H1B-salarisgegevens

Home › Werkgevers › Wal-Mart Associates, Inc. › Manager, Operations

Manager, Operations bij Wal-Mart Associates, Inc.: H-1B-salarissen

60 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Manager, Operations bij Wal-Mart Associates, Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $114.000; middenhelft $107.950–$135.000.

Aanvragen (LCA's)60
Mediaan aangeboden salaris$114.000
Middelste helft van salarissen$107.950–$135.000
10e–90e percentiel$100.000–$145.240

Per boekjaar

BoekjaarLCAsMediaan salaris
FY20231$114.000
FY202415$134.100
FY202531$115.000
FY202610$108.440

Aanvragen

BasissalarisLocatieIngediendStartdatumStatus
$125.039
Niveau I
Bentonville, AR18 mei 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$102.300
Niveau I
Bentonville, AR18 mei 20261 okt. 2026Gecertificeerd, ingetrokken
$104.653
Niveau III
Bentonville, AR14 mei 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$112.228–$169.000San Bruno, CA11 mei 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$117.300
Niveau II
Bentonville, AR7 mei 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$95.807
Niveau I
Bentonville, AR5 mei 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$112.530
Niveau I
Bentonville, AR23 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$102.000
Niveau I
Bentonville, AR15 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$92.070
Niveau I
Bentonville, AR15 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$112.530
Niveau I
Bentonville, AR13 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$112.530
Niveau III
Bentonville, AR7 apr. 20261 okt. 2026Ingetrokken
$153.479
Niveau II
Hoboken, NJ23 jul. 202526 sep. 2025Gecertificeerd
$122.760
Niveau II
Bentonville, AR25 jun. 20257 jul. 2025Gecertificeerd
$145.600
Niveau II
Bentonville, AR2 jun. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$115.000
Niveau II
Bentonville, AR30 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$118.113
Niveau II
Bentonville, AR27 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$149.870
Niveau III
Bentonville, AR14 mei 20259 jul. 2025Gecertificeerd
$110.000
Niveau II
Bentonville, AR13 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$109.810–$169.000San Bruno, CA12 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$102.300
Niveau III
Bentonville, AR6 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$109.810–$169.000San Bruno, CA6 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$109.810–$169.000San Bruno, CA1 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$102.300
Niveau III
Bentonville, AR25 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$100.000
Niveau II
Bentonville, AR25 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$105.000
Niveau II
Bentonville, AR24 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$149.000
Niveau II
Bentonville, AR24 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$132.990
Niveau II
Bentonville, AR23 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$109.810–$169.000San Bruno, CA23 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$110.000
Niveau II
Bentonville, AR23 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$100.000
Niveau II
Bentonville, AR23 apr. 20251 okt. 2025Ingetrokken
$100.000
Niveau II
Bentonville, AR23 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$100.000
Niveau II
Bentonville, AR23 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$100.000
Niveau II
Bentonville, AR23 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$143.220
Niveau III
Bentonville, AR22 apr. 202526 mei 2025Gecertificeerd
$150.115
Niveau III
Bentonville, AR16 apr. 202512 mei 2025Gecertificeerd
$109.810–$156.000San Bruno, CA11 mrt. 202524 mrt. 2025Gecertificeerd
$138.365
Niveau II
Hoboken, NJ10 mrt. 202529 mrt. 2025Gecertificeerd
$109.101
Niveau III
Bentonville, AR24 feb. 202522 aug. 2025Gecertificeerd
$145.000
Niveau III
Hoboken, NJ21 feb. 202510 mrt. 2025Gecertificeerd
$120.000
Niveau III
Bentonville, AR29 jan. 202524 feb. 2025Gecertificeerd
$146.740
Niveau III
Chicago, IL5 dec. 202424 mei 2025Gecertificeerd
$135.000
Niveau II
Bentonville, AR8 okt. 202421 okt. 2024Gecertificeerd
$119.371
Niveau III
Bentonville, AR2 okt. 202414 okt. 2024Gecertificeerd
$95.550
Niveau II
Bentonville, AR8 aug. 202423 aug. 2024Gecertificeerd
$115.000
Niveau III
Bentonville, AR24 jul. 202412 aug. 2024Gecertificeerd
$140.000
Niveau II
Hoboken, NJ15 apr. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$120.000
Niveau II
Hoboken, NJ15 apr. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$140.000
Niveau II
Hoboken, NJ15 apr. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$140.000
Niveau II
Hoboken, NJ12 apr. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$140.000
Niveau II
Hoboken, NJ12 apr. 20241 okt. 2024Ingetrokken
$142.800
Niveau II
Hoboken, NJ12 apr. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$134.100–$169.000San Bruno, CA10 apr. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$135.000
Niveau II
Hoboken, NJ14 mrt. 202425 mrt. 2024Gecertificeerd
$134.100–$169.000San Bruno, CA6 mrt. 202425 mrt. 2024Gecertificeerd
$134.100–$169.000San Bruno, CA9 feb. 202426 feb. 2024Gecertificeerd
$108.306–$169.000San Bruno, CA20 dec. 202322 jan. 2024Gecertificeerd
$108.306–$169.000
Niveau II
New York, NY20 dec. 202322 jan. 2024Gecertificeerd
$107.950–$169.000San Bruno, CA11 dec. 202318 dec. 2023Gecertificeerd
$107.950–$131.250San Bruno, CA17 okt. 20236 nov. 2023Gecertificeerd
$114.000
Niveau III
Dallas, TX22 sep. 202316 okt. 2023Gecertificeerd

Manager, Operations bij alle werkgevers →

Andere functies bij Wal-Mart Associates, Inc.

Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).