Acasă › Angajatori › AVS Soft Solutions Inc
AVS Soft Solutions Inc: Salarii H-1B și sponsorizare
AVS Soft Solutions Inc a depus 12 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 10. Salariu mediu oferit: $108.181.
Sponsorizează AVS Soft Solutions Inc vize H-1B?
AVS Soft Solutions Inc a depus 12 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 6 mai 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Cereri Green Card (PERM) la AVS Soft Solutions Inc: 5 →
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Mulesoft Developer | 3 | $96.128 |
| QA Analyst | 2 | $108.181 |
| Developer Intermediate | 2 | $105.976 |
| Network Engineer | 1 | $120.000 |
| Validation Engineer | 1 | $95.000 |
| Jira SME | 1 | $122.699 |
| Atlassian Tools Administrator | 1 | $122.699 |
| Atlassian Tools SME | 1 | $122.699 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 3 | $108.181 |
| An fiscal 2024 | 5 | $99.965 |
| An fiscal 2025 | 1 | $122.699 |
| An fiscal 2026 | 3 | $122.699 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Phoenix, AZ3
- Quincy, MA2
- Columbus, OH1
- Rensselaer, NY1
- Des Moines, IA1
- Omaha, NE1
- Omaha, NV1
- Manassas, VA1
- Wilmington, DE1
Ocuații
- Software Developers6
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Network and Computer Systems Administrators2
- Computer Network Architects1
- Industrial Engineers1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Atlassian Tools SME | $122.699–$122.700 Nivel II | Phoenix, AZ | 6 mai 2026 | 18 mai 2026 | Certificat |
| QA Analyst | $108.181–$108.182 Nivel II | Quincy, MA | 13 apr. 2026 | 19 mai 2026 | Certificat |
| Atlassian Tools Administrator | $122.699–$122.700 Nivel II | Wilmington, DE | 10 nov. 2025 | 10 nov. 2025 | Certificat |
| Jira SME | $122.699–$122.700 Nivel II | Manassas, VA | 1 oct. 2024 | 15 mar. 2025 | Certificat |
| Mulesoft Developer | $99.965–$99.966 Nivel II | Omaha, NE | 22 iul. 2024 | 26 aug. 2024 | Certificat |
| Mulesoft Developer | $99.965–$99.966 Nivel II | Omaha, NV | 22 iul. 2024 | 26 aug. 2024 | Retras |
| Developer Intermediate | $105.976–$105.977 Nivel II | Phoenix, AZ | 9 iul. 2024 | 9 iul. 2024 | Certificat |
| Developer Intermediate | $105.976–$105.977 Nivel II | Phoenix, AZ | 9 iul. 2024 | 9 iul. 2024 | Retras |
| Mulesoft Developer | $92.290–$92.291 Nivel II | Des Moines, IA | 12 iun. 2024 | 24 iun. 2024 | Certificat |
| QA Analyst | $108.181–$108.182 Nivel II | Quincy, MA | 24 mai 2023 | 1 iul. 2023 | Certificat |
| Network Engineer | $120.000–$120.001 Nivel II | Columbus, OH | 22 nov. 2022 | 22 nov. 2022 | Certificat |
| Validation Engineer | $95.000–$95.010 Nivel II | Rensselaer, NY | 2 nov. 2022 | 14 nov. 2022 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).