Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › ASR Tech Group Inc.

ASR Tech Group Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare

ASR Tech Group Inc. a depus 15 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 15. Salariu mediu oferit: $80.454.

Cereri (LCA)15
Certificat15
Adresa angajatoruluiReston, VA
Angajator dependent de H-1BDa
Salariu mediu oferit$80.454
Intervalul central al salariilor$79.778–$86.996
Percentila 10–90$79.706–$93.055

Un angajator dependent de H-1B are o proporție mare de lucrători H-1B (de exemplu, 15% sau mai mult dintr-o forță de muncă de 51 sau mai mulți) și trebuie să respecte reguli suplimentare împotriva înlocuirii lucrătorilor din SUA.

Sponsorizează ASR Tech Group Inc. vize H-1B?

ASR Tech Group Inc. a depus 15 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 11 iun. 2025. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.

Salarii pe titlu de job

FuncțieLCAsSalariu median
Software Developer8$83.741
Computer Systems Engineer3$79.706
Database Administrator2$86.392
Computer Programmer (Level 1)1$69.347
Computer Programmer1$93.538

Cereri pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 20237$83.741
An fiscal 20247$79.851
An fiscal 20251$93.538

Niveluri de salariu prevailing

Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.

Unde sunt joburile

Ocuații

Cele mai recente cereri

FuncțieSalariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
Computer Programmer$93.538–$95.000
Nivel II
Linthicum Heights, MD11 iun. 202518 iun. 2025Certificat
Database Administrator$92.331–$92.500
Nivel II
Linthicum Heights, MD3 iul. 202430 sept. 2024Certificat
Software Developer$79.851–$80.000
Nivel II
Cheyenne, WY14 mai 20241 oct. 2024Certificat
Computer Programmer (Level 1)$69.347–$70.000
Nivel I
Baltimore, MD14 mai 20241 oct. 2024Certificat
Software Developer$79.851–$80.000
Nivel II
Cheyenne, WY14 mai 20241 oct. 2024Certificat
Software Developer$79.851–$80.000
Nivel II
Cheyenne, WY14 mai 20241 oct. 2024Certificat
Computer Systems Engineer$79.706–$80.000
Nivel I
Baltimore, MD29 sept. 20231 oct. 2023Certificat
Computer Systems Engineer$79.706–$80.000
Nivel I
Crownsville, MD27 sept. 20231 oct. 2023Certificat
Software Developer$90.251–$90.500
Nivel I
Baltimore, MD22 sept. 20231 oct. 2023Certificat
Computer Systems Engineer$79.706–$80.000
Nivel I
Baltimore, MD21 sept. 20231 oct. 2023Certificat
Software Developer$83.741–$84.000
Nivel I
Crownsville, MD1 iun. 20231 oct. 2023Certificat
Software Developer$110.510–$111.000
Nivel II
Baltimore, MD1 iun. 20231 oct. 2023Certificat
Software Developer$83.741–$84.000
Nivel I
Baltimore, MD30 mai 20231 oct. 2023Certificat
Database Administrator$80.454–$84.000
Nivel II
Crownsville, MD30 mai 20231 oct. 2023Certificat
Software Developer$83.741–$84.000
Nivel I
Linthicum Heights, MD22 dec. 202229 dec. 2022Certificat

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).