Home › Werkgevers › Zoll Manufacturing Corporation
Zoll Manufacturing Corporation: H-1B-salarissen en sponsoring
Zoll Manufacturing Corporation heeft 14 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 14. Mediaan aangeboden salaris: $115.459.
Sponsort Zoll Manufacturing Corporation H-1B-visa?
Zoll Manufacturing Corporation heeft 14 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 4 mei 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Zoll Manufacturing Corporation: 6 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Operations Engineer | 3 | $114.550 |
| Staff Web Applications Engineer | 1 | $90.720 |
| Advisory Software Engineer - Data | 1 | $145.650 |
| Manufacturing Engineer | 1 | $82.820 |
| Software Engineer | 1 | $98.790 |
| Advisory Software QA Engineer | 1 | $133.982 |
| Staff Web Application Engineer | 1 | $135.980 |
| Advisory Compliance Engineer | 1 | $138.524 |
| Principal Web Application Engineer | 1 | $173.104 |
| Staff Software Engineer | 1 | $116.368 |
| Software QA Engineer | 1 | $105.880 |
| Staff Platform Engineer | 1 | $128.800 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $98.790 |
| FY2024 | 4 | $124.266 |
| FY2025 | 4 | $127.446 |
| FY2026 | 1 | $128.800 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
Beroepen
- Software Developers10
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Industrial Engineers1
- Electrical Engineers1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Staff Platform Engineer | $128.800 Niveau II | Pittsburgh, PA | 4 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Principal Web Application Engineer | $173.104 Niveau IV | Pittsburgh, PA | 25 apr. 2025 | 24 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| Staff Software Engineer | $116.368 Niveau III | Pittsburgh, PA | 23 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software QA Engineer | $105.880 Niveau II | Flanders, NJ | 23 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Advisory Compliance Engineer | $138.524 Niveau IV | Pittsburgh, PA | 3 mrt. 2025 | 1 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| Staff Web Application Engineer | $135.980 Niveau III | Wylie, TX | 28 jun. 2024 | 27 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| Advisory Software QA Engineer | $133.982 Niveau IV | Pittsburgh, PA | 30 mei 2024 | 29 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Operations Engineer | $114.550 Niveau III | Pittsburgh, PA | 20 mrt. 2024 | 2 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Operations Engineer | $114.550 Niveau III | Pittsburgh, PA | 7 mrt. 2024 | 2 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Operations Engineer | $112.400 Niveau III | Pittsburgh, PA | 6 jan. 2023 | 2 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $98.790 Niveau II | Pittsburgh, PA | 6 jan. 2023 | 2 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| Manufacturing Engineer | $82.820 Niveau II | Pittsburgh, PA | 6 jan. 2023 | 28 mei 2023 | Gecertificeerd |
| Staff Web Applications Engineer | $90.720 Niveau II | Pittsburgh, PA | 21 dec. 2022 | 22 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| Advisory Software Engineer - Data | $145.650 Niveau IV | Pittsburgh, PA | 11 nov. 2022 | 14 nov. 2022 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).