Acasă › Angajatori › Amphastar Pharmaceuticals Inc.
Amphastar Pharmaceuticals Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
Amphastar Pharmaceuticals Inc. a depus 19 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 19. Salariu mediu oferit: $102.669.
Sponsorizează Amphastar Pharmaceuticals Inc. vize H-1B?
Amphastar Pharmaceuticals Inc. a depus 19 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 5 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Supervisor of Executive Office | 3 | $102.669 |
| Mechanical Engineer | 2 | $107.816 |
| Stock Office Administrator | 2 | $69.264 |
| Senior Statistical Data Analyst | 2 | $115.096 |
| Research Scientist | 2 | $108.182 |
| Manager of CMCA (Chemistry, Manufacturing & Controls - A) | 1 | $178.256 |
| Software Developer | 1 | $89.440 |
| Analyst, Information Technology | 1 | $104.000 |
| Financial Reporting and Budgeting Analyst | 1 | $78.229 |
| Maintenance Engineer | 1 | $69.909 |
| Manager, Revenue Recognition | 1 | $160.000 |
| Researcher | 1 | $58.240 |
| Animal Scientist I | 1 | $66.560 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 5 | $99.715 |
| An fiscal 2024 | 2 | $109.803 |
| An fiscal 2025 | 6 | $102.669 |
| An fiscal 2026 | 6 | $93.933 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)26 %
- Nivel II (calificat)16 %
- Nivel III (experimentat)26 %
- Nivel IV (plin competență)32 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Mechanical Engineers3
- Market Research Analysts and Marketing Specialists3
- Chemical Engineers2
- Compensation, Benefits, and Job Analysis Specialists2
- Data Scientists2
- Biological Technicians2
- Software Developers1
- Computer Systems Analysts1
- Budget Analysts1
- Financial Managers1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Animal Scientist I | $66.560 Nivel I | Chino, CA | 5 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Research Scientist | $106.000 Nivel II | Chino, CA | 5 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Stock Office Administrator | $83.408–$85.000 Nivel III | Rancho Cucamonga, CA | 3 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Researcher | $58.240 Nivel I | Rancho Cucamonga, CA | 1 apr. 2026 | 8 apr. 2026 | Certificat |
| Supervisor of Executive Office | $104.458 Nivel IV | Rancho Cucamonga, CA | 12 feb. 2026 | 9 aug. 2026 | Certificat |
| Manager, Revenue Recognition | $160.000 Nivel II | Rancho Cucamonga, CA | 17 nov. 2025 | 1 dec. 2025 | Certificat |
| Supervisor of Executive Office | $102.669 Nivel IV | Rancho Cucamonga, CA | 20 iun. 2025 | 9 aug. 2025 | Certificat |
| Senior Statistical Data Analyst | $114.587–$126.235 Nivel III | Rancho Cucamonga, CA | 13 iun. 2025 | 9 nov. 2025 | Certificat |
| Supervisor of Executive Office | $102.669 Nivel IV | Rancho Cucamonga, CA | 4 iun. 2025 | 9 aug. 2025 | Certificat |
| Research Scientist | $110.365–$158.725 Nivel IV | Chino, CA | 27 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Financial Reporting and Budgeting Analyst | $78.229–$107.349 Nivel II | Rancho Cucamonga, CA | 23 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Maintenance Engineer | $69.909–$87.339 Nivel I | Rancho Cucamonga, CA | 2 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Senior Statistical Data Analyst | $115.606 Nivel III | Rancho Cucamonga, CA | 29 feb. 2024 | 9 aug. 2024 | Certificat |
| Analyst, Information Technology | $104.000 Nivel III | Rancho Cucamonga, CA | 21 dec. 2023 | 2 ian. 2024 | Certificat, apoi retras |
| Software Developer | $89.440 Nivel I | Rancho Cucamonga, CA | 7 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Stock Office Administrator | $55.120 Nivel I | Rancho Cucamonga, CA | 2 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Mechanical Engineer | $115.918 Nivel IV | Rancho Cucamonga, CA | 2 mai 2023 | 19 aug. 2023 | Certificat |
| Mechanical Engineer | $99.715 Nivel III | Rancho Cucamonga, CA | 23 feb. 2023 | 25 iun. 2023 | Certificat |
| Manager of CMCA (Chemistry, Manufacturing & Controls - A) | $178.256 Nivel IV | Rancho Cucamonga, CA | 8 dec. 2022 | 24 ian. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).