Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Apple Inc. › Is&t EPM

Salarii H-1B pentru Is&t EPM la Apple Inc.

50 cereri de condiții de muncă pentru funcția Is&t EPM la Apple Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $154.600; jumătatea din mijloc $149.484–$184.024.

Cereri (LCA)50
Salariu mediu oferit$154.600
Intervalul central al salariilor$149.484–$184.024
Percentila 10–90$127.700–$223.142

Pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 20256$154.600
An fiscal 202644$154.600

Cereri

Salariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
$168.559–$258.600Sunnyvale, CA17 iun. 202623 iun. 2026Certificat
$182.900–$274.900
Nivel IV
Austin, TX12 iun. 20261 sept. 2026Certificat
$154.600–$232.900
Nivel IV
Austin, TX10 iun. 202610 dec. 2026Certificat
$181.293–$213.700
Nivel III
Sunnyvale, CA4 iun. 202629 iun. 2026Certificat
$127.700–$192.400
Nivel II
Austin, TX4 iun. 20264 dec. 2026Certificat
$181.293–$258.600
Nivel III
Sunnyvale, CA28 mai 20261 iun. 2026Certificat
$154.600–$232.900
Nivel IV
Austin, TX28 mai 202627 nov. 2026Certificat
$178.872–$215.400Sunnyvale, CA21 mai 202620 nov. 2026Certificat
$223.142–$305.600
Nivel IV
Sunnyvale, CA20 mai 20264 nov. 2026Certificat
$154.600–$232.900
Nivel IV
Austin, TX13 mai 202612 nov. 2026Certificat
$127.700–$192.400
Nivel II
Austin, TX13 mai 202612 nov. 2026Certificat
$223.142–$305.600Sunnyvale, CA8 mai 20264 nov. 2026Certificat
$184.398–$258.600Sunnyvale, CA7 mai 20261 oct. 2026Certificat
$187.400–$281.600Austin, TX29 apr. 20264 mai 2026Certificat
$154.600–$232.900
Nivel IV
Austin, TX27 apr. 20261 oct. 2026Certificat
$127.700–$192.400
Nivel II
Austin, TX23 apr. 20264 mai 2026Certificat
$187.400–$281.600
Nivel II
Austin, TX20 apr. 20264 mai 2026Certificat
$154.600–$232.900
Nivel IV
Austin, TX8 apr. 202613 apr. 2026Certificat
$154.600–$232.900
Nivel IV
Austin, TX8 apr. 20268 oct. 2026Certificat
$127.700–$192.400
Nivel II
Austin, TX2 apr. 202613 apr. 2026Certificat
$154.600–$232.900
Nivel IV
Austin, TX2 apr. 202613 apr. 2026Certificat
$172.100–$258.600Sunnyvale, CA1 apr. 202629 iul. 2026Certificat
$154.600–$232.900
Nivel IV
Austin, TX10 mar. 20269 sept. 2026Certificat
$141.800–$213.700
Nivel II
Sunnyvale, CA4 mar. 20261 sept. 2026Certificat
$223.142–$305.600
Nivel IV
Sunnyvale, CA4 mar. 20263 aug. 2026Certificat
$205.586–$305.600Sunnyvale, CA3 mar. 20262 sept. 2026Certificat
$123.531–$183.206
Nivel I
Cupertino, CA2 mar. 202625 aug. 2026Certificat
$127.700–$192.400
Nivel II
Austin, TX25 feb. 202620 aug. 2026Certificat
$127.700–$192.400
Nivel III
Austin, TX22 ian. 20262 feb. 2026Certificat
$121.306–$183.206Sunnyvale, CA22 ian. 202621 iul. 2026Certificat
$154.600–$232.900
Nivel IV
Austin, TX21 ian. 20262 feb. 2026Certificat
$154.600–$232.900
Nivel IV
McKinney, TX21 ian. 20262 feb. 2026Certificat
$223.142–$305.600
Nivel IV
Sunnyvale, CA21 ian. 202622 iul. 2026Certificat
$200.428–$258.600Sunnyvale, CA18 ian. 202620 iul. 2026Certificat
$121.306–$183.206Cupertino, CA18 ian. 202615 iul. 2026Certificat
$154.600–$232.900
Nivel IV
Austin, TX13 ian. 202615 iul. 2026Certificat
$213.512–$313.500
Nivel II
Sunnyvale, CA13 ian. 202615 iul. 2026Certificat
$127.700–$192.400
Nivel III
Austin, TX13 ian. 202615 iul. 2026Certificat
$200.428–$258.600Sunnyvale, CA12 ian. 202614 iul. 2026Certificat
$223.142–$305.600
Nivel IV
Sunnyvale, CA5 ian. 20267 iul. 2026Certificat
$154.600–$232.900
Nivel IV
Austin, TX26 dec. 202525 iun. 2026Certificat
$182.900–$274.900
Nivel IV
Austin, TX4 dec. 20255 iun. 2026Certificat
$127.700–$192.400
Nivel III
Austin, TX24 nov. 202526 mai 2026Certificat
$150.218–$213.700
Nivel III
Sunnyvale, CA15 nov. 202524 nov. 2025Certificat
$154.600–$232.900
Nivel IV
Austin, TX17 sept. 202514 mar. 2026Certificat
$154.600–$232.900
Nivel IV
Austin, TX22 aug. 202520 feb. 2026Certificat
$223.142–$305.600
Nivel IV
Sunnyvale, CA31 iul. 202528 ian. 2026Certificat
$181.293–$213.700
Nivel III
Sunnyvale, CA30 iul. 202511 aug. 2025Certificat
$154.600–$232.900
Nivel IV
Austin, TX22 iul. 202513 ian. 2026Certificat
$149.240–$223.900
Nivel IV
Austin, TX21 iul. 202514 ian. 2026Certificat

Is&t EPM la toți angajatorii →

Alte posturi la Apple Inc.

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).