H1B-salarisgegevens

Home › Werkgevers › Vibrant Wellness LLC

Vibrant Wellness LLC: H-1B-salarissen en sponsoring

Vibrant Wellness LLC heeft 13 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 12. Mediaan aangeboden salaris: $116.438.

Aanvragen (LCA's)13
Gecertificeerd12
Adres werkgeverSanta Clara, CA
H-1B-afhankelijke werkgeverJa
Mediaan aangeboden salaris$116.438
Middelste helft van salarissen$98.659–$136.462
10e–90e percentiel$75.949–$145.676

Een H-1B-afhankelijke werkgever heeft een groot aandeel H-1B-werknemers (bijvoorbeeld 15% of meer van een personeelsbestand van 51 of meer) en moet extra regels volgen tegen het verdringen van Amerikaanse werknemers.

Sponsort Vibrant Wellness LLC H-1B-visa?

Vibrant Wellness LLC heeft 13 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 1 jun. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.

Salarissen per functietitel

FunctietitelLCAsMediaan salaris
Software Engineer7$129.470
Sr. Biology Research Technologist2$69.514
Software Development Engineer1$140.000
Data Scientist1$117.291
Product Designer1$83.699
Operation Research Analyst1$103.646

Aanvragen per boekjaar

BoekjaarLCAsMediaan salaris
FY20234$115.586
FY20241$135.283
FY20256$123.656
FY20262$89.367

Heersende loonniveaus

Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.

Waar de banen zijn

Beroepen

Laatste aanvragen

FunctietitelBasissalarisLocatieIngediendStartdatumStatus
Operation Research Analyst$103.646–$125.000
Niveau II
Santa Clara, CA1 jun. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
Sr. Biology Research Technologist$75.088–$85.000
Niveau III
Santa Clara, CA7 jan. 202622 jan. 2026Gecertificeerd
Software Engineer$146.307–$170.000
Niveau I
San Jose, CA25 jun. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
Software Engineer$146.307–$170.000
Niveau I
San Jose, CA28 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
Software Engineer$123.656–$152.000
Niveau II
Piscataway, NJ1 mei 202519 mei 2025Gecertificeerd
Software Engineer$146.307–$173.000
Niveau I
San Jose, CA1 mei 202519 mei 2025Ingetrokken
Product Designer$83.699–$110.000
Niveau I
San Jose, CA29 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
Data Scientist$117.291–$148.700
Niveau I
San Jose, CA16 dec. 20242 jan. 2025Gecertificeerd
Software Engineer$135.283–$160.000
Niveau I
Santa Clara, CA4 jun. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
Sr. Biology Research Technologist$63.939–$75.000
Niveau III
Santa Clara, CA6 jun. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
Software Engineer$115.586–$140.000
Niveau I
Santa Clara, CA30 mrt. 202330 mrt. 2023Gecertificeerd
Software Engineer$115.586–$140.000
Niveau I
Santa Clara, CA24 mrt. 202324 mrt. 2023Gecertificeerd
Software Development Engineer$140.000
Niveau II
Kirkland, WA23 nov. 202228 nov. 2022Gecertificeerd

Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).