Home › Werkgevers › Yubico Inc.
Yubico Inc.: H-1B-salarissen en sponsoring
Yubico Inc. heeft 30 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 24. Mediaan aangeboden salaris: $183.000.
Sponsort Yubico Inc. H-1B-visa?
Yubico Inc. heeft 30 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 15 mei 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Senior Hardware Engineer | 4 | $188.700 |
| Software Engineer | 3 | $200.800 |
| DevOps Engineer | 3 | $200.500 |
| Senior Software Engineer - Systems Developer | 2 | $200.309 |
| Senior Product Manager, Software and Cloud Services | 2 | $177.400 |
| Manager, Demand Planning & Process Optimization | 2 | $163.000 |
| Infrastructure Engineer II | 2 | $221.205 |
| Director, Product Management | 1 | $205.000 |
| Logistics Engineer | 1 | $111.592 |
| Sr. Software Engineer | 1 | $200.800 |
| Security Engineer II | 1 | $165.975 |
| Systems Analyst | 1 | $148.528 |
| Product Manager, Hardware Engineering | 1 | $181.000 |
| Senior Product Manager, Hardware Engineering | 1 | $181.000 |
| Senior Solutions Engineer | 1 | $180.250 |
| Manager, Demand Planning | 1 | $163.000 |
| Senior Data Analyst | 1 | $150.000 |
| Logistics Manager | 1 | $150.000 |
| Manager, Software Engineering | 1 | $240.922 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $196.720 |
| FY2024 | 7 | $179.200 |
| FY2025 | 7 | $163.000 |
| FY2026 | 6 | $192.500 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)18%
- Niveau II (gekwalificeerd)18%
- Niveau III (ervaren)45%
- Niveau IV (volledig bekwaam)18%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Santa Clara, CA24
- Palo Alto, CA1
- San Diego, CA1
- Pittsburgh, PA1
- Moon Township, PA1
- Leander, TX1
- Watertown, MA1
Beroepen
- Software Developers13
- Architectural and Engineering Managers5
- Computer Hardware Engineers4
- Industrial Production Managers4
- Logisticians2
- Sales Engineers1
- Data Scientists1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Infrastructure Engineer II | $221.205 | Santa Clara, CA | 15 mei 2026 | 22 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Infrastructure Engineer II | $221.205 | Santa Clara, CA | 27 apr. 2026 | 22 okt. 2026 | Ingetrokken |
| Manager, Software Engineering | $240.922 | Santa Clara, CA | 23 feb. 2026 | 9 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| Senior Hardware Engineer | $192.500 | Santa Clara, CA | 13 feb. 2026 | 5 mei 2026 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Logistics Manager | $150.000 | Santa Clara, CA | 15 jan. 2026 | 2 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| Manager, Demand Planning & Process Optimization | $163.000 H-1B1 (Singapore) | Santa Clara, CA | 13 jun. 2025 | 28 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Manager, Demand Planning & Process Optimization | $163.000 H-1B1 (Singapore) | Santa Clara, CA | 23 mei 2025 | 16 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Manager, Demand Planning | $163.000 H-1B1 (Singapore) | Santa Clara, CA | 13 mei 2025 | 9 jun. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Senior Data Analyst | $150.000 Niveau III | Watertown, MA | 23 apr. 2025 | 12 mei 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Hardware Engineer | $188.700 | Santa Clara, CA | 4 mrt. 2025 | 5 mei 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Senior Solutions Engineer | $180.250 Niveau IV | Leander, TX | 5 dec. 2024 | 6 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Software Engineer - Systems Developer | $207.677 | Santa Clara, CA | 1 nov. 2024 | 15 nov. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Senior Product Manager, Hardware Engineering | $181.000 | Santa Clara, CA | 26 jul. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Systems Analyst | $148.528 H-1B1 (Singapore) · Niveau II | Santa Clara, CA | 17 jun. 2024 | 1 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Senior Hardware Engineer | $188.700 Niveau III | Santa Clara, CA | 5 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Senior Product Manager, Software and Cloud Services | $177.400 Niveau I | Moon Township, PA | 23 apr. 2024 | 15 aug. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Senior Product Manager, Software and Cloud Services | $177.400 Niveau I | Pittsburgh, PA | 23 apr. 2024 | 15 aug. 2024 | Ingetrokken |
| Product Manager, Hardware Engineering | $181.000 | Santa Clara, CA | 11 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Security Engineer II | $165.975 Niveau II | San Diego, CA | 6 mrt. 2024 | 15 mrt. 2024 | Gecertificeerd |
| Sr. Software Engineer | $200.800 | Santa Clara, CA | 9 okt. 2023 | 21 dec. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $200.800 | Santa Clara, CA | 9 aug. 2023 | 21 dec. 2023 | Gecertificeerd |
| DevOps Engineer | $200.500 | Santa Clara, CA | 9 aug. 2023 | 22 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $200.800 | Santa Clara, CA | 27 jul. 2023 | 21 dec. 2023 | Afgewezen |
| DevOps Engineer | $200.500 | Santa Clara, CA | 27 jul. 2023 | 22 okt. 2023 | Afgewezen |
| Software Engineer | $200.800 | Santa Clara, CA | 24 jul. 2023 | 21 dec. 2023 | Afgewezen |
| DevOps Engineer | $200.500 | Santa Clara, CA | 24 jul. 2023 | 22 okt. 2023 | Afgewezen |
| Senior Software Engineer - Systems Developer | $192.941–$195.000 Niveau IV | Santa Clara, CA | 7 mei 2023 | 5 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| Logistics Engineer | $111.592–$125.000 Niveau III | Santa Clara, CA | 4 apr. 2023 | 1 mei 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Hardware Engineer | $185.000 Niveau III | Santa Clara, CA | 22 nov. 2022 | 16 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| Director, Product Management | $205.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 19 dec. 2019 | 8 jan. 2020 | Gecertificeerd, ingetrokken |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).