Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Arrow International LLC

Arrow International LLC: Salarii H-1B și sponsorizare

Arrow International LLC a depus 13 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 12. Salariu mediu oferit: $102.066.

Cereri (LCA)13
Certificat12
Adresa angajatoruluiMorrisville, NC
Angajator dependent de H-1BNu
Salariu mediu oferit$102.066
Intervalul central al salariilor$92.908–$116.814
Percentila 10–90$86.390–$129.524

Sponsorizează Arrow International LLC vize H-1B?

Arrow International LLC a depus 13 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 20 mai 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.

Cereri Green Card (PERM) la Arrow International LLC: 6 →

Salarii pe titlu de job

FuncțieLCAsSalariu median
Validation QA Engineer2$89.679
Senior Supervisor, Quality Engineering - Hardware2$130.582
Sr. Electrical Engineer1$115.752
Quality Engineer III, Design Assurance1$98.405
Sr. Software Test Engineer1$139.402
R&D Sustaining Engineer II, MDR1$97.781
Configuration Management Specialist (IPN Mgt. Team)1$53.622
Senior Process Development Engineer1$114.483
Sustaining Engineer II1$120.000
Liaison Manufacturing Engineer III, Strategic Manufacturing1$105.726
Engineer 1, Process Dev, R&D1$91.146

Cereri pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 20231$85.862
An fiscal 20243$115.752
An fiscal 20258$105.726
An fiscal 20261$91.146

Niveluri de salariu prevailing

Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.

Unde sunt joburile

Ocuații

Cele mai recente cereri

FuncțieSalariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
Engineer 1, Process Dev, R&D$91.146–$98.600
Nivel I
Maple Grove, MN20 mai 20261 oct. 2026Certificat
Validation QA Engineer$93.496–$112.700
Nivel II
Maple Grove, MN17 iul. 202514 dec. 2025Certificat
Sustaining Engineer II$120.000–$142.500
Nivel III
Maple Grove, MN28 apr. 20251 oct. 2025Certificat
Liaison Manufacturing Engineer III, Strategic Manufacturing$105.726–$142.500
Nivel III
Maple Grove, MN25 apr. 20251 oct. 2025Certificat
Senior Supervisor, Quality Engineering - Hardware$130.582–$141.000
Nivel IV
Chelmsford, MA17 dec. 20246 iun. 2025Certificat
Senior Supervisor, Quality Engineering - Hardware$130.582–$141.000
Nivel III
Chelmsford, MA17 dec. 20246 iun. 2025Retras
Configuration Management Specialist (IPN Mgt. Team)$53.622–$88.100
Nivel I
Morrisville, NC16 dec. 20241 ian. 2025Certificat
Senior Process Development Engineer$114.483–$125.000
Nivel III
Chelmsford, MA27 nov. 202423 mai 2025Certificat
Quality Engineer III, Design Assurance$98.405–$127.500
Nivel II
Chelmsford, MA19 sept. 202429 dec. 2024Certificat
Sr. Software Test Engineer$139.402–$168.600
Nivel IV
Chelmsford, MA2 aug. 202419 aug. 2024Certificat
R&D Sustaining Engineer II, MDR$97.781–$106.600
Nivel III
Maple Grove, MN27 iun. 202413 dec. 2024Certificat, apoi retras
Validation QA Engineer$85.862–$100.000
Nivel II
Maple Grove, MN14 oct. 202220 ian. 2023Certificat
Sr. Electrical Engineer$115.752–$134.742
Nivel III
Maple Grove, MN10 iun. 202213 iun. 2022Certificat, apoi retras

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).