Acasă › Angajatori › AK4 Networks LLC
AK4 Networks LLC: Salarii H-1B și sponsorizare
AK4 Networks LLC a depus 25 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 25. Salariu mediu oferit: $95.701.
Sponsorizează AK4 Networks LLC vize H-1B?
AK4 Networks LLC a depus 25 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 15 iun. 2025. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Software Developer, Applications | 11 | $95.701 |
| Lead Reporting and Analytics | 1 | $86.486 |
| Software Engineer- Test Applications | 1 | $95.701 |
| Java Backend Engineer | 1 | $100.069 |
| Technical Firmware Engineer | 1 | $100.069 |
| Management Analyst | 1 | $82.950 |
| Technical Software Engineer | 1 | $100.069 |
| Lead Technical Tax Consultant | 1 | $100.069 |
| Technical Lead Software Engineer | 1 | $100.069 |
| Technical Lead Firmware Engineer | 1 | $100.069 |
| Accounting Consultant | 1 | $60.000 |
| Information Technology Manager | 1 | $154.731 |
| HR Associate | 1 | $75.525 |
| Software Engineer | 1 | $84.781 |
| Regulatory Affairs Analyst | 1 | $70.637 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 7 | $95.701 |
| An fiscal 2024 | 10 | $100.069 |
| An fiscal 2025 | 8 | $84.781 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Software Developers19
- Data Scientists1
- Management Analysts1
- Accountants and Auditors1
- Computer and Information Systems Managers1
- Human Resources Specialists1
- Regulatory Affairs Specialists1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer, Applications | $84.781–$84.782 Nivel I | Malvern, PA | 15 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Accounting Consultant | $60.000–$60.001 Nivel I | Malvern, PA | 13 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Information Technology Manager | $154.731–$156.000 Nivel II | Tampa, FL | 9 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| HR Associate | $75.525–$75.526 Nivel III | Malvern, PA | 6 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Software Engineer | $84.781–$85.000 Nivel I | Malvern, PA | 2 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Regulatory Affairs Analyst | $70.637–$80.000 Nivel II | Malvern, PA | 27 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Software Developer, Applications | $106.558–$106.559 Nivel II | Naperville, IL | 29 ian. 2025 | 5 feb. 2025 | Certificat |
| Software Developer, Applications | $103.210–$103.211 Nivel II | Houston, TX | 16 ian. 2025 | 27 ian. 2025 | Certificat |
| Software Developer, Applications | $100.069–$100.070 Nivel II | Malvern, PA | 21 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Technical Firmware Engineer | $100.069–$100.070 Nivel II | Malvern, PA | 23 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Technical Software Engineer | $100.069–$100.070 Nivel II | Malvern, PA | 23 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Management Analyst | $82.950–$82.951 Nivel II | Malvern, PA | 23 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Technical Lead Firmware Engineer | $100.069–$100.070 Nivel II | Malvern, PA | 16 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Developer, Applications | $80.080–$80.081 Nivel I | Malvern, PA | 16 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Developer, Applications | $80.080–$80.081 Nivel I | Malvern, PA | 16 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Technical Lead Software Engineer | $100.069–$100.070 Nivel II | Malvern, PA | 16 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Lead Technical Tax Consultant | $100.069–$100.070 Nivel II | Malvern, PA | 16 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Java Backend Engineer | $100.069–$100.070 Nivel II | Malvern, PA | 8 nov. 2023 | 15 nov. 2023 | Certificat |
| Software Developer, Applications | $100.069–$100.070 Nivel II | Malvern, PA | 13 sept. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Lead Reporting and Analytics | $86.486–$86.487 Nivel II | Malvern, PA | 6 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer, Applications | $95.701–$95.702 Nivel II | Malvern, PA | 1 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer, Applications | $95.701–$95.702 Nivel II | Malvern, PA | 25 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Engineer- Test Applications | $95.701–$95.702 Nivel II | Malvern, PA | 25 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer, Applications | $95.701–$95.702 Nivel II | Malvern, PA | 25 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer, Applications | $95.701–$95.702 Nivel II | Malvern, PA | 25 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).