Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Arvin Acme Technologies Inc

Arvin Acme Technologies Inc: Salarii H-1B și sponsorizare

Arvin Acme Technologies Inc a depus 24 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 24. Salariu mediu oferit: $85.134.

Cereri (LCA)24
Certificat24
Adresa angajatoruluiTyngsborough, MA
Angajator dependent de H-1BNu
Salariu mediu oferit$85.134
Intervalul central al salariilor$80.962–$95.342
Percentila 10–90$75.922–$112.986

Sponsorizează Arvin Acme Technologies Inc vize H-1B?

Arvin Acme Technologies Inc a depus 24 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 24 nov. 2025. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.

Cereri Green Card (PERM) la Arvin Acme Technologies Inc: 3 →

Salarii pe titlu de job

FuncțieLCAsSalariu median
Software Developer9$87.173
Data Scientist3$76.752
SAP Security Architect2$93.974
DevOps Engineer2$81.000
Salesforce Developer2$96.886
Verification Engineer2$120.526
Web Developer1$75.000
Validation Engineer1$93.808
QA Analyst1$82.202
Software Engineer1$90.854

Cereri pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 202311$81.000
An fiscal 20248$92.186
An fiscal 20254$94.484
An fiscal 20261$121.285

Niveluri de salariu prevailing

Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.

Unde sunt joburile

Ocuații

Cele mai recente cereri

FuncțieSalariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
Verification Engineer$121.285–$121.300
Nivel I
Tyngsboro, MA24 nov. 20251 dec. 2025Certificat
Software Developer$90.896–$90.900
Nivel I
Irving, TX9 iul. 202516 iul. 2025Certificat
Salesforce Developer$112.923–$112.950
Nivel II
Dallas, TX8 iul. 202515 iul. 2025Certificat
Software Developer$83.096–$83.100
Nivel I
Scottsdale, AZ17 iun. 20251 oct. 2025Certificat
Software Developer$98.072–$98.100
Nivel I
Tyngsboro, MA29 oct. 20245 nov. 2024Certificat
Verification Engineer$119.766–$119.800
Nivel II
Tyngsboro, MA14 iun. 20241 oct. 2024Certificat
Software Engineer$90.854–$90.860
Nivel II
Tyngsboro, MA30 mai 20241 oct. 2024Certificat
Software Developer$112.986–$112.990
Nivel II
Tyngsboro, MA30 mai 20241 oct. 2024Certificat
Software Developer$112.986–$112.990
Nivel II
Tyngsboro, MA30 mai 20241 oct. 2024Certificat
SAP Security Architect$93.517–$95.000
Nivel III
Plano, TX19 apr. 202420 sept. 2024Certificat
Software Developer$82.056–$83.000
Nivel I
Coppell, TX6 feb. 20246 feb. 2024Certificat
Software Developer$82.056–$91.000
Nivel I
Coppell, TX6 feb. 20246 feb. 2024Certificat
Software Developer$75.566–$80.000
Nivel I
Austin, TX2 ian. 20243 ian. 2024Certificat
QA Analyst$82.202–$83.000
Nivel II
Chicago, IL1 sept. 20231 sept. 2023Certificat
Validation Engineer$93.808–$94.000
Nivel II
Tyngsborough, MA17 iun. 20231 oct. 2023Certificat
Software Developer$87.173–$90.000
Nivel I
Tyngsborough, MA17 iun. 20231 oct. 2023Certificat
Salesforce Developer$80.850–$81.000
Nivel I
Lewisville, TX10 ian. 202310 ian. 2023Certificat
Data Scientist$76.752–$77.000
Nivel II
Nashville, TN15 dec. 202216 dec. 2022Certificat
SAP Security Architect$94.432–$95.000
Nivel III
Plano, TX15 dec. 202216 dec. 2022Certificat
Data Scientist$76.752–$77.000
Nivel II
Nashville, TN15 dec. 202215 dec. 2022Certificat
Data Scientist$75.000
Nivel IV
Nashville, TN29 nov. 20221 dec. 2022Certificat
Web Developer$75.000
Nivel II
Tyngsborough, MA17 nov. 202221 nov. 2022Certificat
DevOps Engineer$81.000
Nivel II
Tyngsborough, MA13 nov. 202221 nov. 2022Certificat
DevOps Engineer$81.000–$130.000
Nivel II
Tyngsborough, MA31 oct. 20221 nov. 2022Certificat

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).