Acasă › Angajatori › Agama Solutions Corp
Agama Solutions Corp: Salarii H-1B și sponsorizare
Agama Solutions Corp a depus 23 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 23. Salariu mediu oferit: $97.864.
Sponsorizează Agama Solutions Corp vize H-1B?
Agama Solutions Corp a depus 23 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 18 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Cereri Green Card (PERM) la Agama Solutions Corp: 4 →
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Senior Quality Analyst / Test Manager | 2 | $104.231 |
| Business Analyst | 2 | $81.286 |
| Business Development Analyst | 2 | $87.984 |
| Business Systems Analyst | 2 | $93.579 |
| QA Tester | 2 | $85.687 |
| Technical Program Manager | 2 | $139.443 |
| Data Engineer | 2 | $120.266 |
| Software Developer | 1 | $132.870 |
| Business System Analyst | 1 | $79.100 |
| Project Manager | 1 | $76.253 |
| Applications Systems Engineer | 1 | $113.443 |
| Senior Business Analyst | 1 | $74.797 |
| Network Engineer | 1 | $88.000 |
| Data Analyst | 1 | $91.000 |
| Product Owner | 1 | $109.554 |
| Information Security Analyst | 1 | $110.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 5 | $83.616 |
| An fiscal 2024 | 5 | $97.864 |
| An fiscal 2025 | 4 | $88.647 |
| An fiscal 2026 | 9 | $110.000 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)22 %
- Nivel II (calificat)70 %
- Nivel III (experimentat)4 %
- Nivel IV (plin competență)4 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Fremont, CA4
- Mountain View, CA2
- Chandler, AZ1
- South Windsor, CT1
- Oakland, CA1
- Madison, WI1
- West Sacramento, CA1
- San Leandro, CA1
- Livermore, CA1
- Milpitas, CA1
- Indianapolis, IN1
- Hartford, CT1
- Cumming, GA1
- San Francisco, CA1
- Atlanta, GA1
- Phoenix, AZ1
- Aubrey, TX1
- Northlake, TX1
- Boston, MA1
Ocuații
- Management Analysts7
- Software Quality Assurance Analysts and Testers4
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Software Developers2
- Data Scientists2
- Computer Systems Analysts1
- Network and Computer Systems Administrators1
- Database Architects1
- Information Security Analysts1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Engineer | $114.088 Nivel II | Boston, MA | 18 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Information Security Analyst | $110.000 Nivel II | Northlake, TX | 12 iun. 2026 | 19 iun. 2026 | Certificat |
| Business Development Analyst | $78.104–$97.865 Nivel I | Fremont, CA | 17 mar. 2026 | 3 mai 2026 | Certificat |
| QA Tester | $91.374 Nivel II | Aubrey, TX | 11 mar. 2026 | 16 mar. 2026 | Certificat |
| Senior Quality Analyst / Test Manager | $104.458 Nivel III | Phoenix, AZ | 29 ian. 2026 | 9 feb. 2026 | Certificat |
| Data Engineer | $126.443 Nivel II | Atlanta, GA | 9 ian. 2026 | 16 ian. 2026 | Certificat |
| Technical Program Manager | $139.443–$168.480 Nivel II | Mountain View, CA | 26 nov. 2025 | 3 dec. 2025 | Certificat |
| Product Owner | $109.554–$151.840 Nivel II | San Francisco, CA | 14 nov. 2025 | 19 nov. 2025 | Certificat |
| Technical Program Manager | $139.443–$168.480 Nivel II | Mountain View, CA | 11 nov. 2025 | 11 nov. 2025 | Certificat |
| Network Engineer | $88.000 Nivel II | Hartford, CT | 17 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| QA Tester | $80.000 Nivel II | Indianapolis, IN | 17 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Data Analyst | $91.000 Nivel II | Cumming, GA | 17 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Business Systems Analyst | $89.294–$95.684 Nivel I | Milpitas, CA | 24 sept. 2024 | 15 nov. 2024 | Certificat |
| Senior Business Analyst | $74.797–$83.203 Nivel I | Fremont, CA | 14 aug. 2024 | 19 aug. 2024 | Certificat |
| Business Development Analyst | $97.864–$97.865 Nivel II | Fremont, CA | 12 mar. 2024 | 17 iul. 2024 | Certificat |
| Business Analyst | $78.957–$145.600 Nivel II | West Sacramento, CA | 15 feb. 2024 | 21 feb. 2024 | Certificat |
| Applications Systems Engineer | $113.443–$122.720 Nivel I | San Leandro, CA | 13 feb. 2024 | 19 feb. 2024 | Certificat |
| Business Systems Analyst | $97.864–$104.000 Nivel II | Livermore, CA | 24 ian. 2024 | 31 ian. 2024 | Certificat |
| Business Analyst | $83.616–$99.844 Nivel II | Madison, WI | 20 iul. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $132.870–$132.875 Nivel II | Fremont, CA | 9 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Business System Analyst | $79.100 Nivel II | South Windsor, CT | 5 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Project Manager | $76.253–$83.200 Nivel I | Oakland, CA | 30 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Senior Quality Analyst / Test Manager | $104.004 Nivel IV | Chandler, AZ | 21 oct. 2022 | 9 feb. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).