Fuula Jalqabaa › Tajaajiltoota › Mphasis Corporation › Business Intelligence Data Warehousing Specialist II
Business Intelligence Data Warehousing Specialist II at Mphasis Corporation: H-1B salaries
23 labor condition applications for the job title Business Intelligence Data Warehousing Specialist II at Mphasis Corporation. Median offered base salary $137,058; middle half $131,387–$140,000.
Kaayyoo (LCAs)23
Gatii tajaajilaa giddu-galeessa$137,058
Harka gidduu gatiiwwan$131,387–$140,000
Sadarkaa 10ffaa–90ffaa$124,403–$154,000
Akka waggaa maallaqaaatti
| Bara maallaqaa | LCAs | Baasii giddu-galeessaa |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $137,058 |
| FY2024 | 11 | $139,572 |
| FY2025 | 5 | $126,360 |
| FY2026 | 2 | $146,029 |
Applications
| Baasii bu'uuraa | Bakka | Dhiyaate | Guyyaa jalqabaa | Haala |
|---|---|---|---|---|
| $155,000 Sadarkaa II | Fremont, CA | 12-Bit-2026 | 24-Bit-2026 | Mirkaneffame |
| $137,058 Sadarkaa II | Westlake, TX | 24-Ful-2025 | 24-Ful-2025 | Mirkaneffame |
| $137,058 Sadarkaa II | Roanoke, TX | 02-Ful-2025 | 12-Ful-2025 | Mirkaneffame |
| $126,360 Sadarkaa II | New York, NY | 11-Wax-2025 | 23-Ful-2025 | Mirkaneffame |
| $124,387 Sadarkaa II | Charlotte, NC | 18-Gur-2025 | 27-Gur-2025 | Mirkaneffame |
| $127,774 Sadarkaa II | Pennington, NJ | 17-Mud-2024 | 06-Ama-2025 | Mirkaneffame |
| $115,045 Sadarkaa II | Eagan, MN | 26-Sad-2024 | 27-Mud-2024 | Mirkaneffame |
| $150,000 Sadarkaa II | Pearland, TX | 06-Hag-2024 | 28-Hag-2024 | Mirkaneffame |
| $150,000 Sadarkaa II | Houston, TX | 06-Hag-2024 | 28-Hag-2024 | Mirkaneffame |
| $135,000 Sadarkaa II | Omaha, NE | 08-Ado-2024 | 23-Ado-2024 | Mirkaneffame |
| $135,000 Sadarkaa II | Elkhorn, NE | 03-Ado-2024 | 23-Ado-2024 | Mirkaneffame |
| $120,000 Sadarkaa II | New York, NY | 14-Wax-2024 | 11-Ful-2024 | Mirkaneffame |
| $139,572 Sadarkaa II | Houston, TX | 28-Bit-2024 | 06-Ful-2024 | Mirkaneffame |
| $139,572 Sadarkaa II | Houston, TX | 27-Bit-2024 | 06-Ful-2024 | Mirkaneffame |
| $140,000 Sadarkaa II | Westlake, TX | 07-Gur-2024 | 14-Gur-2024 | Mirkaneffame |
| $140,000 Sadarkaa II | Chandler, AZ | 01-Gur-2024 | 14-Gur-2024 | Mirkaneffame |
| $135,000 Sadarkaa II | South Lake, TX | 04-Ama-2024 | 04-Ama-2024 | Mirkaneffame |
| $135,000 Sadarkaa II | Parker, CO | 20-Mud-2023 | 02-Ama-2024 | Mirkaneffame |
| $155,000 Sadarkaa II | Fremont, CA | 26-Ado-2023 | 28-Ado-2023 | Mirkaneffame |
| $155,000 Sadarkaa II | San Francisco, CA | 28-Wax-2023 | 28-Ado-2023 | Mirkaneffame |
| $137,058 Sadarkaa II | San Francisco, CA | 09-Wax-2023 | 15-Ful-2023 | Mirkaneffame |
| $137,058 Sadarkaa II | Mountain House, CA | 08-Wax-2023 | 15-Ful-2023 | Mirkaneffame |
| $124,467 Sadarkaa II | Morrisville, NC | 24-Gur-2023 | 01-Bit-2023 | Mirkaneffame |
Other jobs at Mphasis Corporation
- Software Engineer$120,000
- Software Programmer II$110,000
- Test Engineer$105,000
- Software Programmer I$80,000
- QA Test Engineer II$100,000
- Software Architect$140,000
- Infrastructure Engineer$100,000
- Systems Architect II$114,000
- IT Project Manager - II$120,000
- Management Analyst$120,000
- Management Analyst II$105,000
- Database Administrator$130,000
- Information Systems Manager I$121,045
- Database Architect$130,312
- IT Project Manager$120,000
- Project Lead$121,209
- IT Manager$155,000
- Delivery Project Lead$127,500
- QA Test Engineer I$76,000
- Project Manager$130,000
- IT Project Manager - III$163,125
- Software Developer$130,000
- Analyst, Quality aka QA Engineer$83,824
- IT Project Specialist I$94,000
Baajanni gatii gadii gatii hojii iyyannoo tokkoo tokkoon irratti dhiyaate yoo ta'u, gara baajannaa waggaatti jijjiirame; lakkoofsa hojii guutuu hamma guyyaa guutuu qofa fayyadama. LCA mirkaneessa viizaa miti; LCA tokko hojii hedduu haguuchuuf ni danda'a. Madda: Dhaabbata Hojii Ameerikaa, OFLC LCA Disclosure Data, bara maallaqaa 2023–2026 (murtii haaraa 30-Wax-2026).