 Niveau II | Apex, NC | 26 mrt. 2024 | 25 sep. 2024 | Ingetrokken |
| Software Developer | $89.565 Niveau II | Coraopolis, PA | 25 mrt. 2024 | 6 mei 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $106.080 Niveau II | Beavercreek, OH | 13 nov. 2023 | 27 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| IT Regulatory Affairs Specialist | $83.200 Niveau IV | Leander, TX | 6 okt. 2023 | 6 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $102.000 Niveau II | Prosper, TX | 27 sep. 2023 | 27 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| Regulatory Affairs Specialist | $70.720 Niveau III | Leander, TX | 12 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $72.800 Niveau I | Coraopolis, PA | 12 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $106.080 Niveau II | East Windsor, NJ | 21 aug. 2023 | 21 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $90.522–$91.000 Niveau II | Huston, TX | 12 jun. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.000 Niveau II | Pittsburgh, PA | 3 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $80.850 Niveau I | Irving, TX | 28 apr. 2023 | 28 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $84.614 Niveau II | Pittsburgh, PA | 2 feb. 2023 | 2 feb. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $84.531 Niveau II | Sunrise, FL | 2 feb. 2023 | 1 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $80.122 Niveau I | Los Angeles, CA | 16 jan. 2023 | 16 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $92.040 Niveau II | Georgetown, TX | 26 sep. 2022 | 22 jan. 2023 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).