Home › Werkgevers › Yahoo Holdings Inc. › Sr Software Apps Engineer
Sr Software Apps Engineer bij Yahoo Holdings Inc.: H-1B-salarissen
29 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Sr Software Apps Engineer bij Yahoo Holdings Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $173.763; middenhelft $156.998–$189.592.
Aanvragen (LCA's)29
Mediaan aangeboden salaris$173.763
Middelste helft van salarissen$156.998–$189.592
10e–90e percentiel$150.912–$219.148
Per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $177.208 |
| FY2024 | 7 | $166.549 |
| FY2025 | 11 | $176.134 |
| FY2026 | 7 | $171.388 |
Aanvragen
| Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|
| $189.592 Niveau IV | New York, NY | 3 jun. 2026 | 10 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $112.362 Niveau IV | Johns Creek, GA | 23 apr. 2026 | 29 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $171.388 | Sunnyvale, CA | 8 apr. 2026 | 8 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $204.524 | Sunnyvale, CA | 25 mrt. 2026 | 8 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $204.524 | Sunnyvale, CA | 23 mrt. 2026 | 6 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $155.750 Niveau IV | Mountain House, CA | 2 dec. 2025 | 28 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $156.998 Niveau IV | Allen, TX | 2 dec. 2025 | 25 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $189.592 Niveau IV | Edison, NJ | 18 jul. 2025 | 16 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $173.763 Niveau IV | Reston, VA | 30 jun. 2025 | 15 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $152.131 Niveau III | San Jose, CA | 30 jun. 2025 | 25 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $226.158 Niveau IV | San Jose, CA | 17 jun. 2025 | 8 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $176.134 Niveau IV | Rancho Santa Margarita, CA | 17 jun. 2025 | 7 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $177.570 Niveau IV | San Jose, CA | 16 jun. 2025 | 5 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $226.158 Niveau IV | Mountain View, CA | 5 jun. 2025 | 19 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $151.195 Niveau IV | Lincoln, RI | 29 mei 2025 | 28 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $226.158 Niveau IV | San Jose, CA | 30 apr. 2025 | 8 aug. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $149.781 Niveau IV | Richardson, TX | 18 mrt. 2025 | 28 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $172.931 Niveau II | Mountain View, CA | 3 okt. 2024 | 28 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $155.688 Niveau IV | Indian Land, SC | 15 aug. 2024 | 31 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $199.534 Niveau III | Mountain View, CA | 2 jul. 2024 | 25 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $162.037 | Mountain View, CA | 16 mei 2024 | 1 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| $217.395 | Mountain View, CA | 13 mei 2024 | 4 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $166.549–$266.875 | Mountain View, CA | 4 dec. 2023 | 7 mrt. 2024 | Gecertificeerd |
| $166.549–$266.875 | San Jose, CA | 8 nov. 2023 | 13 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $160.125–$266.875 Niveau IV | Allen, TX | 13 okt. 2023 | 27 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $177.029–$266.875 Niveau IV | Costa Mesa, CA | 22 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $177.387–$266.875 | Mountain View, CA | 18 sep. 2023 | 13 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $128.250–$213.750 Niveau IV | Johns Creek, GA | 29 aug. 2023 | 29 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $177.387–$266.875 | Mountain View, CA | 22 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
Andere functies bij Yahoo Holdings Inc.
- Sr Software Dev Engineer$172.931
- Software Dev Engineer II$143.185
- Princ Software Dev Engineer$199.534
- Software Dev Engineer I$123.656
- Software Apps Engineer II$153.358
- Sr Princ Software Dev Engineer$226.138
- Princ Software Apps Engineer$186.732
- Software Apps Engineer I$127.338
- Production Engineer II$118.851
- Sr Production Engineer$160.044
- Service Reliability Engineer I$86.736
- Sr. Data Engineer$150.040
- Dir, Software Dev Engineering$247.671
- Research Scientist$188.249
- Princ Production Engineer$181.813
- Sr Mgr, Software Dev Engineering$220.573
- Sr Technical Security Engineer$155.356
- Sr Product Mgr$147.566
- Machine Learning Engineer I$126.662
- Technical Security Engineer II$132.000
- Data Scientist II$130.466
- Network Engineer II$114.000
- Sr Mgr, Production Engineering$216.590
- Systems Engineer II$99.798
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).