Home › Werkgevers › Zettalogix Inc
Zettalogix Inc: H-1B-salarissen en sponsoring
Zettalogix Inc heeft 28 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 28. Mediaan aangeboden salaris: $98.904.
Sponsort Zettalogix Inc H-1B-visa?
Zettalogix Inc heeft 28 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 16 sep. 2025. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Developer | 8 | $109.283 |
| SharePoint Analyst | 5 | $78.478 |
| SAP Financial Analyst | 4 | $75.920 |
| SharePoint Developer | 2 | $112.600 |
| Business Intelligence Analyst | 1 | $102.482 |
| Database Administrator | 1 | $95.014 |
| ETL Developer | 1 | $115.918 |
| Dot Net Developer | 1 | $115.918 |
| Power Platform Developer | 1 | $115.918 |
| Software Engineer | 1 | $89.253 |
| Business Analyst | 1 | $73.590 |
| NJDHS-DMHAS - Developer | 1 | $123.656 |
| Computer Programmer | 1 | $80.995 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 13 | $109.283 |
| FY2024 | 13 | $78.478 |
| FY2025 | 2 | $91.498 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Iselin, NJ15
- Frisco, TX3
- Grand Rapids, MI3
- New York, NY2
- Winston-Salem, NC1
- Melville, NY1
- Hicksville, NY1
- Hamilton, NJ1
- Memphis, TN1
Beroepen
- Software Developers16
- Computer Systems Engineers/Architects8
- Data Scientists1
- Database Administrators1
- Management Analysts1
- Computer Programmers1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| SharePoint Analyst | $102.000–$102.001 Niveau II | Memphis, TN | 16 sep. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Computer Programmer | $80.995–$80.996 Niveau I | Iselin, NJ | 11 jun. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| NJDHS-DMHAS - Developer | $123.656–$123.660 Niveau II | Hamilton, NJ | 9 sep. 2024 | 19 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $89.253–$89.255 Niveau I | Iselin, NJ | 20 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $82.056–$82.057 Niveau I | Frisco, TX | 12 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Business Analyst | $73.590–$73.591 Niveau I | Iselin, NJ | 12 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| SharePoint Analyst | $53.248–$53.249 Niveau I | Iselin, NJ | 12 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| SAP Financial Analyst | $76.960–$76.961 Niveau II | Grand Rapids, MI | 11 apr. 2024 | 11 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| SAP Financial Analyst | $76.960–$76.961 Niveau II | Grand Rapids, MI | 4 apr. 2024 | 10 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| SAP Financial Analyst | $74.880–$74.881 Niveau II | Grand Rapids, MI | 3 apr. 2024 | 10 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| SharePoint Analyst | $78.478–$78.479 Niveau II | Iselin, NJ | 13 okt. 2023 | 18 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| SharePoint Analyst | $78.478–$78.479 Niveau II | Iselin, NJ | 13 okt. 2023 | 18 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Dot Net Developer | $115.918–$115.919 Niveau II | Iselin, NJ | 12 okt. 2023 | 18 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| SharePoint Analyst | $78.478–$78.479 Niveau II | Iselin, NJ | 12 okt. 2023 | 18 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Power Platform Developer | $115.918–$115.919 Niveau II | Iselin, NJ | 12 okt. 2023 | 18 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $115.918–$115.920 Niveau II | Hicksville, NY | 14 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| SharePoint Developer | $115.918–$115.919 Niveau II | New York, NY | 13 jul. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| ETL Developer | $115.918–$115.919 Niveau II | Iselin, NJ | 6 jul. 2023 | 6 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| SAP Financial Analyst | $74.880–$74.881 Niveau II | Iselin, NJ | 15 jun. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Database Administrator | $95.014–$95.015 Niveau II | Iselin, NJ | 14 jun. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $109.283–$109.284 Niveau II | Iselin, NJ | 6 jun. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $109.283–$109.284 Niveau II | Iselin, NJ | 6 jun. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| SharePoint Developer | $109.283–$109.284 Niveau II | New York, NY | 26 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $109.283–$109.284 Niveau II | Melville, NY | 26 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $109.283–$109.284 Niveau II | Winston-Salem, NC | 26 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $98.904–$98.910 Niveau II | Frisco, TX | 24 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $98.904–$98.905 Niveau II | Frisco, TX | 24 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Business Intelligence Analyst | $102.482–$102.490 Niveau II | Iselin, NJ | 31 jan. 2023 | 31 jan. 2023 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).