Acasă › Angajatori › A-Max Insurance Services Inc
A-Max Insurance Services Inc: Salarii H-1B și sponsorizare
A-Max Insurance Services Inc a depus 15 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 15. Salariu mediu oferit: $85.000.
Sponsorizează A-Max Insurance Services Inc vize H-1B?
A-Max Insurance Services Inc a depus 15 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 22 apr. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Product Data Analyst | 2 | $112.734 |
| Assistant Controller | 2 | $84.200 |
| Data Analyst | 1 | $79.000 |
| Credit Analyst | 1 | $58.032 |
| Financial Analyst | 1 | $65.000 |
| Reporting Supervisor | 1 | $71.926 |
| Sr. Financial Analyst | 1 | $130.000 |
| Sr. Program Business Engagement Analyst | 1 | $91.062 |
| Facilities Project Accountant | 1 | $72.779 |
| Cybersecurity Lead | 1 | $85.000 |
| Business Analyst | 1 | $100.500 |
| Data Solutions Architect | 1 | $150.000 |
| Senior Credit Analyst | 1 | $67.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 4 | $68.463 |
| An fiscal 2024 | 5 | $91.062 |
| An fiscal 2025 | 4 | $92.750 |
| An fiscal 2026 | 2 | $73.500 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)20 %
- Nivel II (calificat)53 %
- Nivel III (experimentat)13 %
- Nivel IV (plin competență)13 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Financial and Investment Analysts4
- Accountants and Auditors4
- Data Scientists3
- Financial Quantitative Analysts1
- Management Analysts1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Database Architects1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Assistant Controller | $80.000 Nivel II | Dallas, TX | 22 apr. 2026 | 30 sept. 2026 | Certificat |
| Senior Credit Analyst | $67.000 Nivel I | Dallas, TX | 3 nov. 2025 | 31 ian. 2026 | Certificat |
| Business Analyst | $100.500 Nivel II | Houston, TX | 9 sept. 2025 | 1 feb. 2026 | Certificat |
| Data Solutions Architect | $150.000 Nivel III | Dallas, TX | 30 iul. 2025 | 11 aug. 2025 | Certificat |
| Facilities Project Accountant | $72.779 Nivel II | Dallas, TX | 5 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Cybersecurity Lead | $85.000 Nivel II | Dallas, TX | 5 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Assistant Controller | $88.400 Nivel II | Dallas, TX | 26 aug. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Sr. Program Business Engagement Analyst | $91.062 Nivel II | Dallas, TX | 19 aug. 2024 | 2 sept. 2024 | Certificat |
| Product Data Analyst | $140.000 Nivel IV | Dallas, TX | 13 mai 2024 | 1 iun. 2024 | Certificat |
| Product Data Analyst | $85.467 Nivel II | Dallas, TX | 8 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Sr. Financial Analyst | $130.000 Nivel IV | Dallas, TX | 7 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Reporting Supervisor | $71.926–$71.927 Nivel II | Dallas, TX | 8 mai 2023 | 30 sept. 2023 | Certificat |
| Credit Analyst | $58.032–$58.033 Nivel I | Dallas, TX | 23 ian. 2023 | 1 feb. 2023 | Certificat |
| Data Analyst | $79.000–$79.001 Nivel III | Dallas, TX | 23 ian. 2023 | 1 feb. 2023 | Certificat |
| Financial Analyst | $65.000–$65.001 Nivel I | Dallas, TX | 17 ian. 2023 | 1 feb. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).