Acasă › Angajatori › Anagha Technosoft Inc
Anagha Technosoft Inc: Salarii H-1B și sponsorizare
Anagha Technosoft Inc a depus 21 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 21. Salariu mediu oferit: $112.923.
Sponsorizează Anagha Technosoft Inc vize H-1B?
Anagha Technosoft Inc a depus 21 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 16 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Software Engineer | 3 | $112.923 |
| Software Developer | 3 | $112.923 |
| Software Architect Lead | 2 | $127.826 |
| .net Fullstack Developer | 1 | $110.000 |
| ERP Analyst | 1 | $101.192 |
| Sr. Java Developer | 1 | $105.227 |
| Software Developer/Software Architect | 1 | $93.538 |
| SAP Insurance Analyst | 1 | $100.714 |
| Security Engineer | 1 | $104.042 |
| Lead Data Engineer | 1 | $127.878 |
| Software Engineer Drools Specialist | 1 | $115.336 |
| Lead Technology Program Manager | 1 | $140.795 |
| SAP Functional Consultant | 1 | $112.923 |
| SAP SD Consultant | 1 | $114.754 |
| Jira Administrator | 1 | $105.768 |
| Workday Consultant | 1 | $77.979 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2024 | 4 | $107.614 |
| An fiscal 2025 | 7 | $104.042 |
| An fiscal 2026 | 10 | $112.923 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)5 %
- Nivel II (calificat)81 %
- Nivel III (experimentat)10 %
- Nivel IV (plin competență)5 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Plano, TX4
- Irving, TX2
- Haslet, TX1
- Alpharetta, GA1
- Santa Clara, CA1
- Albany, NY1
- Farmers Branch, TX1
- Frisco, TX1
- Edison, NJ1
- Richardson, TX1
- Auburn Hills, MI1
- Overland Park, KS1
- Mooresville, NC1
- Aubrey, TX1
- Austin, TX1
- Englewood, CO1
- Jackson, MS1
Ocuații
- Software Developers17
- Computer Systems Analysts2
- Information Security Analysts1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Workday Consultant | $77.979 Nivel II | Jackson, MS | 16 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Jira Administrator | $105.768 Nivel II | Englewood, CO | 21 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Software Developer | $112.923 Nivel II | Plano, TX | 13 mai 2026 | 19 mai 2026 | Certificat |
| Software Engineer | $112.923 Nivel II | Plano, TX | 15 apr. 2026 | 20 apr. 2026 | Certificat |
| SAP SD Consultant | $114.754 Nivel II | Austin, TX | 13 apr. 2026 | 18 apr. 2026 | Certificat |
| SAP Functional Consultant | $112.923 Nivel II | Aubrey, TX | 17 mar. 2026 | 21 mar. 2026 | Certificat |
| Software Developer | $112.923 Nivel II | Plano, TX | 24 feb. 2026 | 2 mar. 2026 | Certificat |
| Lead Technology Program Manager | $140.795 Nivel IV | Mooresville, NC | 13 ian. 2026 | 19 ian. 2026 | Certificat |
| Software Engineer Drools Specialist | $115.336 Nivel III | Overland Park, KS | 3 dec. 2025 | 9 dec. 2025 | Certificat |
| Software Architect Lead | $131.997 Nivel II | Auburn Hills, MI | 11 nov. 2025 | 11 nov. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $105.997 Nivel II | Irving, TX | 24 iun. 2025 | 30 iun. 2025 | Certificat |
| Security Engineer | $104.042 Nivel II | Frisco, TX | 19 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Software Engineer | $84.094 Nivel I | Irving, TX | 19 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Software Architect Lead | $123.656 Nivel II | Edison, NJ | 17 iun. 2025 | 17 iun. 2025 | Certificat |
| Lead Data Engineer | $127.878 Nivel III | Richardson, TX | 9 mai 2025 | 14 mai 2025 | Certificat |
| Software Developer/Software Architect | $93.538 Nivel II | Albany, NY | 10 dec. 2024 | 16 dec. 2024 | Certificat |
| SAP Insurance Analyst | $100.714 E-3 · Nivel II | Farmers Branch, TX | 26 sept. 2024 | 2 oct. 2024 | Certificat |
| Sr. Java Developer | $105.227 Nivel II | Alpharetta, GA | 10 sept. 2024 | 16 sept. 2024 | Certificat |
| Software Engineer | $172.931 Nivel II | Santa Clara, CA | 6 aug. 2024 | 12 aug. 2024 | Certificat |
| .net Fullstack Developer | $110.000 Nivel II | Plano, TX | 11 mai 2024 | 16 mai 2024 | Certificat |
| ERP Analyst | $101.192 Nivel II | Haslet, TX | 1 mai 2024 | 6 mai 2024 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).