Home › Werkgevers › Virewirx, Inc.
Virewirx, Inc.: H-1B-salarissen en sponsoring
Virewirx, Inc. heeft 13 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 13. Mediaan aangeboden salaris: $146.328.
Sponsort Virewirx, Inc. H-1B-visa?
Virewirx, Inc. heeft 13 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 21 aug. 2025. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Virewirx, Inc.: 3 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| MTS - Wireless Systems Integration & Test Engineer | 2 | $104.250 |
| Sr. Member of Technical Staff | 2 | $139.599 |
| Sr MTS, Sr Wireless Systems Integration & Test Engineer | 2 | $171.538 |
| Customer Engineer | 1 | $152.963 |
| Senior Member of Technical Staff | 1 | $128.606 |
| Sr. MTS “ Sr. Wireless System Integration & Test Engineer | 1 | $152.963 |
| Senior Member of Technical Staff - System Software Engineer | 1 | $146.328 |
| XR Systems Engineer | 1 | $152.027 |
| SMTS, Wireless Systems Integration & Test Engineer | 1 | $136.906 |
| Member of Tech. Staff, Systems Integration & Test Engineer | 1 | $132.870 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2024 | 3 | $128.606 |
| FY2025 | 10 | $146.328 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
Beroepen
- Electrical Engineers7
- Software Developers3
- Electronics Engineers, Except Computer2
- Computer Systems Engineers/Architects1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr MTS, Sr Wireless Systems Integration & Test Engineer | $176.134–$215.000 Niveau IV | San Diego, CA | 21 aug. 2025 | 1 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| Sr. Member of Technical Staff | $132.870–$166.000 H-1B1 (Singapore) · Niveau III | San Diego, CA | 25 apr. 2025 | 23 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Member of Tech. Staff, Systems Integration & Test Engineer | $132.870–$150.000 Niveau III | San Diego, CA | 2 jan. 2025 | 16 mei 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Sr MTS, Sr Wireless Systems Integration & Test Engineer | $166.941–$220.000 Niveau IV | San Diego, CA | 23 dec. 2024 | 7 mei 2025 | Gecertificeerd |
| SMTS, Wireless Systems Integration & Test Engineer | $136.906–$175.000 Niveau IV | San Diego, CA | 19 dec. 2024 | 4 mei 2025 | Gecertificeerd |
| XR Systems Engineer | $152.027–$165.000 Niveau III | San Diego, CA | 19 aug. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Sr. Member of Technical Staff | $146.328–$160.000 Niveau III | San Diego, CA | 26 jun. 2024 | 8 jul. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Sr. MTS “ Sr. Wireless System Integration & Test Engineer | $152.963–$175.000 Niveau IV | San Diego, CA | 22 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| MTS - Wireless Systems Integration & Test Engineer | $104.250–$130.000 Niveau II | San Diego, CA | 19 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| MTS - Wireless Systems Integration & Test Engineer | $104.250–$130.000 Niveau II | San Diego, CA | 16 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Senior Member of Technical Staff - System Software Engineer | $146.328–$160.000 Niveau III | San Diego, CA | 16 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Senior Member of Technical Staff | $128.606–$156.000 H-1B1 (Singapore) · Niveau III | San Diego, CA | 20 feb. 2024 | 23 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| Customer Engineer | $152.963–$210.000 Niveau IV | San Diego, CA | 13 nov. 2023 | 11 dec. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).